Τα αποτελέσματα του Salomon Mountain Cup - Πάρνηθα

Από 09 Φεβ 2020

Ο δεύτερος αγώνας Salomon Mountain Cup έγινε στα "Βασιλικά" της Πάρνηθας, με πάνω από 600 δρομείς να συμμετέχουν και στις δύο κατηγορίες. Και αυτή τη φορά ο καιρός ο καιρός ήταν ανοιξιάτικος, χωρίς όμως να λείπουν τα κομμάτια με λάσπη από το χιόνι των προηγούμενων ημερών. Νικητές οι Γιώργος Διαλεκτός με 0.46.28 και Φωτεινή Κολόκα με 1.00.27 στον αγώνα των 11χλμ ενώ στην μικρή διαδρομή των 5,5χλμ νικητές οι Ανδρέας Μανέτας με 0.27.29 και η Δέσποινα Τσουκνάκη με 0.31.22. Δείτε τα αποτελέσματα

 

11KM

Pos

FirstName

LastName

Race No

Time

Gender

Club

1

ΓΙΩΡΓΟΣ

ΔΙΑΛΕΚΤΟΣ

1

00:46:28

Male

SALOMON HELLAS

2

ΓΙΩΡΓΟΣ

ΛΟΥΦΕΚΗΣ

2

00:48:30

Male

L-CREW

3

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΑΓΝΟΥΣΙΩΤΗΣ

6

00:48:30

Male

RUNNERS PROJECT

4

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΠΟΝΗΡΕΑΣ

10

00:49:24

Male

LASPORTIVATEAMGREECE

5

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΗΛΙΑΣ

3

00:49:42

Male

My athlete-chozen team

6

ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ

ΠΑΡΟΥΤΟΓΛΟΥ

11

00:51:05

Male

My athlete-chozen team

7

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΜΟΣΧΟΝΑΣ

7

00:51:13

Male

MAD GOATS

8

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΚΑΡΥΚΑΣ

8

00:51:58

Male

My athlete-chozen team

9

ΜΙΧΑΛΗΣ

ΚΑΛΛΙΜΑΝΗΣ

470

00:52:57

Male

RUNNERS PROJECT

10

ΣΤΑΥΡΟΣ

ΣΤΕΦΑΝΗΣ

5

00:53:24

Male

LA SPORTIVA TEAM GREECE

11

ΠΕΤΡΟΣ

ΤΖΕΝΕΡΑΛΗΣ

279

00:54:08

Male

Α.Ο. ΣΤΥΜΦΑΛΙΣ

12

ΛΟΥΚΑΣ

ΤΣΑΠΡΟΥΝΗΣ

9

00:54:38

Male

THE RUNNERS PROJECT

13

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

ΣΑΓΡΕΔΟΣ

12

00:54:52

Male

RUNNERS PROJECT

14

PETER

CAMPBELL

17

00:55:12

Male

 

15

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΜΠΑΤΗΣ

196

00:55:48

Male

TSIAS.COM

16

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΡΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ

243

00:55:52

Male

 

17

ΧΡΟΝΗΣ

ΗΛΙΑΔΗΣ

112

00:56:11

Male

NO RUNNERS

18

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΜΟΣΧΟΝΑΣ

355

00:56:33

Male

MAD GOATS

19

ΝΙΚΟΣ

ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΠΟΥΛΟΣ

222

00:57:13

Male

MY ATHLETE-CHOZEN TEAM/ DELITAS

20

ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ

ΜΠΑΒΑΣ

380

00:57:29

Male

PROTYPO RAFINA FITNESS CLUB

21

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΓΟΥΔΗΣ

499

00:57:43

Male

HAPPY RUNNERS

22

LEVI

BLYTHE

457

00:57:47

Male

My athlete-chozen team

23

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΧΑΝΟΥΜΗΣ

378

00:57:49

Male

PROTYPO RAFINA FITNESS CLUB

24

ΣΤΑΥΡΟΣ

ΧΡΙΣΤΟΦΙΛΟΠΟΥΛΟΣ

799

00:58:02

Male

Arkalos Trt Alex Edurnace

25

ΒΑΓΓΕΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ

471

00:58:10

Male

 

26

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ

353

00:58:22

Male

MAD GOATS

27

ΗΛΙΑΣ

ΤΣΙΑΠΑΡΑΣ

401

00:58:34

Male

RUNNERS PROJECT

28

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΣΙΛΙΓΑΡΔΟΣ

445

00:58:42

Male

 

29

ΦΑΝΗΣ

ΒΛΑΣΤΟΣ

479

00:58:44

Male

PROTYPO RAFINA FITNESS CLUB

30

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΒΟΡΒΗΣ

66

00:59:17

Male

SPARTAN CROSS

31

ΧΑΡΗΣ

ΒΑΡΕΛΑΣ

57

00:59:18

Male

SHOP AND TRADE

32

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΝΙΚΟΛΟΥΤΣΟΣ

207

00:59:18

Male

 

33

ΓΙΑΝΝΗΣ

ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ

455

00:59:19

Male

BYRON'S RYNNERS

34

SOSIPATROS

BIRNTACHAS

15

00:59:29

Male

 

35

ΧΡΗΣΤΟΣ.

ΑΠΟΣΚΙΤΗΣ.

44

00:59:36

Male

AEGEAN RUNNING TEAM.

36

BRUNO

PASQUIERS

21

00:59:52

Male

COURIR A ATHENES

37

ΚΩΣΤΗΣ

ΚΑΠΟΚΑΚΗΣ

392

00:59:59

Male

SANTA RUNNING TEAM

38

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΠΑΣΧΑΛΙΑΣ

226

01:00:04

Male

-

39

ΦΩΤΕΙΝΗ

ΚΟΛΟΚΑ

13

01:00:27

Female

SALOMON HELLAS

40

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΛΟΥΚΕΡΗΣ

379

01:00:32

Male

PROTYPO RAFINA FITNESS CLUB

41

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΔΑΜΙΑΝΟΣ

90

01:00:33

Male

My athlete-chozen team

42

ΣΙΦΗΣ

ΚΕΛΑΙΔΗΣ

393

01:00:37

Male

SANTA RUNNING TEAM

43

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΚΑΤΣΙΚΗΣ

139

01:00:42

Male

 

44

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΚΑΡΠΟΥΖΗΣ

384

01:00:49

Male

PROTYPO RAFINA FITNESS CLUB

45

ΝΙΚΗΤΑΣ

ΠΛΑΚΟΥΤΣΗΣ

481

01:00:57

Male

Orange Mountain Team

46

ΖΩΗ

ΣΤΑΜΟΥΛΗ

473

01:01:01

Female

DYNAFIT

47

ΝΙΚΟΛΑΣ

ΠΑΓΟΥΝΑΣ

400

01:01:30

Male

RUNNERS PROJECT

48

ΛΕΥΤΕΡΗΣ

ΑΓΙΟΜΑΥΡΙΤΗΣ

34

01:01:31

Male

AGIOMAVRITIS RUNNING TEAM

49

JON

LINDQVIST

19

01:01:42

Male

WEFIT.GR

50

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΜΙΝΑΚΑΚΗΣ

185

01:01:46

Male

SPARTAN CROSS

51

VOLKMANN

NILS

404

01:02:07

Male

DSA - Running Team

52

ΑΝΤΩΝΗΣ

ΣΥΝΟΔΙΝΟΣ

480

01:02:09

Male

Orange Mountain Team

53

ΚΩΣΤΑΣ

ΜΠΕΖΑΪΤΗΣ

485

01:02:13

Male

ALIARTISTAS RUNNING TEAM

54

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΧΑΤΖΑΤΟΓΛΟΥ

312

01:02:14

Male

 

55

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΤΣΑΛΛΟΣ

289

01:02:41

Male

Ανεξάρτητος

56

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΣΒΑΡΝΑΣ

254

01:02:52

Male

ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ

57

ΣΤΕΡΓΙΟΣ

ΚΟΥΣΚΟΥΡΙΔΑΣ

154

01:02:56

Male

Σ.Δ.Υ.ΒΟΛΟΥ-ΑΔΜΗΤΟΣ

58

ΜΙΧΑΛΗΣ

ΒΟΥΡΑΚΗΣ

69

01:02:58

Male

ΑΡΚΑΛΟΣ/ΕΟΣ ΧΑΝΙΩΝ

59

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΑΛΕΒΙΖΟΣ

387

01:03:11

Male

HAPPY RUNNERS

60

ΣΤΕΦΑΝΙ

ΠΙΣΣΗ

232

01:03:12

Female

 

61

ΓΙΩΡΓΟΣ

ΛΑΙΟΣ

474

01:03:19

Male

 

62

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ

396

01:03:23

Male

SANTA RUNNING TEAM

63

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΚΟΖΑΚΗΣ

146

01:03:52

Male

 

