Αυλαία για το Salomon Mountain Cup στον Διόνυσο - αποτελέσματα!

Από 08 Μαρ 2020

Άλλη μια επιτυχημένη χρονιά για την σειρά των αγώνων ορεινού τρεξίματος Salomon Mountain Cup! Στον τρίτο και τελευταίο αγώνα που έγινε σήμερα στην Πεντέλη εξακόσιοι εβδομήντα δρομείς και φιλοι του ορεινού τρεξίματος συμμετείχαν στο δυσκολότερο αγώνα της σειράς, που μαζί με το μοναδικό τοπίο, τον κάνουν τόσο ξεχωριστό. Δείτε τα αποτελέσματα των δύο διαδρομών

 11χλμ


Pos FirstName LastName Race No Time Club
1 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΟΝΗΡΕΑΣ 3 00:55:58 LASPORTIVATEAMGREECE
2 ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΓΝΟΥΣΙΩΤΗΣ 2 00:56:45 THE RUNNERS PROJECT
3 Παναγιώτης ΜΟΣΧΟΝΑΣ 6 00:56:59 MAD GOATS
4 ΙΩΑΝΝΗΣ ΗΛΙΑΣ 4 01:00:12 My athlete-chozen team
5 ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ ΠΑΡΟΥΤΟΓΛΟΥ 5 01:00:26 My athlete / chozen team
6 ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΑΥΡΙΚΙΟΣ 1 01:02:14 HOKA ONE ONE
7 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΡΥΚΑΣ 7 01:03:53 MYATHLETE CHOZEN TEAM
8 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΑΓΡΕΔΟΣ 12 01:04:03 THE RUNNERS PROJECT
9 ΕΚΤΩΡ ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ 266 01:06:29  
10 ΛΟΥΚΑΣ ΤΣΑΠΡΟΥΝΗΣ 9 01:06:35 THE RUNNERS PROJECT
11 ΠΕΤΡΟΣ ΤΖΕΝΕΡΑΛΗΣ 11 01:07:12 Α.Ο.ΣΤΥΜΦΑΛΙΣ
12 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΡΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ 132 01:07:13  
13 ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΜΠΑΒΑΣ 220 01:07:50 PROTYPO RAFINA FITNESS CLUB
14 PETER CAMPBELL 16 01:08:08  
15 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΟΣΧΟΝΑΣ 195 01:08:20 MAD GOATS
16 ΓΙΑΝΝΗΣ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ 165 01:08:36  
17 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΑΝΟΥΜΗΣ 223 01:08:49 PROTYPO RAFINA FITNESS CLUB
18 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΠΑΓΟΡΑΣ 114 01:09:08  
19 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ 192 01:10:20 MAD GOATS
20 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΙΛΙΓΑΡΔΟΣ 268 01:10:24  
21 SOSIPATROS BIRNTACHAS 15 01:11:08  
22 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΕΝΤΑΚΗΣ 89 01:11:21 KOMO CREW
23 ΝΙΚΗΤΑΣ ΠΛΑΚΟΥΤΣΗΣ 124 01:11:24 Orange Mountain Team
24 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΟΥΤΣΟΣ 107 01:11:47  
25 ΣΤΕΦΑΝΙ ΠΙΣΣΗ 123 01:11:51 ΚΑΡΑΒΙΔΑΣ
26 ΦΩΤΕΙΝΗ ΚΟΛΟΚΑ 13 01:11:52 SALOMON HELLAS
27 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 244 01:12:00 TOP GYM
28 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΑΤΖΑΤΟΓΛΟΥ 171 01:13:28  
29 ΚΩΣΤΑΣ ΚΑΡΑΚΑΤΣΟΥΛΑΣ 261 01:13:34 Karakatsoulas
30 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΣΤΑΚΗΣ 258 01:14:22  
31 ΤΑΣΟΣ ΣΑΡΑΚΕΝΙΔΗΣ 136 01:14:25 MY ATHLETE CHOZEN
32 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΟΖΑΚΗΣ 69 01:15:06 Sunny team
33 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΣΧΑΛΙΑΣ 119 01:15:15 -
34 ΜΙΧΑΛΗΣ ΧΑΛΙΚΙΑΣ 167 01:15:25  
35 ΧΑΡΙΣΗΣ ΧΑΡΙΣΗΣ 252 01:16:00 My athlete / chozen team
36 ΛΙΑΚΟΣ ΔΕΡΜΑΤΑΣ 52 01:16:24 Allterrainrunners
37 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ 230 01:16:40 My athlete / chozen team
38 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΔΗΜΑΚΑΚΟΥ 193 01:16:55 MAD GOATS
39 ΑΝΤΩΝΗΣ ΤΣΙΓΚΡΕΛΗΣ 222 01:17:16 PROTYPO RAFINA FITNESS CLUB
40 ΣΤΈΡΓΙΟΣ ΚΙΟΣΣΕΣ 68 01:17:41 ΣΔΥΑ
41 ΤΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ 174 01:17:43 MOTOR OIL RUNNING TEAM
42 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 284 01:17:54 Ageys A S Argolidas
43 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ 127 01:17:58 GBRAKES FUNSPORTS SURFMARKET
44 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΔΗΣ 118 01:18:09 MY ATHLETE CHOZEN
45 ΓΙΑΝΝΗΣ ΦΟΥΣΚΑΡΙΝΗΣ 164 01:18:27  