64

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

ΔΗΜΑΚΑΚΟΥ

354

01:04:05

Female

MAD GOATS

65

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΣΟΒΟΛΟΣ

263

01:04:26

Male

THE FIGHT CORNER

66

ΚΩΣΤΑΣ

ΤΣΙΛΟΦΥΤΗΣ

295

01:04:27

Male

 

67

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ

41

01:04:32

Male

 

68

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΔΗΜΟΣ

93

01:04:44

Male

ΔΡΙΣΚΟΣ

69

ΤΑΣΟΣ

ΣΑΡΑΚΕΝΙΔΗΣ

251

01:04:54

Male

My athlete-chozen team

70

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΝΟΝΑΣ

375

01:04:56

Male

PEPSICO RUNNING TEAM

71

ΠΕΤΡΟΣ

ΜΠΙΛΗΣ

199

01:05:10

Male

 

72

ΣΩΚΡΑΤΗΣ

ΓΚΥΛΛΗΣ

85

01:05:15

Male

TIHIORACETEAM

73

ΚΩΣΤΑΣ

ΜΠΑΣΛΗΣ

195

01:05:15

Male

 

74

ΓΙΑΝΝΗΣ

ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ

75

01:05:25

Male

OLYMPIA RUNNERS/TELMISSOS

75

ΚΩΣΤΑΣ

ΚΑΡΑΚΑΤΣΟΥΛΑΣ

497

01:06:08

Male

Karakatsoulas

76

ΒΑΣΙΛΗΣ

ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ

275

01:06:10

Male

 

77

ΗΛΙΑΣ

ΓΟΥΣΙΟΣ

87

01:06:22

Male

 

78

ΝΑΤΑΣΑ

ΣΠΑΝΟΥ

266

01:06:25

Female

 

79

ΣΤΕΡΓΙΟΣ

ΚΙΟΣΣΕΣ

144

01:06:30

Male

ΣΔΥΑ

80

ΓΙΩΡΓΟΣ

ΑΡΝΑΟΥΤΟΠΟΥΛΟΣ

52

01:06:37

Male

Verori Running Team

81

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΤΡΙΜΜΗΣ

397

01:06:48

Male

SANTA RUNNING TEAM

82

ΜΑΡΚΟΣ

ΣΕΡΛΕΜΕΣ

257

01:07:05

Male

 

83

ΑΦΕΝΤΟΥΛΗΣ

ΣΤΑΦΥΛΑΡΑΚΗΣ

484

01:07:08

Male

 

84

ΜΑΡΙΑ

ΜΙΧΑΗΛ

186

01:07:19

Female

ΤΡΑΧΙΝΑ

85

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ

465

01:08:11

Male

 

86

ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ

212

01:08:11

Male

L CREW

87

ΑΝΔΡΕΑΣ

ΠΗΓΙΑΚΗΣ

231

01:08:18

Male

 

88

MAREK

BODZIONY

16

01:08:20

Male

Apollona

89

ΣΩΚΡΑΤΗΣ

ΓΡΑΒΑΝΗΣ

88

01:08:23

Male

Ορειβατικός Σύλλογος Σπάτων

90

ΓΙΩΡΓΟΣ

ΚΑΤΣΗΣ

138

01:08:24

Male

Σπαρτιάτες δρομείς

91

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΣΤΑΜΠΟΥΛΗΣ

791

01:08:25

Male

 

92

ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ

ΠΑΛΑΝΤΖΑ

211

01:08:30

Female

ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ

93

ΣΩΤΗΡΙΟΣ

ΣΑΝΤΗΣ

250

01:08:31

Male

 

94

ΓΙΩΡΓΟΣ

ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ

328

01:08:36

Male

OUTDOORGAMESRUNNINGTEAM

95

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΓΛΥΤΣΗΣ

492

01:08:41

Male

 

96

ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ

59

01:08:42

Male

 

97

ΑΝΤΩΝΗΣ

ΤΣΙΓΚΡΕΛΗΣ

386

01:08:50

Male

PROTYPO RAFINA FITNESS CLUB

98

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΦΟΥΝΤΑΣ

304

01:08:54

Male

COMPACT SERVICE

99

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΜΑΓΚΟΣ

339

01:09:38

Male

OUTDOORGAMESRUNNINGTEAM

100

ΓΙΩΡΓΟΣ

ΙΣΣΑΡΗΣ

117

01:10:06

Male

VIP BOX ELITE FITNESS

101

ΝΙΚΟΣ

ΡΑΠΤΟΠΟΥΛΟΣ

498

01:10:14

Male

PILABOX

102

ΣΩΤΗΡΙΑ

ΚΑΠΕΛΙΟΥ

129

01:10:24

Female

ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ

103

ΜΑΙΡΗ

ΣΥΛΙΒΑΝΗ

274

01:10:24

Female

 

104

ΓΙΩΡΓΟΣ

ΟΡΦΑΝΟΣ

209

01:10:33

Male

AGAP

105

ΓΙΩΡΓΟΣ

ΤΕΤΣΙΟΣ

278

01:10:36

Male

 

106

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΚΛΑΟΥΔΑΤΟΣ

145

01:10:37

Male

Sunvalue Solar

107

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΜΗΤΤΑΣ

184

01:10:38

Male

Venum-Under Armour

108

ΓΙΩΡΓΟΣ

ΠΑΡΑΣΥΡΗΣ

224

01:10:39

Male

 

109

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΤΟΥΛΙΑΤΟΣ

448

01:10:42

Male

My athlete-chozen team

110

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ

423

01:10:42

Male

 

111

ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ

163

01:10:45

Male

 

112

ΓΙΩΡΓΟΣ

ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ

142

01:10:53

Male

 

113

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ

160

01:10:56

Male

STEEL RUNNING METAL

114

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΔΑΡΔΑΜΑΝΗΣ

321

01:11:01

Male

Cgs triathlon club

115

ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ

ΣΑΒΒΟΠΟΥΛΟΣ

444

01:11:07

Male

 

116

ΓΙΩΡΓΟΣ

ΓΑΡΑΦΑΣ

76

01:11:08

Male

 

117

ΗΡΑΚΛΗΣ

ΒΡΟΝΤΑΚΗΣ

72

01:11:13

Male

 

118

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΣΑΚΩΛΗΣ

249

01:11:16

Male

 

119

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΒΑΛΑΒΑΝΗΣ

55

01:11:16

Male

 

120

ΤΑΣΟΣ

ΜΠΙΘΑΣ

198

01:11:20

Male

BITHAKIA

121

ΖΩΗ

ΚΟΤΖΙΑ

148

01:11:24

Female

MYPROTEIN

122

ARISH

ΓΑΖΗΣ

74

01:11:46

Male

MARATHON CLUB

123

ΧΑΡΗΣ

ΔΡΑΚΟΝΤΑΕΙΔΗΣ

417

01:11:52

Male

 

124

ΠΕΤΡΟΣ

ΜΑΖΑΡΑΚΗΣ

175

01:11:54

Male

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

125

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΣΤΑΜΑΤΗΣ

268

01:12:13

Male

Verori Running Team

126

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΜΕΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ

182

01:12:16

Male

LIDA APARTMENTS KALAMATA - ΣΔΥΜ

127

ΕΥΤΥΧΗΣ

ΨΑΡΑΚΗΣ

317

01:12:20

Male

ΑΡΚΑΛΟΣ

128

ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

ΠΟΥΛΟΥΠΑΤΗΣ

239

01:12:21

Male

 

129

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΜΠΑΓΙΟΣ

458

01:12:32

Male

ΤΕΦΑΑ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ

130

ΜΙΧΑΛΗΣ

ΚΑΚΟΥΛΙΔΗΣ

121

01:12:33

Male

ΤΡΕΧΑΝΤΗΡΙΑ

131

ΠΑΥΛΟΣ

ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ

127

01:12:39

Male

MARATHON CLUB

132

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΡΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ

245

01:12:43

Male

Cgs triathlon club

133

ΛΕΝΑ

ΒΛΑΣΤΑΡΑ

63

01:12:45

Female

CAPTAINBOOK

134

ΣΤΑΥΡΟΣ

ΦΙΛΛΙΣΙΑΔΗΣ

352

01:12:46

Male

KINISIS RUNNING TEAM

135

ΣΩΚΡΑΤΗΣ

ΡΑΤΣΗΣ

242

01:12:47

Male

 

136

ΑΝΔΡΕΑΣ

ΣΕΛΕΚΟΣ

255

01:12:52

Male

 

137

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΛΕΚΚΑΣ

167

01:12:52

Male

 

138

ΒΑΣΙΛΗΣ

ΠΛΙΑΤΣΚΑΣ

235

01:12:55

Male

 

139

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΘΑΝΟΣ

113

01:13:02

Male

 

140

ΔΙΟΝΥΣΗΣ

ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ

797

01:13:11

Male

 

141

ΣΠΥΡΙΔΩΝ

ΧΑΣΑΚΟΣ

311

01:13:11

Male

ROYAL CROSSFIT

142

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ

46

01:13:17

Male

L CREW

143

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΔΟΥΣΚΑΣ

416

01:13:23

Male

 

144

ΘΑΝΑΣΗΣ

ΚΑΤΣΑΡΟΣ

372

01:13:30

Male

PEPSICO RUNNING TEAM

145

ΓΙΩΡΓΟΣ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

45

01:13:37

Male

 

146

ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ

ΓΚΟΥΝΤΟΣ

331

01:13:37

Male

OUTDOORGAMESRUNNINGTEAM

147

ΜΙΧΑΛΗΣ

ΧΑΡΟΚΟΠΟΣ

496

01:13:49

Male

 

148

ΕΥΘΥΜΙΟΣ

ΦΙΛΙΠΠΟΥ

451

01:13:57

Male

 

149

ΛΕΩΝΙΔΑΣ

ΤΣΙΦΛΑΚΟΣ

381

01:13:58

Male

PROTYPO RAFINA FITNESS CLUB

150

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ

449

01:13:59

Male

 

151

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ

134

01:14:00

Male

South Corfu Runners

152

ΒΑΓΓΕΛΗΣ

ΠΟΛΥΔΩΡΟΥ

236

01:14:01

Male

Ανεξάρτητος

153

ΒΑΣΙΛΗΣ

ΛΙΑΡΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

169

01:14:01

Male

 

154

ΝΙΚΗ

ΣΑΡΑΝΤΗ

252

01:14:05

Female

 

155

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΚΑΛΚΑΒΟΥΡΑΣ

124

01:14:10

Male

 

156

ΓΙΑΝΝΗΣ

ΚΑΛΛΕΡΑΝΤΕΣ

125

01:14:18

Male

 

157

ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ

ΒΛΑΧΟΣ

65

01:14:18

Male

 

158

ΗΛΙΑΣ

ΔΕΡΜΑΤΑΣ

92

01:14:18

Male

Allterainrunners

159

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΤΖΙΛΙΑΝΟΣ

281

01:14:21

Male

 

160

ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΤΡΙΒΟΥΡΕΑΣ

351

01:14:27

Male

KINISIS RUNNING TEAM

161

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΠΑΝΤΑΖΗΣ

466

01:14:31

Male

NO RUNNERS

162

ΟΡΕΣΤΗΣ

ΠΟΛΥΜΕΝΑΚΟΣ

237

01:14:31

Male

 

163

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ

238

01:14:31

Male

GBRAKES FUNSPORTS SURFMARKET

164

ΜΑΝΟΣ

ΜΑΚΡΥΜΙΧΑΛΟΣ

428

01:14:31

Male

YOLTRON LIONS

165

ΒΑΣΙΛΗΣ

ΠΡΙΜΙΚΙΡΗΣ

344

01:14:33

Male

OUTDOORGAMESRUNNINGTEAM

166

ΝΑΣΟΣ

ΚΑΤΣΑΜΑΝΗΣ

135

01:14:40

Male

 

167

ΑΝΤΩΝΗΣ

ΑΗΔΟΝΗΣ

383

01:14:41

Male

PROTYPO RAFINA FITNESS CLUB

168

ΙΑΣΩΝ

ΑΙΒΑΛΙΩΤΗΣ

35

01:14:41

Male

 

169

ΝΙΚΗΤΑΣ

ΤΟΥΝΑΣ

283

01:14:42

Male

 

170

ΓΙΩΡΓΟΣ

ΤΟΔΗΣ

462

01:15:00

Male

Irun

171

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΣΧΟΙΝΑΣ

276

01:15:01

Male

ΤΡΕΧΑΝΤΗΡΙΑ

172

ΗΛΙΑΣ

ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ

183

01:15:03

Male

Καντζα

173

ΣΠΥΡΟΣ

ΛΑΛΛΟΣ

426

01:15:04

Male

MY ATHLETE

174

CAROLINE

GIRARD

468

01:15:05

Female

 

175

ΒΑΣΙΛΗΣ

ΜΠΟΥΖΙΕΚΟΣ

201

01:15:05

Male

BYRON'S RUNNERS

176

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

ΣΕΙΡΑΔΑΚΗΣ

345

01:15:06

Male

OUTDOORGAMESRUNNINGTEAM

177

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

40

01:15:06

Male

ALL TERRAIN RUNNERS

178

ΙΩΑΝΝΑ

ΔΡΑΚΑΤΟΥ

98

01:15:06

Female

TIHIORACETEAM

179

ΚΥΡΙΑΚΟΣ

ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ

411

01:15:10

Male

 

180

ΓΙΩΡΓΟΣ

ΜΙΧΟΣ

189

01:15:17

Male

Deloitte

181

ΣΤΑΘΗΣ

ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ

187

01:15:18

Male

MYPROTEIN

182

ΣΠΥΡΟΣ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ

790

01:15:32

Male

 

183

ΣΠΥΡΟΣ

ΠΗΛΟΣ

488

01:15:35

Male

 

184

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΚΑΦΕΝΤΖΗΣ

143

01:15:39

Male

ΤΕΛΜΙΣΣΟΣ

185

ΝΙΚΟΣ

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ

314

01:15:41

Male

 

186

ΓΙΩΡΓΟΣ

ΚΑΝΤΖΙΛΙΕΡΗΣ

128

01:15:49

Male

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

187

ΘΑΝΑΣΗΣ

ΚΑΤΣΑΝΟΣ

336

01:15:50

Male

OUTDOORGAMESRUNNINGTEAM

188

ANNA MARIA

CANELLOS

402

01:15:53

Female

 

189

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΣΤΥΛΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ

273

01:16:04

Male

 

190

ΜΙΧΑΛΗΣ

ΡΙΚΑΚΗΣ

442

01:16:07

Male

 

191

ΙΩΑΝΝΑ

ΜΟΡΑΒΣΚΑ

191

01:16:07

Female

 

192

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΚΩΣΤΑΚΗΣ

425

01:16:14

Male

PATH RUNNERS

193

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΔΑΣΚΑΣ

91

01:16:21

Male

OROPOS RUNNING TEAM

194

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΑΓΙΟΜΑΥΡΙΤΗΣ

33

01:16:35

Male

 

195

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

80

01:16:38

Male

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

196

ΓΙΑΝΝΗΣ

ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

233

01:16:42

Male

PERIKLISTRAINING

197

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΖΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

371

01:16:43

Male

PEPSICO RUNNING TEAM

198

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΠΕΤΡΑΚΗΣ

227

01:16:46

Male

 

199

ΠΑΡΗΣ

ΜΠΟΥΛΕΣ

202

01:16:54

Male

 

200

ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΚΟΥΡΕΜΕΝΟΥ

388

01:16:58

Female

HAPPY RUNNERS

201

ΝΑΣΟΣ

ΚΟΥΤΣΟΥΡΑΔΗΣ

399

01:16:58

Male

RUNNERS PROJECT

202

ΑΓΓΕΛΟΣ

ΖΑΚΥΝΘΙΝΟΣ

362

01:17:06

Male

SALIGARIA

203

ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ

320

01:17:10

Male

Cgs triathlon club

204

ΒΑΓΓΕΛΗΣ

ΖΙΑΓΚΑΣ

107

01:17:20

Male

 

205

ΓΙΑΝΝΗΣ

ΚΑΣΣΑΒΕΤΗΣ

363

01:17:30

Male

SALIGARIA

206

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΔΕΚΑΒΑΛΑΣ

370

01:17:42

Male

PEPSICO RUNNING TEAM

207

ΧΡΙΣΤΟΣ

ΓΚΟΛΟΗΣ

83

01:17:43

Male

-

208

ΘΕΟΔΩΡΑ

ΦΙΦΛΗ

486

01:17:47

Female

Α.Π.Σ ΚΑΛΛΙΣΘΕΝΗΣ

209

ΚΩΣΤΑΣ

ΝΤΟΜΑΛΗΣ

208

01:17:54

Male

KOUTSA KOUTSA

210

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΝΙΚΟΛΗΣ

206

01:17:54

Male

Pliakos cross training

211

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ

322

01:17:56

Male

CGS Triathlon Club/DELOITTE

212

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΚΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ

323

01:17:58

Male

Cgs triathlon club

213

ΑΡΓΥΡΗΣ

ΚΡΙΘΑΡΟΥΛΑΣ

157

01:18:00

Male

iRun Magazine

214

ΣΤΑΜΑΤΗΣ

ΠΑΠΑΛΕΩΝΙΔΑΣ

376

01:18:00

Male

PEPSICO RUNNING TEAM

215

ΛΕΒΟΝ

ΤΟΥΦΕΚΤΖΙΑΝ

326

01:18:10

Male

Cgs triathlon club

216

ΕΛΠΙΔΑ

ΣΠΥΡΟΥ

490

01:18:12

Female

 