46 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΠΕΡΟΥΚΙΔΗΣ 121 01:18:53 KOURKOURIKIS TRAINING GROUP
47 ΣΟΦΟΚΛΗΣ ΜΠΑΛΤΑΤΖΗΣ 186 01:19:03 THE RUNNERS PROJECT
48 ΑΝΤΩΝΗΣ ΣΥΝΟΔΙΝΟΣ 264 01:19:13 Orange Mountain Team
49 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΟΝΑΣ 213 01:19:18 PEPSICO RUNNING TEAM
50 ΜΙΧΑΛΗΣ ΒΟΥΡΑΚΗΣ 40 01:19:19 ΑΡΚΑΛΟΣ /ΕΟΣ ΧΑΝΙΩΝ
51 ΓΙΑΝΝΗΣ ΝΕΣΤΟΡΙΔΗΣ 241 01:19:30  
52 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ 236 01:19:34  
53 ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗΣ 38 01:20:01 ΠΟ.ΦΙ. Running Team
54 ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΝΤΑΚΟΥΛΑΣ 10 01:20:08  
55 ΜΑΡΙΑ ΜΙΧΑΗΛ 93 01:20:29 ΤΡΑΧΙΝΑ
56 ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΌΠΟΥΛΟΣ 25 01:21:08  
57 ΑΝΔΡΕΑΣ ΒΡΟΝΤΟΣ 198 01:21:28 OUTDOORGAMESRUNNINGTEAM
58 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 115 01:21:38  
59 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΡΑΤΣΩΛΗΣ 274 01:21:47 Α.Σ. ΔΙΟΝΥΣΟΣ
60 ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΡΑΤΣΗΣ 131 01:22:20 KINISIS RUNNING TEAM
61 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ 179 01:22:39  
62 ΣΠΥΡΟΣ ΛΑΛΛΟΣ 270 01:22:39 MY ATHLETE
63 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΟΥΤΣΟΔΟΝΤΗΣ 237 01:23:18  
64 ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ 295 01:23:49  
65 ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΣΚΟΥΛΑΣ 142 01:24:11  
66 ΓΙΩΡΓΟΣ - ΚΩΝ/ΝΟΣ ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ 81 01:24:31  
67 ΣΩΤΗΡΙΑ ΚΑΠΕΛΙΟΥ 62 01:24:41 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ
68 ΘΩΜΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΧΑΝΙΩΤΗΣ 168 01:24:48 DESFA RUNNING TEAM
69 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ 34 01:24:49  
70 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΣΙΑΓΚΑΣ 249 01:24:55  
71 ΚΩΣΤΑΣ ΤΣΙΑΓΚΑΣ 250 01:24:57  
72 ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΡΙΜΙΚΙΡΗΣ 206 01:24:58 OUTDOORGAMESRUNNINGTEAM
73 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΥΡΟΥ 77 01:25:02  
74 ΖΩΗ ΚΟΤΖΙΑ 72 01:25:20 MYPROTEIN
75 ΗΡΑΚΛΗΣ ΒΡΟΝΤΑΚΗΣ 278 01:25:35  
76 ΟΡΕΣΤΗΣ ΠΟΛΥΜΕΝΑΚΟΣ 126 01:25:50  
77 ΝΙΚΗ ΣΑΡΑΝΤΗ 137 01:25:52 Sunny team
78 ΣΠΥΡΟΣ ΧΑΣΑΚΟΣ 170 01:26:00 TRAILOI
79 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΣΩΤΣΟΣ 160 01:26:06 SHOP AND TRADE
80 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΜΠΙΘΑΣ 101 01:26:07 BITHAKIA
81 ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ 290 01:26:08 ΜΥ Athlete / Chozen
82 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΑΛΑΒΑΝΗΣ 33 01:26:09  
83 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΓΚΟΣ 203 01:26:12 OUTDOORGAMESRUNNINGTEAM
84 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΩΣΤΑΚΗΣ 259 01:26:31  
85 ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ 63 01:27:09  
86 ΤΑΣΟΣ ΓΑΛΑΝΗΣ 291 01:27:20  
87 ΙΩΑΝΝΗΣ ΖΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 211 01:27:32 PEPSICO RUNNING TEAM
88 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΑΒΒΟΠΟΥΛΟΣ 246 01:27:46  
89 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΑΡΔΑΜΑΝΗΣ 50 01:27:48 Cgs triathlon club
90 ARISH ΓΑΖΗΣ 41 01:27:52 MARATHON CLUB
91 ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ 122 01:28:24 CHUCK NORRIS TEAM
92 ΝΑΣΟΣ ΚΑΤΣΑΜΑΝΗΣ 65 01:28:39  
93 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΡΙΒΟΥΡΕΑΣ 154 01:28:40 KINISIS RUNNING TEAM
94 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥΛΙΑΤΟΣ 248 01:28:41 MY ATHLETE
95 ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ 91 01:29:18  
96 ΒΑΣΙΛΗΣ ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ 147 01:29:23  
97 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΡΥΣΟΒΕΡΓΗΣ 210 01:29:26 OUTDOORGAMESRUNNINGTEAM
98 ΚΩΣΤΗΣ ΚΑΠΟΚΑΚΗΣ 188 01:29:29 SANTA RUNNING TEAM