217

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ

437

01:18:13

Male

 

218

ΤΑΣΟΣ

ΣΑΡΔΕΛΗΣ

253

01:18:13

Male

 

219

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΝΗΣΙΩΤΗΣ

205

01:18:17

Male

PROJECT__POSSIBLE

220

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΓΙΩΤΑΚΗΣ

82

01:18:19

Male

 

221

ΔΑΝΑΗ

ΜΗΤΡΟΥΣΙΑ

359

01:18:30

Female

PULSE running team

222

ΝΙΚΟΣ

ΚΩΣΤΑΚΟΣ

365

01:18:35

Male

SALIGARIA

223

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΚΑΣΤΡΕΝΟΠΟΥΛΟΣ

133

01:18:39

Male

 

224

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΚΑΡΑΠΕΤΣΑΝΗΣ

132

01:18:39

Male

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

225

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ

42

01:18:47

Male

Runner Store Trail Team

226

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΜΠΑΓΚΟΣ

193

01:18:53

Male

 

227

ΠΕΤΡΟΣ

ΚΟΥΜΕΝΤΑΚΟΣ

150

01:18:54

Male

Snails Team

228

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΧΡΥΣΟΒΕΡΓΗΣ

347

01:18:54

Male

OUTDOORGAMESRUNNINGTEAM

229

ΣΑΒΒΑΣ

ΠΕΡΑΤΙΝΟΣ

389

01:18:57

Male

HAPPY RUNNERS

230

ΓΙΩΡΓΟΣ

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ

287

01:18:58

Male

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

231

ΑΓΓΕΛΟΣ

ΒΑΡΕΛΑΣ

58

01:18:59

Male

SHOP AND TRADE

232

ΣΩΤΗΡΙΟΣ

ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ

269

01:19:00

Male

 

233

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ

277

01:19:04

Male

My athlete-chozen team

234

ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ

ΒΡΥΝΙΩΤΗΣ

73

01:19:07

Male

Allterrainrunners

235

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ

31

01:19:08

Male

My athlete-chozen team

236

ΘΩΜΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

ΧΑΝΙΩΤΗΣ

308

01:19:09

Male

DESFA RUNNING TEAM

237

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗΣ

64

01:19:11

Male

ΠΟ.ΦΙ. Running Team

238

ΣΩΤΗΡΙΟΣ

ΤΡΑΚΑΣ

284

01:19:13

Male

 

239

ΗΛΙΑΣ

ΣΑΚΚΑΣ

248

01:19:14

Male

 

240

ΓΕΩΡΓΙΑ

ΠΟΥΛΑΚΟΥ

489

01:19:17

Female

Α.Π.Σ ΚΑΛΛΙΣΘΕΝΗΣ

241

ΕΛΙΝΑ

ΚΟΥΣΤΟΥΜΠΑΡΔΗ

155

01:19:17

Female

 

242

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΒΙΔΑΛΗΣ

61

01:19:18

Male

MYATHLETE

243

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΚΟΡΡΕΣ

147

01:19:18

Male

 

244

ΜΑΚΗΣ

ΛΑΜΠΡΙΝΑΤΟΣ

358

01:19:20

Male

PULSE running team

245

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΤΣΩΤΣΟΣ

299

01:19:21

Male

SHOP & TRADE

246

ΣΙΣΣΥ

ΗΛΙΑ

109

01:19:23

Female

nea ionia

247

ΜΙΧΑΗΛ

ΔΟΥΔΟΥΜΟΠΟΥΛΟΣ

97

01:19:25

Male

 

248

ΓΙΩΡΓΟΣ

ΒΗΧΟΣ

406

01:19:26

Male

 

249

CORDELIA

MADDEN

20

01:19:29

Female

MARATHON CLUB

250

ΣΤΑΥΡΟΣ

ΔΑΛΔΑΡΑΣ

332

01:19:33

Male

OUTDOORGAMESRUNNINGTEAM

251

ΗΛΙΑΣ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ

223

01:19:45

Male

 

252

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΓΑΖΗΣ

408

01:19:47

Male

 

253

Μάριος

Βικελής

62

01:19:48

Male

 

254

ΦΩΤΕΙΝΗ

ΣΚΑΡΛΑΤΟΥ

469

01:19:52

Female

 

255

ΓΙΩΤΑ

ΗΛΙΑ

110

01:19:52

Female

 

256

ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΖΕΡΒΑΣ

478

01:19:59

Male

 

257

ΠΑΝΟΣ

ΛΥΡΑΣ

173

01:20:00

Male

VIPBOX

258

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗ

217

01:20:03

Female

SPARTAN CROSS

259

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΑΛΕΞΙΟΥ

472

01:20:10

Male

 

260

ΗΛΙΑΣ

ΠΡΟΒΙΑΣ

441

01:20:16

Male

 

261

ΖΑΦΕΙΡΗΣ

ΜΑΝΙΚΑΣ

429

01:20:42

Male

 

262

ΠΑΝΑΓΗΣ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΤΟΣ

37

01:20:46

Male

ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ

263

ΦΩΤΗΣ

ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ

436

01:20:47

Male

 

264

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΣΑΒΒΙΔΗΣ

443

01:20:49

Male

 

265

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΚΥΡΟΥ

162

01:20:50

Male

 

266

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΦΛΙΑΚΟΣ

796

01:20:52

Male

 

267

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΙΑΣ

798

01:20:55

Male

 

268

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΛΥΣΙΚΑΤΟΣ

174

01:20:55

Male

 

269

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΠΕΤΡΙΔΗΣ

440

01:21:10

Male

 

270

ΝΙΚΟΣ

ΦΑΡΜΑΚΗΣ

450

01:21:12

Male

 

271

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΑΝΔΡΙΚΑΚΟΣ

454

01:21:19

Male

-

272

ΘΑΝΟΣ

ΜΠΕΛΕΓΡΑΤΗΣ

476

01:21:19

Male

 

273

ΣΤΑΥΡΟΣ

ΟΥΡΑΗΛΟΓΛΟΥ

395

01:21:20

Male

SANTA RUNNING TEAM

274

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΔΙΑΜΑΝΤΉΣ

95

01:21:30

Male

THE FIGHT CORNER

275

ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ

ΜΠΡΟΥΝΙ

461

01:21:36

Female

 

276

ΤΖΟΥΣΕΠΙΝΑ

ΒΕΚΙΟ

460

01:21:37

Female

 

277

ΓΙΑΝΝΗΣ

ΚΑΡΑΜΑΝΤΖΑΝΗΣ

335

01:21:40

Male

OUTDOORGAMESRUNNINGTEAM

278

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΦΩΤΙΟΥ

306

01:21:56

Male

 

279

ALEXANDER

ZINELL

27

01:22:00

Male

FRAPORT

280

ΑΡΤΕΜΙΣ

ΛΙΟΛΙΟΥ

171

01:22:01

Female

ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ

281

NICOLAS

ZINELL

28

01:22:02

Male

FRAPORT

282

ΘΩΜΑΣ

ΜΑΛΑΚΗΣ

176

01:22:03

Male

 

283

ROXANE

BAULUCK

14

01:22:13

Female

My athlete-chozen team

284

ΑΡΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ

ΒΛΑΣΤΟΣ

407

01:22:15

Male

TEAM BOUBOULINA

285

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΓΙΑΝΝΑΚΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ

79

01:22:22

Male

ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

286

ΧΑΡΙΣΙΟΣ

ΓΚΑΝΑΣΙΟΣ

412

01:22:24

Male

 

287

ΘΑΛΕΙΑ

ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗ

421

01:22:24

Female

L-CREW

288

ΝΙΚΟΛΑΣ

ΚΡΑΝΙΔΙΩΤΗΣ

337

01:22:30

Male

OUTDOORGAMESRUNNINGTEAM

289

ΓΙΑΝΝΗΣ

ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ

493

01:22:33

Male

ΤHE FIGHT CORNER

290

ΦΙΛΙΠΠΟΣ

ΑΛΕΚΟΥ

36

01:22:35

Male

 

291

ΜΑΡΙΑ

ΔΡΙΤΣΑ

100

01:22:44

Female

ALIARTISTAS

292

ΓΙΩΡΓΟΣ

ΓΑΒΡΙΛΑΚΗΣ

795

01:22:48

Male

 

293

ΑΝΝΑ

ΔΡΟΣΟΥ

101

01:22:53

Female

TIHIORACETEAM

294

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΜΙΧΑΛΟΣ

188

01:22:56

Male

 

295

ΤΑΣΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

794

01:23:02

Male

 

296

ΣΤΑΘΗΣ

ΠΑΝΤΕΛΗΣ

215

01:23:13

Male

ROYAL CROSSFIT

297

WILLIAM

FULLERTON

18

01:23:21

Male

 

298

ΚΥΡΙΑΚΗ

ΠΑΠΑ

216

01:23:23

Female

L-CREW

299

ΣΩΤΗΡΙΟΣ

ΨΑΡΡΕΑΣ

319

01:23:25

Male

FORIRENE

300

ΜΕΛΕΤΗΣ

ΚΟΥΡΣΟΣ

153

01:23:29

Male

GOSPORT

301

ΣΩΤΗΡΗΣ

ΣΤΑΜΟΥ

270

01:23:34

Male

Verori Running Team

302

DOROTA

SUCHOCKA

23

01:23:36

Female

Apollona

303

ΣΩΚΡΑΤΗΣ

ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ

50

01:23:41

Male

 

304

ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ

ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΑΚΗΣ

229

01:23:48

Male

ΣΑΦΑΝΣ

305

ΣΠΥΡΟΣ

ΜΑΛΛΙΓΙΑΝΝΗΣ

177

01:23:58

Male

BYRON'S RUNNERS

306

ΖΑΦΕΙΡΑ

ΠΑΛΟΥΚΗ

342

01:24:01

Female

OUTDOORGAMESRUNNINGTEAM

307

ΑΝΔΡΕΑΣ

ΒΡΟΝΤΟΣ

330

01:24:02

Male

OUTDOORGAMESRUNNINGTEAM

308

ΣΤΑΜΑΤΗΣ

ΦΡΑΓΚΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ

305

01:24:11

Male

 

309

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΚΑΡΥΣΤΙΝΟΣ

467

01:24:32

Male

 

310

ΘΕΟΔΩΡΑ

ΤΣΑΠΙΚΟΥΝΗ

346

01:24:42

Female

OUTDOORGAMESRUNNINGTEAM

311

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΣΕΝΤΟΥΚΑΣ

256

01:24:55

Male

 

312

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΛΟΥΤΡΑΡΗΣ

172

01:25:21

Male

MORTEK RUNNING TEAM

313

ΑΝΤΙΓΟΝΗ

ΛΑΖΑΡΟΥ

164

01:25:32

Female

 

314

ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ

ΓΙΑΝΝΙΣΗΣ

81

01:25:45

Male

DSA Running Team

315

ΠΑΝΤΕΛΗΣ

ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ

438

01:26:08

Male

 

316

ΠΑΥΛΟΣ

ΓΑΛΑΝΑΚΗΣ

409

01:26:12

Male

 

317

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΣΕΡΜΠΑΚΟΒ

258

01:26:16

Male

 

318

ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΠΟΥΡΑΙΜΗΣ

240

01:26:19

Male

OROPOS RUNNING TEAM

319

ΓΙΑΝΝΗΣ

ΠΑΝΙΔΗΣ

343

01:26:24

Male

OUTDOORGAMESRUNNINGTEAM

320

ΝΙΚΟΣ

ΚΟΥΤΡΟΥΛΗΣ

156

01:26:29

Male

ALL TERRAIN RUNNERS

321

ΝΙΚΟΣ

ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ

194

01:26:30

Male

 

322

ΛΑΖΑΡΟΣ

ΛΑΛΟΥΣΗΣ

165

01:26:31

Male

ThePhysioPlace

323

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΡΟΥΣΣΟΣ

246

01:26:35

Male

ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ

324

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΚΟΥΝΑΔΗΣ

151

01:26:40

Male

STEEL RUNNING TEAM

325

ΝΙΚΟΣ

ΠΑΠΑΝΙΚΑΣ

356

01:26:48

Male

MAD GOATS

326

Πολυξενη

Εβανς

103

01:26:52

Female

 

327

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΜΑΡΑΓΚΟΥΛΙΑΣ

180

01:27:00

Male

 

328

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΤΣΑΓΡΗΣ

288

01:27:10

Male

 

329

ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ

32

01:27:31

Male

 

330

ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ

ΒΑΜΒΑΚΕΡΗΣ

56

01:27:38

Male

BETTER PEOPLE RUNNING TEAM

331

ANGELA

ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ

385

01:28:31

Female

PROTYPO RAFINA FITNESS CLUB

332

ΓΙΩΡΓΟΣ

ΓΙΑΚΟΥΜΑΤΟΣ

78

01:28:33

Male

Athletes home

333

ΛΥΣΑΝΔΡΟΣ

ΜΟΝΙΩΔΗΣ

190

01:28:35

Male

 

334

ΑΝΔΡΕΑΣ

ΠΑΠΑΚΟΎΣΟΥΛΑΣ

219

01:28:40

Male

Oxygen Fitness - L-Crew

335

ΤΖΕΝΗ

ΚΑΠΠΟΥ

130

01:28:41

Female

 

336

MADA

ΤΖΕΡΕΦΟΥ

280

01:28:44

Female

MARATHON CLUB

337

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗΣ

137

01:29:02

Male

 

338

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΚΑΡΠΟΝΤΙΝΗΣ

422

01:29:03

Male

 

339

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ

94

01:29:05

Male

 

340

ΑΛΛΕΝ

ΤΖΟΝΑΘΑΝ

447

01:29:18

Male

 

341

ΣΤΑΜΑΤΗΣ

ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ

230

01:29:23

Male

CHUCK NORRIS TEAM

342

ΣΠΥΡΟΣ

ΤΣΙΚΑΛΟΥΔΑΚΗΣ

292

01:29:23

Male

MADHALL CROSSFIT

343

ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΚΑΝΕΛΛΑΚΗ

357

01:29:31

Female

PULSE running team

344

ΡΟΖΑΛΙΑ

ΜΙΧΑΛΕΑ

349

01:29:36

Female

KINISIS RUNNING TEAM

345

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΜΩΥΣΙΔΗΣ

203

01:29:38

Male

PERIKLISTRAINING

346

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ

427

01:29:41

Male

 

347

ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ

ΕΥΘΥΜΙΟΥ

104

01:30:03

Male

DEUTSCHE SCHULE ATHEN RUNNING TEAM

348

ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΠΑΙΔΑΚΑΚΟΣ

210

01:30:14

Male

 

349

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

89

01:30:17

Male

 

350

ΠΑΝΟΣ

ΚΑΡΑΜΠΑΣΗΣ

131

01:30:31

Male

 

351

ΠΑΡΙΣΕΝΙΑ

ΤΣΙΚΛΕΙΔΗ

293

01:30:34

Female

 

352

ΣΠΥΡΙΔΩΝ

ΔΑΛΑΚΟΥΡΑΣ

414

01:30:41

Male

ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΟΝΟΔΡΟΜΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ

353

ΚΩΣΤΑΣ

ΑΣΠΡΟΥΛΑΚΗΣ

53

01:30:46

Male

 

354

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΤΣΕΠΑΣ

398

01:31:05

Male

SANTA RUNNING TEAM

355

ΘΕΟΧΑΡΗΣ

ΘΕΟΔΩΡΑΚΑΚΗΣ

420

01:31:06

Male

 

356

ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΒΟΥΖΗ

68

01:31:12

Female

 

357

ΚΩΣΤΗΣ

ΚΟΣΜΙΔΗΣ

364

01:31:25

Male

SALIGARIA

358

ΒΑΣΙΛΗΣ

ΖΩΓΟΓΙΑΝΝΗΣ

419

01:31:32

Male

 

359

ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΜΟΥΣΤΑΚΑ

192

01:31:38

Female

SKY WOMEN RUNNING TEAM

360

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΣΟΛΟΥΚΟΣ

264

01:31:39

Male

SPOT FITNESS

361

ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ

ΚΑΤΣΟΥΛΑ

140

01:31:43

Female

PHYSIOPAIDEIA

362

ΓΙΩΡΓΟΣ

ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ

141

01:32:06

Male

A. O. ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ

363

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΧΡΥΣΟΥΛΗΣ

316

01:32:11

Male

 

364

ΚΩΣΤΑΣ

ΣΚΥΛΟΓΙΑΝΝΗΣ

367

01:33:07

Male

SALIGARIA

365

ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ

ΝΤΑΣΙΚΟΣ

433

01:33:34

Male

 

366

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΡΟΥΦΑΝΗΣ

366

01:33:34

Male

SALIGARIA

367

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΗΛΙΑΔΑΚΗΣ

111

01:33:40

Male

 

368

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΧΑΛΙΑΣΟΣ

307

01:33:47

Male

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

369

ΝΕΚΤΑΡΙΑ

ΑΓΑΘΟΥ

29

01:33:49

Female

STEEL RUNNING TEAM

370

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΦΑΝΟΣ

300

01:33:49

Male

 