99 ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΚΥΡΙΑΖΗΣ 75 01:29:30 SHOP & TRADE
100 ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΙΑΝΙΔΗΣ 281 01:29:31  
101 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΕΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ 88 01:29:32 LIDA APARTMENTS KALAMATA - ΣΔΥΜ
102 ΜΑΚΗΣ ΛΑΜΠΡΙΝΑΤΟΣ 217 01:29:42 PULSE running team
103 ΠΑΥΛΟΣ ΤΑΧΙΑΣ 260 01:30:00  
104 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ 280 01:30:00  
105 ΜΙΧΑΛΗΣ ΧΑΡΟΚΟΠΟΣ 169 01:30:11  
106 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΝΤΖΙΛΙΕΡΗΣ 61 01:30:26  
107 ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ 251 01:30:31  
108 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 23 01:30:41 ΑLL TERRAIN RUNNERS
109 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΦΑΝΟΣ 184 01:30:44  
110 ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ 125 01:30:54 PERIKLIS TRAINING
111 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΖΙΛΙΑΝΟΣ 151 01:31:02  
112 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ 296 01:31:02  
113 ΑΡΓΥΡΗΣ ΜΠΑΚΛΕΖΟΣ 100 01:31:04  
114 ΘΑΝΑΣΗΣ ΚΑΤΣΑΝΟΣ 288 01:31:05 Ανεξάρτητος
115 ΓΙΑΝΝΗΣ ΔΟΥΣΚΑΣ 54 01:31:13  
116 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΗΣΙΩΤΗΣ 106 01:31:14 PROJECT__POSSIBLE
117 ΣΤΑΘΗΣ ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ 94 01:31:15 MYPROTEIN
118 ΜΑΝΟΣ ΜΑΚΡΥΜΙΧΑΛΟΣ 239 01:31:28 VOLTRON LIONS
119 ΣΤΑΥΡΟΣ ΔΑΛΔΑΡΑΣ 199 01:31:34 OUTDOORGAMESRUNNINGTEAM
120 ΚΩΣΤΑΣ ΠΑΤΕΡΑΣ 120 01:31:52  
121 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΙΚΟΣ 110 01:31:54  
122 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ 27 01:31:57 Cgs triathlon club
123 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΑΣΚΑΣ 257 01:32:01 OROPOS RUNNING TEAM
124 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΕΙΡΑΔΑΚΗΣ 208 01:32:14 OUTDOORGAMESRUNNINGTEAM
125 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΔΡΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ 26 01:32:30 SHOP & TRADE
126 ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ 20 01:32:43  
127 ΠΑΡΗΣ ΜΠΟΥΛΕΣ 103 01:32:46 BLADE RUNNERS
128 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΒΛΑΜΗΣ 37 01:33:23 Γ.Σ.ΓΛΥΦΑΔΑΣ
129 ΙΝΩ ΣΤΕΦΑΝΗ 247 01:33:27  
130 ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 28 01:33:54  
131 ΣΠΥΡΟΣ ΧΡΥΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ 254 01:34:01  
132 ΝΙΚΟΣ ΦΑΡΜΑΚΗΣ 161 01:34:04  
133 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΓΙΩΤΑΚΗΣ 46 01:34:06  
134 ΓΟΥΙΛΙΑΜ ΦΟΥΛΕΡΤΟΝ 163 01:34:14  
135 ΧΡΙΣΤΟΣ ΓΚΟΛΟΗΣ 48 01:34:30 -
136 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ 242 01:34:30  
137 ROXANE BAULUCK 14 01:34:32 MY ATHLETE CHOZEN
138 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΑΦΑΣΗΣ 67 01:34:33  
139 ΝΑΣΟΣ ΚΟΥΤΣΟΥΡΑΔΗΣ 187 01:34:34 THE RUNNERS PROJECT
140 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΡΑΜΑΝΤΖΑΝΗΣ 202 01:34:39 OUTDOORGAMESRUNNINGTEAM
141 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΟΥΚΑΝΑΚΗΣ 98 01:34:41  
142 ΣΑΒΒΑΣ ΧΑΤΖΗΠΑΥΛΙΔΗΣ 172 01:34:42 Ένοπλες Δυνάμεις
143 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΑΛΛΑΣ 49 01:34:52  
144 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΚΑΣΤΡΕΝΟΠΟΥΛΟΣ 271 01:35:00  
145 ΣΤΑΥΡΟΣ ΟΥΡΑΗΛΟΓΛΟΥ 191 01:35:08 SANTA RUNNING TEAM
146 MAURO LOVASCIO 299 01:35:19  
147 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΡΚΙΛΟ 31 01:35:44 ATHLETICS GUIDANCE
148 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΑΡΑΠΕΤΣΑΝΗΣ 265 01:35:59  
149 ΘΩΜΑΣ ΜΑΛΑΚΗΣ 82 01:36:03  
150 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ 87 01:36:06 TSUMELEKA TRAINING
151 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΑΒΒΙΔΗΣ 245 01:36:07  
152 Γιωργος Τσαπαλιάρης 156 01:36:20  
153 ΘΑΝΑΣΗΣ ΚΑΤΣΑΡΟΣ 212 01:36:56 PEPSICO RUNNING TEAM
154 ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΠΑΠΑΛΕΩΝΙΔΑΣ 214 01:36:56 PEPSICO RUNNING TEAM
155 ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ 180 01:36:57  
156 ΑΓΙΟΜΑΥΡΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 197 01:37:57 """Ό,ΤΙ ΝΑ'ΝΑΙ"""
157 Νικόλαος ΓΕΡΑΡΔΗΣ 43 01:38:00  
158 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ 58 01:38:13 DEUTSCHE SCHULE ATHEN - RUNNING TEAM
159 ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΠΑΝΤΑΖΗΣ 256 01:38:25  
160 ΓΙΑΝΝΗΣ ΤΑΡΜΑΝΩΦ 149 01:38:29  
161 ΝΙΚΟΣ ΡΑΠΤΟΠΟΥΛΟΣ 287 01:38:33 PILABOX
162 NICOLAS ZINELL 19 01:38:36 FRAPORT
163 ΣΠΥΡΟΣ ΣΗΜΑΝΤΩΝΗΣ 139 01:38:41  
164 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΡΥΣΤΙΝΟΣ 293 01:38:45  
165 ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΓΙΑΝΝΙΣΗΣ 45 01:38:47 DSA Running Team
166 ΘΕΟΔΩΡΑ ΤΣΑΠΙΚΟΥΝΗ 209 01:38:48 OUTDOORGAMESRUNNINGTEAM
167 ΑΝΝΑ ΔΡΟΣΟΥ 55 01:38:58  
168 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ 196 01:39:00 MAD GOATS
169 ΜΑΓΔΑ ΤΖΕΡΕΦΟΥ 150 01:39:02 MARATHON CLUB
170 ΘΑΛΕΙΑ ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗ 234 01:39:04  
171 ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΛΑΖΑΡΟΥ 78 01:39:04  
172 ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ ΧΡΟΥΜΠΟΥΖΟΣ 298 01:39:07  
173 ΠΕΤΡΟΣ ΚΟΥΜΕΝΤΑΚΟΣ 275 01:39:17 Snails Team
174 ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΑΚΑΚΗΣ 233 01:39:19  
175 ΜΕΡΟΠΗ ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΥ 111 01:39:20 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
176 ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΜΑΡΤΙΝΗΣ 86 01:39:30  
177 ΝΙΚΟΛΑΣ ΧΑΤΖΗΦΩΤΗΣ 173 01:39:39  
178 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΙΧΑΛΟΣ 95 01:39:45  
179 LEE STEVENS 227 01:39:46  
180 ANNA MARIA CANELLOS 226 01:39:47  
181 ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ 29 01:39:55  
182 ΣΠΥΡΟΣ ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ 134 01:40:07  
183 ΜΙΧΑΛΗΣ ΒΑΡΔΑΣ 283 01:40:10 Π. Δ. Σ. ΟΔΥΣΣΈΑΣ
184 ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΡΔΑΣ 282 01:40:12 Π. Δ. Σ. ΟΔΥΣΣΈΑΣ
185 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΕΝΤΟΥΚΑΣ 138 01:40:13  
186 ΧΡΗΣΤΟΣ ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΗΣ 215 01:40:32 PEPSICO RUNNING TEAM
187 ΑΡΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΒΛΑΣΤΟΣ 228 01:40:41 TEAM BOUBOULINA
188 ΜΑΡΙΟΣ ΒΙΚΕΛΗΣ 36 01:40:53  
189 ΦΩΤΕΙΝΗ ΣΚΑΡΛΑΤΟΥ 141 01:40:53 ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ
190 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΝΕΖΥΡΗΣ 297 01:40:56  
191 ΔΑΝΑΗ ΜΗΤΡΟΥΣΙΑ 218 01:40:57 PULSE running team
192 ΒΑΣΙΛΗΣ ΛΙΑΡΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 80 01:40:59  
193 ΑΝΝΙΚΑ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ 24 01:41:38 Clapham Runners
194 ΠΑΡΙΣΕΝΙΑ ΤΣΙΚΛΕΙΔΗ 157 01:41:44 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
195 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΑΝΤΖΑΚΗΣ 85 01:41:53  
196 ΣΤΑΘΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 113 01:42:08 TRAILOI
197 ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ 243 01:42:19  
198 ΧΑΡΙΣΙΟΣ ΓΚΑΝΑΤΣΙΟΣ 47 01:42:27 ΑΠΣ ΤΕΛΜΙΣΣΟΣ
199 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΟΝΤΑΔΑΚΗΣ 231 01:43:46  
200 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ 159 01:43:52 TRAILOI
201 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΡΡΕΣ 71 01:44:00  
202 ΖΑΦΕΙΡΑ ΠΑΛΟΥΚΗ 204 01:44:00 OUTDOORGAMESRUNNINGTEAM
203 ALEXANDER ZINELL 18 01:44:04 FRAPORT
204 ΤΖΕΝΗ ΚΑΠΠΟΥ 289 01:44:06  
205 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ 53 01:44:37  
206 ΑΝΔΡΕΑΣ ΛΙΓΝΟΣ 292 01:45:00  
207 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΩΥΣΙΔΗΣ 104 01:45:18 PERIKLISTRAINING