371

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

ΤΑΜΠΑΚΗΣ

369

01:33:51

Male

SALIGARIA

372

ΝΑΣΟΣ

ΓΑΛΑΝΗΣ

361

01:33:52

Male

SALIGARIA

373

ΣΟΦΙΑ

ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΥ

341

01:33:53

Female

OUTDOORGAMESRUNNINGTEAM

374

ΙΡΙΣ

ΦΙΛΟΠΟΥΛΟΥ

302

01:33:57

Female

ΠΛΑΙΣΙΟ

375

ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΔΑΛΙΑΝΗΣ

792

01:34:06

Male

 

376

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ

ΠΕΤΡΙΝΟΣ

228

01:34:11

Male

ΛΕΩΝΙΔΑ ΤΡΟΠΑΙΟ

377

ΣΠΥΡΟΣ

ΝΤΟΥΡΟΣ ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

434

01:35:02

Male

 

378

ΙΩΑΝΝΑ

ΝΑΤΣΗ

432

01:35:23

Female

 

379

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ

286

01:35:28

Male

ALUARTISTAS

380

ΣΟΦΙΑ

ΚΟΝΤΑΡΑΚΗ

482

01:35:34

Female

 

381

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΘΕΟΔΩΡΟΥ

116

01:35:44

Male

DSA Runnung Team

382

ΓΙΩΡΓΟΣ

ΔΙΟΛΕΤΗΣ

96

01:35:44

Male

 

383

ΓΙΩΡΓΟΣ

ΧΟΥΧΟΥΛΗΣ

313

01:35:45

Male

 

384

ΜΙΧΑΗΛ

ΑΡΓΥΡΗΣ

48

01:36:39

Male

MYATHLETE

385

ΚΑΛΛΙΟΠΗ

ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ

405

01:37:20

Female

 

386

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΜΟΣΧΟΓΙΑΝΝΗΣ

431

01:37:20

Male

 

387

ΗΛΙΑΣ

ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ

325

01:38:00

Male

Cgs triathlon club

388

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΠΑΝΑΓΟΣ

213

01:38:10

Male

 

389

ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

ΔΕΥΤΟΣ

415

01:38:16

Male

 

390

ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΜΕΝΤΖΕΛΙΩΤΗ

475

01:38:21

Female

 

391

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ

368

01:38:34

Male

SALIGARIA

392

ΡΟΥΛΑ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΗ

38

01:38:48

Female

PILABOX

393

ΜΑΝΩΛΗΣ

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ

453

01:38:58

Male

ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΧΑΝΙΩΝ

394

ΡΑΝΙΑ

ΔΡΟΛΙΑ

418

01:40:04

Female

 

395

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ

390

01:41:02

Male

HAPPY RUNNERS

396

ΜΑΡΙΑ

ΒΕΛΛΙΟΠΟΥΛΟΥ

391

01:41:02

Female

HAPPY RUNNERS

397

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΣΕΡΜΠΗΣ

259

01:41:13

Male

 

398

ΜΑΧΗ

ΜΠΑΡΤΣΩΤΑ

382

01:41:34

Female

PROTYPO RAFINA FITNESS CLUB

399

ΒΑΣΙΛΕΙΑ

ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗ

334

01:42:03

Female

OUTDOORGAMESRUNNINGTEAM

400

ΓΕΩΡΓΙΑ

ΓΚΑΦΗ

413

01:42:12

Female

 

401

ΕΙΡΗΝΗ

ΜΠΑΜΠΑΛΗ

477

01:42:12

Female

 

402

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΠΑΡΙΣΗΣ

439

01:42:12

Male

 

403

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ

271

01:42:28

Male

ΑΛΙΑΡΤΙΣΤΑΣ

404

ΟΥΡΑΝΙΑ

ΤΣΟΥΤΣΙΑ

298

01:43:11

Female

ΣΔΥΑ

405

ΣΟΛΩΝ

ΦΙΛΟΠΟΥΛΟΣ

301

01:43:11

Male

ΣΔΥΑ

406

ΘΩΜΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΗΣ

161

01:44:14

Male

ROYAL CROSSFIT

407

AMARYLLIS

VAN DER WILT

26

01:45:37

Female

 

408

ANNA

ΤΣΙΚΟΥΡΑ

294

01:45:46

Female

PILABOX

409

ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

ΠΛΑΤΗ

234

01:46:24

Female

 

410

ΦΡΟΣΣΩ

ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ

43

01:46:32

Female

ΤΕΛΜΙΣΣΟΣ

411

ΧΑΡΗΣ

ΒΟΣΤΑΝΤΖΟΓΛΟΥ

67

01:48:34

Male

 

412

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΧΑΡΤΑΣ

310

01:49:30

Male

ΣΑΠΠΑΖ

413

ΕΥΓΕΝΊΑ

ΧΑΡΤΑ

309

01:49:31

Female

 

414

ΙΑΣΩΝ

ΠΑΠΑΖΑΧΟΣ

218

01:49:51

Male

 

415

ΑΝΤΩΝΗΣ

ΣΤΕΛΛΑΣ

272

01:49:54

Male

 

416

ΙΩΑΝΝΑ

ΒΑΓΩΝΑΚΗ

329

01:50:07

Female

OUTDOORGAMESRUNNINGTEAM

417

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΒΑΚΙΡΤΖΗΣ

54

01:53:06

Male

 

418

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΗΣ

377

01:53:13

Male

PEPSICO RUNNING TEAM

419

ΕΥΓΕΝΙΑ

ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΥ

373

01:53:14

Female

PEPSICO RUNNING TEAM

420

ΓΙΩΡΓΟΣ

ΚΟΝΤΟΠΡΙΑΣ

374

01:53:14

Male

PEPSICO RUNNING TEAM

421

ΓΕΩΡΓΙΑ

ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ

338

01:55:07

Female

OUTDOORGAMESRUNNINGTEAM

422

ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΑΡΓΥΡΟΚΟΥ

49

02:00:17

Female

PILABOX

423

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ

115

02:00:58

Male

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

424

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΣΤΑΘΗΣ

267

02:08:20

Male

ΚΟΥΡΚΟΥΡΙΚΗΣ

425

ΜΑΡΙΑ

ΜΑΤΙΑΤΟΥ

394

02:22:47

Female

SANTA RUNNING TEAM

426

ΕΛΕΝΗ

ΤΡΕΣΣΟΥ

285

02:23:10

Female

-

427

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΓΚΟΥΝΤΟΣ

84

03:06:22

Male

ΔΡΟΜΕΙΣ ΕΛΠΙΔΑΣ

428

ΕΛΕΝΗ

ΤΖΙΜΑ

282

03:06:24

Female

ΔΡΟΜΕΙΣ ΕΛΠΙΔΑΣ

429

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

99

03:06:24

Male

ΔΡΟΜΕΙΣ ΕΛΠΙΔΑΣ

430

ΧΑΡΑ

ΛΕΙΒΑΔΙΤΗ

166

03:06:24

Female

ΔΡΟΜΕΙΣ ΕΛΠΙΔΑΣ

431

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΓΛΥΚΟΣ

86

03:06:25

Male

ΔΡΟΜΕΙΣ ΕΛΠΙΔΑΣ

432

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ

ΒΟΥΤΡΙΑΡΙΔΗΣ

70

03:06:26

Male

ΔΡΟΜΕΙΣ ΕΛΠΙΔΑΣ

433

ΚΑΤΕΡΙΝΑ

ΚΟΥΡΟΣΟΥ

152

03:06:26

Female

ΔΡΟΜΕΙΣ ΕΛΠΙΔΑΣ

434

ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ

ΑΡΓΙΤΗΣ

47

03:06:27

Male

ΔΡΟΜΕΙΣ ΕΛΠΙΔΑΣ

435

ΒΑΓΓΕΛΗΣ

ΠΑΣΣΑΛΗΣ

225

03:06:28

Male

ΔΡΟΜΕΙΣ ΕΛΠΙΔΑΣ

436

ΑΝΑΞΑΓΟΡΑΣ

ΚΑΜΑΡΓΙΩΤΗΣ

126

03:06:28

Male

ΔΡΟΜΕΙΣ ΕΛΠΙΔΑΣ

437

ΓΕΏΡΓΙΟΣ

ΣΟΦΑΤΖΉΣ

265

03:06:31

Male

ΔΡΟΜΕΙΣ ΕΛΠΙΔΑΣ

 

 

   5.5KM 

Pos

FirstName

LastName

Race No

Time

Club

1

ΜΑΝΕΤΑΣ

ΑΝΔΡΕΑΣ

633

00:27:29

"""Ό,ΤΙ ΝΑ'ΝΑΙ"""

2

ΑΓΓΕΛΟΣ

ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ

605

00:27:35

Cgs triathlon club

3

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΠΕΤΙΚΙΔΗΣ

579

00:27:40

ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ

4

ΠΑΠΑΔΗΜΑΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

631

00:28:39

"""Ό,ΤΙ ΝΑ'ΝΑΙ"""