208 ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΑΜΠΙΡΗΣ 300 01:45:27  
209 ΓΕΩΡΓΙΑ ΖΥΓΟΥΡΗ 285 01:45:35  
210 ΜΑΡΙΑ ΒΛΑΧΟΔΗΜΟΥ 39 01:45:36  
211 ΑΝΤΏΝΗΣ ΣΙΓΑΛΑΣ 140 01:45:48  
212 ANGELA ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ 224 01:46:18 PROTYPO RAFINA FITNESS CLUB
213 ΣΤΑΥΡΟΣ ΣΙΑΜΠΑΝΟΣ 263 01:46:34 ΕΥΚΛΗΣ
214 JONATHAN ALLEN 225 01:47:44  
215 ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΜΟΣΧΟΝΑΣ 194 01:47:52 MAD GOATS
216 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΟΥΡΑΙΜΗΣ 128 01:47:55 OROPOS RUNNING TEAM
217 ΛΥΣΑΝΔΡΟΣ ΜΟΝΙΩΔΗΣ 262 01:48:16  
218 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΔΑΜ 294 01:48:33  
219 ΚΩΣΤΑΣ ΑΣΠΡΟΥΛΑΚΗΣ 32 01:48:38  
220 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 92 01:48:50  
221 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΜΑΚΡΗΣ 238 01:50:50 EXTREME SURFERS
222 ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΑΤΖΗΠΕΤΡΟΣ 279 01:51:01  
223 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΜΑΝΤΑΣ 84 01:51:09 SHOP & TRADE
224 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΖΟΥΑΝΟΣ 219 01:51:11 PULSE running team
225 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΑΝΕΛΛΑΚΗ 216 01:51:11 PULSE running team
226 ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΑΚΗΣ 182 01:51:43 ΣΑΦΑΝΣ
227 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗΣ 66 01:51:45  
228 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΚΟΘΡΗΣ 235 01:51:56 EXTREME SURFERS
229 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ 146 01:52:11  
230 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΟΛΟΥΚΟΣ 144 01:52:38 SPOT FITNESS
231 ΣΠΥΡΙΔΩΝΙΑ ΤΡΙΧΙΑ 255 01:53:14  
232 ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΨΑΡΡΕΑΣ 176 01:53:30 FORIRENE
233 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΡΥΣΟΥΛΗΣ 175 01:53:57  
234 ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΙΔΗΣ 205 01:54:00 OUTDOORGAMESRUNNINGTEAM
235 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΟΥΣΤΑΚΑ 99 01:54:01 SKY WOMEN RUNNING TEAM
236 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΠΑΙΔΑΚΑΚΟΣ 109 01:54:07  
237 ΜΙΧΑΗΛ ΝΤΟΥΣΚΑΣ 178 01:54:50  
238 ΙΩΑΝΝΗΣ ΡΟΔΙΤΑΚΗΣ 177 01:55:19  
239 ΣΠΥΡΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 108 01:57:39  
240 ΙΩΑΝΝΑ ΝΑΤΣΗ 105 01:57:39  
241 ΙΩΑΝΝΗΣ ΦΑΝΟΣ 183 01:57:53  
242 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΝΑΓΟΣ 112 01:59:22 ANEKSARTITOS
243 ΣΠΥΡΟΣ ΠΑΤΣΟΥΡΑΣ 269 02:01:00 PROEDROS
244 ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ 30 02:01:06 FREERUN.GR
245 ΛΙΤΣΑ ΖΑΜΠΟΥΡΑ 56 02:01:06 GL CREATIONS
246 ΙΣΑΒΕΛΛΑ ΠΑΠΑΧΕΙΜΩΝΑ 117 02:01:27  
247 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΟΥΖΑΚΗΣ 97 02:01:48 ΤΕΛΜΗΣΟΣ
248 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΟΚΑΣ 96 02:02:29  
249 ΜΑΧΗ ΜΠΑΡΤΣΩΤΑ 221 02:03:10 PROTYPO RAFINA FITNESS CLUB
250 ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗ 200 02:03:19 OUTDOORGAMESRUNNINGTEAM
251 ΜΑΝΩΛΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ 253 02:03:36 transition sports
252 ΣΤΡΑΤΟΝΙΚΟΣ ΓΙΑΜΟΥΡΙΔΗΣ 229 02:10:01  
253 ΣΟΝΙΑ ΜΑΝΩΛΗ 240 02:10:02  
254 ΑΝΤΩΝΗΣ ΣΤΕΛΛΑΣ 145 02:10:44  
255 ΗΛΙΑΣ ΚΑΛΑΜΠΑΛΙΚΗΣ 59 02:12:03 ΑΠΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ
256 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΡΟΣΟΣ 276 02:12:39 Goudi City Running Team
257 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΖΕΡΒΑΣ 273 02:13:35  
258 ΕΙΡΗΝΗ ΜΠΑΜΠΑΛΗ 272 02:14:59  
259 ΙΑΣΩΝ ΠΑΠΑΖΑΧΟΣ 116 02:17:32  
260 ΑΣΠΑΣΙΑ ΚΑΝΤΑ 60 02:17:36 -
261 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΡΓΥΡΟΚΟΥ 286 02:38:07 PILABOX
262 ΜΑΡΙΑ ΜΑΤΙΑΤΟΥ 190 02:43:03 SANTA RUNNING TEAM
263 ΜΑΡΙΑ ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗ 201 02:43:06 OUTDOORGAMESRUNNINGTEAM
           

 

6,5χλμ


Pos FirstName LastName Race No Time Club
1 ΜΑΝΕΤΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 569 00:33:04 """Ό,ΤΙ ΝΑ'ΝΑΙ"""
2 ΑΓΓΕΛΟΣ ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ 520 00:33:36 Cgs triathlon club
3 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΕΤΙΚΙΔΗΣ 549 00:34:55 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ
4 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΑΡΡΗΣ 555 00:35:53 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
5 ΠΑΠΑΔΗΜΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 575 00:36:02 """Ό,ΤΙ ΝΑ'ΝΑΙ"""
6 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΝΤΖΙΑΡΗΣ 531 00:36:25 FIT MOSQUITO
7 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ 528 00:36:38 FIT MOSQUITO
8 ΜΑΝΕΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 572 00:36:41 """Ό,ΤΙ ΝΑ'ΝΑΙ"""
9 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΤΣΑΤΣΟΣ 560 00:37:05  
10 ΜΑΝΕΤΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 570 00:37:22 """Ό,ΤΙ ΝΑ'ΝΑΙ"""
11 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΤΣΟΥΚΝΑΚΗ 587 00:37:34 ΟΙΟΝ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ
12 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΣΙΜΙΚΑΛΗΣ 769 00:37:56  
13 ΒΡΥΡΩΝ ΚΑΚΛΟΠΟΥΛΟΣ 774 00:38:46 MY ATHLETE-CHOZEN TEAM/DELITAS
14 ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΚΑΚΚΑΒΑΣ 517 00:38:47 KΥΠΑΡΙΣΣΙΑ
15 ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΚΟΥΣΚΟΥΡΙΔΑΣ 765 00:38:49 ΑΔΜΗΤΟΣ-Σ.Δ.Υ ΒΟΛΟΥ
16 LINDA LAUBERGA 501 00:39:01  
17 ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΗΓΙΑΚΗΣ 550 00:39:58  
18 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΘΗΝΑΙΟΣ 576 00:40:02 OUTDOORGAMESRUNNINGTEAM
19 ΔΗΜΗΤΡΑ ΨΗΛΟΥ 563 00:40:19 TSOUMELEKA ACCEPTED
20 ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΛΒΑΝΙΔΗΣ 772 00:40:23  
21 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΟΡΦΑΝΟΣ 542 00:40:34 ΑΓΑΠ
22 ΜΙΧΑΛΗΣ ΤΟΥΝΤΑΣ 580 00:40:43 PROTYPO RAFINA FITNESS CLUB
23 ΜΟΝΙΚΑ ΚΟΜΝΗΝΟΥ 522 00:41:05  
24 ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΕΩΡΓΑΛΑΚΗΣ 779 00:41:48  
25 ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ 505 00:42:33 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
26 ΜΑΡΙΑ ΜΑΡΙΝΙΔΟΥ 768 00:42:44  
27 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΚΥΠΡΙΩΤΗΣ 527 00:43:01  
28 ΓΙΩΡΓΟΣ ΝΤΑΗΣ 790 00:43:10  
29 ΑΛΙΠΡΑΝΤΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 573 00:43:31 """Ό,ΤΙ ΝΑ'ΝΑΙ"""
30 ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 777 00:43:43 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
31 ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΛΑΤΣΙΟΣ 538 00:43:51 Cgs triathlon club
32 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΓΕΩΡΓΑΛΑΚΗ 778 00:43:56  
33 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΡΙΘΥΜΟΣ 771 00:44:30 EMPIRE FITNESS STUDIO
34 ΜΑΡΚΕΛΛΑ ΜΙΣΥΡΛΗ 535 00:44:36  
35 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΑΒΒΑΔΑΣ 515 00:45:35  
36 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΎΛΟΥ 782 00:45:47  
37 ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΝΤΑΗΣ 791 00:46:02  
38 ΜΟΥΖΑΚΙΤΗ ΑΔΑΜΑΝΤΙΝΗ 568 00:46:08 """Ό,ΤΙ ΝΑ'ΝΑΙ"""
39 ΑΓΓΕΛΟΣ ΚΟΜΝΗΝΟΣ 521 00:46:11  
40 ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΠΟΥΡΑΝΗΣ 539 00:46:15  
41 ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ 508 00:46:17 ADIDASRUNNER
42 ΜΑΚΡΙΝΑ ΣΠΥΡΙΔΗ 578 00:47:14 OUTDOORGAMESRUNNINGTEAM
43 ΑΡΓΥΡΩ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ 577 00:47:15 OUTDOORGAMESRUNNINGTEAM
44 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΟΥΒΕΛΕΤΣΑ 524 00:47:26 ΣΑΦΑΝΣ
45 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΝΙΚΟΛΙΔΑΚΗΣ 781 00:47:41  
46 ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΥ 512 00:48:00 DSA Running Team
47 ΜΑΡΙΑ ΤΣΙΡΙΚΟΥ 780 00:48:09  
48 ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 545 00:48:28  
49 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΙΣΥΡΛΗΣ 536 00:48:28  
50 ΔΗΜΗΤΡΑ ΚΟΥΡΑΣΗ 526 00:48:39 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ
51 ΒΑΣΙΛΗΣ ΤΑΧΙΑΣ 586 00:49:05  
52 ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΠΑΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ 547 00:49:22  
53 ΗΛΙΑΣ ΚΑΒΑΛΑΡΗΣ 514 00:49:49  
54 ΝΑΤΑΛΙ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ 532 00:50:00  
55 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΩΣΤΑΚΟΣ 789 00:50:03  
56 ΧΑΡΑ ΚΟΤΤΑΚΗ 523 00:50:11 Cgs triathlon club
57 ΕΛΕΝΗ ΡΑΦΑΗΛ 552 00:50:12 Cgs triathlon club
58 ΙΩΑΝΝΑ ΠΕΤΑΛΟΥΔΗ 548 00:50:27 ST PAULI ATHENS CLUB RUNNING TEAM
59 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ 559 00:50:50 DEUTSCHE SCHULE ATHEN RUNNING TEAM
60 ΜΑΡΙΕΛ ΠΤΕΡΟΥΔΗ 551 00:51:42  
61 ΝΙΚΟΛ ΣΟΡΔΑΚΗ 558 00:51:48 BLADE RUNNERS
62 ΙΑΣΩΝ ΘΕΟΔΩΡΟΥ 513 00:51:59 DEUTSCHE SCHULE ATHEN - RUNNING TEAM
63 ΚΩΣΤΑΣ ΣΚΥΛΟΓΙΑΝΝΗΣ 557 00:52:03  
64 ΠΑΠΑΔΗΜΑΣ ΠΕΤΡΟΣ 574 00:52:14 """Ό,ΤΙ ΝΑ'ΝΑΙ"""
65 ΑΒΡΑΑΜ ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ 766 00:52:59  
66 ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΛΙΑΣ 773 00:53:16 EMPIRE FITNESS STUDIO
67 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΜΟΣΧΟΓΙΑΝΝΗΣ 583 00:54:04  
68 ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ 581 00:54:04  
69 ΑΚΗΣ ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ 546 00:54:50  
70 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΤΣΟΥΛΑΚΟΣ 519 00:54:52  
71 ΙΩΑΝΝΑ ΔΕΔΕ 783 00:55:19  
72 ΣΟΝΙΑ ΠΑΝΟΥΣΑΚΗ 786 00:55:21 PHYSIOPAIDEIA
73 ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΚΑΡΑΚΛΗ 518 00:56:01 SHOP & TRADE
74 ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ 776 00:56:08  
75 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ 775 00:56:49  
76 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΑΡΡΗΣ 556 00:56:57  
77 ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΤΟΥΜΑΝΗΣ 767 00:56:59  
78 ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΑΪΜΑΤΖΟΓΛΟΥ 516 00:57:14 Cgs triathlon club
79 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ 507 00:57:14  
80 ΑΛΦΡΕΝΤΟ ΖΑΝΑΙ 582 00:57:16  
81 ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ 504 00:57:48 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
82 ΤΑΣΟΣ ΤΑΛΑΜΠΕΚΟΣ 567 00:57:55 SANTA RUNNING TEAM
83 ΑΔΑΜ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 584 00:58:02 TRAIL JUNKIES
84 ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΔΗΣ 579 00:58:09 PULSE running team
85 ΣΤΑΥΡΟΣ ΠΑΝΑΓΟΣ 543 00:59:10  
86 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΑΜΠΕΛΗΣ 787 00:59:12  
87 ΔΗΜΗΤΡΑ ΚΟΤΣΑΜΠΑΣΑΚΟΥ 566 00:59:46  
88 ΑΓΓΕΛΟΣ ΣΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ 565 00:59:46  
89 ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΜΠΑΜΗΣ 537 00:59:50  
90 ΑΝΝΑ ΤΣΙΚΟΥΡΑ 562 01:00:19 PILABOX
91 ΕΥΗ ΒΟΥΛΕΡΗ 511 01:00:29  
92 ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΞΟΥΡΙΔΑΣ 541 01:00:33  
93 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΛΟΝΤΑΡΤΖΙΚ 510 01:03:12  
94 ΒΡΙΣΗΙΣ ΡΟΥΧΩΤΑ 554 01:03:32 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
95 ΕΛΕΝΗ ΔΡΙΜΑΛΑ 785 01:03:33  
96 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ 770 01:04:09  
97 ΛΥΔΙΑ ΜΩΡΑΙΤΟΠΟΥΛΟΥ 540 01:05:31 JAMAICA
98 ΧΡΥΣΑΦΕΝΙΑ ΤΣΙΚΛΕΙΔΗ 561 01:06:04 -
99 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΡΩΜΗ 585 01:10:28  
100 ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 502 01:14:00 TRAILOI
101 ΠΕΝΥ ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑ 534 01:51:47  
102 ΕΙΡΗΝΗ ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ 784 01:51:49  
  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΩΤΙΟΥ 166 01:03:09  
  ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΡΤΖΟΥΚΟΣ 533    
           
Τάκης Τσογκαράκης

Η αγάπη του για το βουνό ξεκινάει πολλά χρόνια πίσω με τις πρώτες αναβάσεις στην αγαπημένη του Πάρνηθα και μετέπειτα με την σχολή Ορειβασίας του ΕΟΣ Αχαρνών. Το 2007 έτρεξε τον πρώτο του αγώνα ορεινού τρεξίματος και από τότε ονειρεύεται "όλο και ψηλότερα, όλο και μακρύτερα". Ελπίζει να το κάνει για πολλά χρόνια ακόμα...

www.advendure.com

ΕΠΟΜΕΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ

Latest Tweets

Η @courtdauwalter ξεκίνησε την προσπάθεια της για FKT στο περίφημο Colorado Trail: https://t.co/SeIqvFnBuf https://t.co/kXG99H3j4y
Ο Λ. Παρασκευάς και ο Λ. Πρατίλας σε μια αποκλειστική συνέντευξη για το Φθινοπωρινό και πολύ ενδιαφέρον μπουκέτο αγ… https://t.co/pA02LKnLWr
@GregoryPacks - Citro 30L, αναλυτική δοκιμή και παρουσίαση στο @Advendure_Net : https://t.co/GW95UEVAsD https://t.co/fJ5JODDZTj
Follow Advendure on Twitter

Post Gallery

Η Courtney Dauwalter ξεκίνησε την προσπάθεια της για FKT στο περίφημο Colorado Trail!

Ο Λ. Παρασκευάς και ο Λ. Πρατίλας σε μια αποκλειστική συνέντευξη για το Φθινοπωρινό και πολύ ενδιαφέρον μπουκέτο αγώνων του Tihio Race 2020!

ITRA Infographic 2013 - 2019

GREGORY Packs - Citro 30L

Φορητή ενέργεια από την Nitecore: Power Stations NPS600 & NPS200 και ηλιακό πάνελ SFP100!

DYNAFIT Alpine Running Vest & Transalper Dynastretch Vest

ITRA - COVID-19: Προτεινόμενες οδηγίες προς διοργανωτές αγώνων

Hoka Speedgoat 4: Εξαιρετικό εργαλείο για ultra-trail και μεγάλα τρεξίματα σε τεχνικά μονοπάτια!

Η Άνδρος ... αλλιώς!

Ξεκινάει το Nisos Crete - Lizard Ultra Tour 2020, το νέο εγχείρημα του Δ. Δημητρίου!

Salomon Supercross, ένα άξιο μέλος της "Cross" οικογένειας

Διάσχιση της Ορεινής Ελλάδας ενάντια στην αιολική καταστροφή των ελληνικών βουνών!