5

ΜΑΝΕΤΑΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

635

00:29:04

"""Ό,ΤΙ ΝΑ'ΝΑΙ"""

6

ΑΝΤΩΝΗΣ

ΜΑΝΕΤΑΣ

763

00:29:05

 

7

ΒΑΣΙΛΗΣ

ΤΣΙΜΟΓΙΑΝΝΗΣ

643

00:29:14

SANTA RUNNING TEAM

8

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΣΑΡΡΗΣ

764

00:30:22

ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΤΕΛΜΗΣΟΣ

9

ΓΚΑΒΙΝ

ΓΙΑΝΓΚ

515

00:30:26

 

10

ΒΥΡΩΝ

ΚΑΚΛΟΠΟΥΛΟΣ

535

00:30:38

My athlete-chozen team

11

STEVEN

LEE

793

00:30:46

 

12

ΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

ΤΣΑΤΣΟΣ

659

00:31:07

 

13

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΤΣΙΛΙΒΙΓΚΟΣ

753

00:31:18

 

14

MICHAEL

ΠΑΠΑΦΙΛΙΠΠΟΥ

573

00:31:19

 

16

ΠΑΠΑΔΗΜΑΣ

ΠΕΤΡΟΣ

632

00:31:40

"""Ό,ΤΙ ΝΑ'ΝΑΙ"""

17

ΚΙΜΩΝ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ

571

00:32:16

 

18

ΣΩΤΗΡΙΟΣ

ΚΑΚΚΑΒΑΣ

534

00:32:19

ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑ

20

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΓΛΩΣΣΙΩΤΗΣ

521

00:32:26

 

22

ΓΙΩΡΓΟΣ

ΑΛΒΑΝΙΔΗΣ

746

00:33:57

 

23

ΑΓΓΕΛΟΣ

ΚΟΜΝΗΝΟΣ

541

00:34:02

 

24

ΝΙΚΌΛΑΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΑΚΑΚΗΣ

525

00:34:04

 

25

ΑΛΙΠΡΑΝΤΗΣ

ΠΑΥΛΟΣ

630

00:34:17

"""Ό,ΤΙ ΝΑ'ΝΑΙ"""

26

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΣΜΠΙΡΑΚΟΣ

585

00:34:23

SPARTANCROSS

27

ΜΑΡΙΟΣ

ΡΗΓΑΣ

640

00:34:31

SANTA RUNNING TEAM

28

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΑΘΗΝΑΙΟΣ

614

00:34:37

OUTDOORGAMESRUNNINGTEAM

29

Γιάννης

Μαλής

553

00:34:44

 

32

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΣΑΡΤΖΙΔΗΣ

626

00:35:23

PROTYPO RAFINA FITNESS CLUB

36

ΜΑΡΚΟΣ

ΜΠΛΑΤΣΙΟΣ

612

00:36:12

Cgs triathlon club

37

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΓΚΟΥΒΕΡΟΣ

520

00:36:32

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

42

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ

518

00:36:57

ΑΝΕΜΟΣ ΚΑΡΥΣΤΟΥ

44

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΔΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ

523

00:37:09

 

46

ΜΙΧΑΛΗΣ

ΤΟΥΝΤΑΣ

628

00:37:42

PROTYPO RAFINA FITNESS CLUB

47

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΛΣ

648

00:38:09

 

48

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ

645

00:38:28

RUNNERS PROJECT

49

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΚΕΡΑΜΥΔΑΣ

540

00:38:30

 

50

ΙΑΣΩΝΑΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ

760

00:38:49

 

51

ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ

ΛΕΚΚΑΣ

550

00:38:52

ΑΠΣ ΤΕΝΕΑΤΗΣ ΑΘΙΚΙΩΝ

52

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΜΠΙΤΖΙΟΣ

562

00:38:52

ΑΠΣ ΤΕΝΕΑΤΗΣ ΑΘΙΚΙΩΝ

53

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ

537

00:38:59

ΑΠΣ ΤΕΝΕΑΤΗΣ

56

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΤΗΛΕΛΗΣ

592

00:39:15

 

57

ΑΝΔΡΕΑΣ

ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ

603

00:39:19

Cgs triathlon club

59

ΝΙΚΟΣ

ΚΟΣΜΑΣ

609

00:39:30

Cgs triathlon club

60

ΑΝΔΡΕΑΣ

ΠΑΠΑΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

574

00:39:35

 

63

ΣΩΤΗΡΗΣ

ΒΕΡΓΑΔΟΣ

511

00:40:02

SPARTAN CROSS

64

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΙΑΤΡΟΥ

531

00:40:16

SPARTAN CROSS

65

ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ

ΧΡΥΣΑΝΘΟΥ

599

00:40:19

 

66

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΣΟΥΓΙΟΥΛΤΖΗΣ

588

00:40:29

 

67

ΗΛΙΑΣ

ΚΑΒΑΛΑΡΗΣ

532

00:40:37

 

68

ΙΑΣΩΝ

ΘΕΟΔΩΡΟΥ

530

00:40:51

DSA Runnung Team

70

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΜΙΣΥΡΛΗΣ

558

00:41:30

 

71

ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ

590

00:41:33

DEUTSCHE SCHULE ATHEN RUNNING TEAM

74

ΗΛΙΑΣ

ΚΟΣΜΑΣ

608

00:42:13

Cgs triathlon club

75

ΤΑΣΟΣ

ΤΑΛΑΜΠΕΚΟΣ

641

00:42:48

SANTA RUNNING TEAM

77

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΓΕΩΡΓΑΛΑΚΗΣ

647

00:42:54

 

78

ΑΝΤΩΝΗΣ

ΛΙΤΣΑΣ

653

00:42:55

 

80

ΑΡΗΣ

ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ

751

00:43:07

CGS TRI CLUB

82

ΚΩΣΤΑΣ

ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ

507

00:43:22

 

84

ΙΟΥΛΙΟΣ

ΚΑΛΑΠΟΔΑΣ

536

00:43:27

ΚΩΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ / CHEFRUNNERS

85

ΑΒΡΑΑΜ

ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ

748

00:43:32

 

86

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΒΕΚΡΗΣ

510

00:43:33

 

92

ΑΛΕΞ

ΒΛΥΤΙΔΗΣ

743

00:44:52

 

93

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΜΑΝΤΖΑΝΑΣ

179

00:44:55

 

95

ΓΙΩΡΓΟΣ

ΨΑΡΑΔΕΛΛΗΣ

600

00:45:02

 

96

ΝΙΚΟΣ

ΞΕΝΙΤΑΚΗΣ

761

00:45:06

 

97

ΝΙΚΟΣ

ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ

762

00:45:06

 

100

ΚΩΣΤΑΣ

ΤΟΥΡΛΟΥΚΗΣ

616

00:45:51

OUTDOORGAMESRUNNINGTEAM

101

ΛΥΜΠΕΡΗΣ

ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ

570

00:45:54

 

102

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΤΣΩΤΣΟΣ

595

00:45:56

SHOP & TRADE

103

ΣΩΤΗΡΙΟΣ

ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ

663

00:46:01

 

105

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΣΑΣΛΟΓΛΟΥ

619

00:46:21

KINISIS RUNNING TEAM

106

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΚΡΗΤΙΚΟΓΛΟΥ

618

00:46:23

KINISIS RUNNING TEAM

108

ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ

749

00:47:17

 

111

ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ

662

00:48:00

 

112

ΝΙΚΟΣ

ΚΑΡΤΣΩΝΑΣ

758

00:48:07

 

113

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΜΑΡΤΖΟΥΚΟΣ

555

00:48:09

 

115

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΤΟΔΗΣ

622

00:48:14

PULSE running team

116

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ

505

00:49:16

LIFE 4 FIT

118

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

569

00:49:33

 

119

ΓΙΑΝΝΗΣ

ΝΤΟΥΜΑΝΗΣ

747

00:49:39

 

122

ΓΙΩΡΓΟΣ

ΔΗΛΕΣ

524

00:50:12

 

124

ΝΙΚΟΣ

ΚΥΡΙΟΥ

650

00:51:44

 

126

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΖΗΤΡΟΣ

528

00:52:43

 

127

ΘΥΜΙΟΣ

ΑΓΓΟΥΡΑΣ

504

00:53:44

ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ

131

ΓΙΩΡΓΟΣ

ΒΛΟΝΤΑΡΤΖΙΚ

512

00:54:39

 

135

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ

503

00:56:12

ROYAL CROSSFIT

136

ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ

ΜΑΣΕΛΗΣ

655

00:56:17

 

140

ΓΙΩΡΓΟΣ

ΚΟΥΜΟΥΛΙΔΗΣ

545

00:57:35

OROPOS RUNNING TEAM

142

ΝΙΚΟΛΑΣ

ΚΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ

610

00:58:19

CGS

143

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΚΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ

611

00:58:19

CGS

153

ΜΑΝΕΤΑΣ

ΜΑΡΚΟΣ

634

02:52:50

"""Ό,ΤΙ ΝΑ'ΝΑΙ"""

15

ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΤΣΟΥΚΝΑΚΗ

661

00:31:22

ΟΙΟΝ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ

19

ΔΉΜΗΤΡΑ

ΨΗΛΟΥ

601

00:32:25

TSOUMELEKA ACCEPTED

21

ΜΟΝΙΚΑ

ΚΟΜΝΗΝΟΥ

543

00:32:31

 

30

ΜΑΡΙΑ

ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ

649

00:34:46

 

31

ΑΡΓΥΡΩ

ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ

615

00:35:08

OUTDOORGAMESRUNNINGTEAM

33

ΜΑΡΙΑ

ΚΑΤΣΟΥΛΑ

539

00:35:40

TOP GYM

34

ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΔΕΓΑΙΤΑ

522

00:35:43

 

35

ΕΛΕΝΑ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΥ

566

00:36:03

 

38

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

ΚΟΥΚΟΥ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ

544

00:36:44

My athlete-chozen team

39

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ

583

00:36:44

TSAGKARAKOS RACING TEAM

40

ΛΗΔΑ

ΓΚΙΒΑΛΟΥ

519

00:36:55

CROSSFIT CHALANDRI

41

ΓΕΩΡΓΙΑ

ΚΑΧΡΗ

606

00:36:56

Cgs triathlon club

43

ΚΛΕΙΩ

ΜΑΡΙΝΟΥ

554

00:37:01

GAN816

45

ΙΣΑΒΕΛΛΑ

ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗ

565

00:37:38

 

54

ΜΑΡΚΕΛΛΑ

ΜΙΣΥΡΛΗ

557

00:39:00

 

55

ΜΑΡΙΑ

ΤΣΙΡΙΚΟΥ

660

00:39:02

 

58

ΚΟΤΤΑΚΗ

ΧΑΡΑ

613

00:39:24

Cgs triathlon club

61

ΓΕΩΡΓΙΑ

ΖΥΓΟΥΡΗ

529

00:39:43

 

62

ΧΑΡΑ

ΚΟΛΑΙΤΗ

756

00:39:51

 

69

ΓΕΩΡΓΙΑ

ΛΙΝΑΡΔΟΥ

759

00:40:53

Cros Training Center

72

ΜΑΡΙΕΛ

ΠΤΕΡΟΥΔΗ

582

00:41:53

 

73

ΠΕΠΗ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

625

00:41:58

PROTYPO RAFINA FITNESS CLUB

76

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

ΓΕΩΡΓΑΛΑΚΗ

646

00:42:50

 

79

ΣΟΦΙΑ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

506

00:43:03

HOLMSPLACE

81

ΕΛΕΝΗ

ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ

624

00:43:21

PROTYPO RAFINA FITNESS CLUB

83

ΝΙΚΟΛ

ΣΟΡΔΑΚΗ

586

00:43:27

 

87

ΓΙΩΤΑ

ΛΑΛΛΑ

549

00:43:34

 

88

ΔΗΜΗΤΡΑ

ΚΟΥΡΑΣΗ

546

00:43:43

ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ

89

ΕΛΕΝΗ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ

572

00:44:25

 

90

ΠΑΠΑΔΗΜΑ-ΓΕΩΡΓΟΥΛΕΑ

ΗΡΩ

636

00:44:40

"""Ό,ΤΙ ΝΑ'ΝΑΙ"""

91

ΣΟΝΙΑ

ΠΑΝΟΥΣΑΚΗ

567

00:44:52

PHYSIOPAIDEIA

94

ΑΝΝΑ

ΠΟΛΥΖΟΥ

639

00:45:01

SANTA RUNNING TEAM

98

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΜΑΚΡΟΓΙΑΝΝΕΛΗ

552

00:45:13

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ

99

ΕΛΙΣΑΒΕΤ

ΚΑΡΑΚΛΗ

538

00:45:40

SHOP & TRADE

104

ΕΛΕΝΑ

ΡΑΦΑΗΛ

755

00:46:09

CGS TRI CLUB

107

ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΦΩΤΕΙΝΟΠΟΥΛΟΥ

597

00:46:57

 

109

ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΠΑΠΠΑ

575

00:47:23

 

110

ΧΑΡΑ

ΤΣΙΤΣΩΝΗ

644

00:47:39

SANTA RUNNING TEAM

114

ALONA

ZHURAVLOVA

502

00:48:13

 

117

ΕΥΑ

ΣΕΙΝΤΗ

623

00:49:33

 

120

ΣΟΦΙΑ

ΠΗΛΟΥ

581

00:49:52

 

121

ΠΕΤΡΟΥΛΑ

ΣΟΦΟΥΛΗ

744

00:50:00

KOURKOURIKIS TRAINING GROUP

123

ΕΥΔΟΞΙΑ

ΒΟΥΛΕΡΗ

513

00:51:44

 

125

ΛΥΔΑ

ΣΥΓΚΟΥΝΑ

750

00:52:04

 

128

ΕΛΠΙΔΑ

ΦΑΡΑΖΙ

596

00:53:44

ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ

129

ΒΡΙΣΗΙΣ

ΡΟΥΧΩΤΑ

584

00:54:00

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ

130

ΕΛΕΝΗ

ΤΣΙΟΤΡΑ

617

00:54:34

OUTDOORGAMESRUNNINGTEAM

132

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΡΩΜΗ

657

00:55:08

 

133

ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ

ΚΩΝΣΤΑ

548

00:55:15

 

134

ΚΑΤΕΡΙΝΑ

ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ

577

00:55:16

 

137

ΧΡΥΣΑΦΕΝΙΑ

ΤΣΙΚΛΕΙΔΗ

593

00:56:26

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ

138

ΧΑΡΑ

ΚΥΡΙΟΥ

651

00:57:00

 

139

Αγγελικη

Μπαρδη

560

00:57:34

OROPOS RUNNING TEAM

141

ΕΛΕΝΗ

ΜΟΥΡΤΟΥ

559

00:58:06

 

144

ΕΙΡΗΝΗ

ΛΥΤΙΝΑ

654

00:59:05

 

145

ΣΤΕΛΛΑ

ΡΗΤΑ

757

00:59:05

ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

146

ΚΛΕΟΝΙΚΗ

ΧΑΤΖΗΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

598

01:00:57

 

147

ΓΚΡΕΤΑ

ΤΑΝΙΜΑΝΙΔΗ

642

01:05:12

SANTA RUNNING TEAM

148

ΙΟΑΝΝΑ

ΒΟΥΔΑΛΙΚΑ

602

01:14:14

CGS

149

ΧΡΥΣΑ

ΛΕΝΗ

551

01:14:33

 

150

ΣΟΥΜΕΛΑ

ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ

591

01:14:33

 

151

ΠΕΝΥ

ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑ

556

01:20:57

 

152

ΕΙΡΉΝΗ

ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ

589

01:21:00

 
Τάκης Τσογκαράκης

Η αγάπη του για το βουνό ξεκινάει πολλά χρόνια πίσω με τις πρώτες αναβάσεις στην αγαπημένη του Πάρνηθα και μετέπειτα με την σχολή Ορειβασίας του ΕΟΣ Αχαρνών. Το 2007 έτρεξε τον πρώτο του αγώνα ορεινού τρεξίματος και από τότε ονειρεύεται "όλο και ψηλότερα, όλο και μακρύτερα". Ελπίζει να το κάνει για πολλά χρόνια ακόμα...

www.advendure.com

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΕΠΟΜΕΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ

Latest Tweets

"Ιστορίες της Πλάκας για τις μέρες της καραντίνας: 'Παιχνίδια με τον χρόνο'": το 4ο μέρος των άρθρων του Γιώργου Βο… https://t.co/hoNhyciPWC
"Μάσκες @buff_es και @Sportiva: Υψηλή προστασία με στυλ και .. υπογραφή", αναλυτικό review στο @Advendure_Net :… https://t.co/6teiwen1qD
Ιστορίες της Πλάκας για τις μέρες της καραντίνας: "Τσάμπα βόλτα", το τρίτο μέρος της σειράς άρθρων του Γιώργου Βουτ… https://t.co/xPuniNfmVA
Follow Advendure on Twitter

Post Gallery

Ιστορίες της Πλάκας για τις μέρες της καραντίνας: 'Παιχνίδια με τον χρόνο'!

Μάσκες Buff® και La Sportiva: Υψηλή προστασία με στυλ και .. υπογραφή!

Ιστορίες της Πλάκας για τις μέρες της καραντίνας: 'Τσάμπα βόλτα' !

Ιστορίες της Πλάκας για τις μέρες της καραντίνας: 'Παρασκευή και 13' ...

Παρουσίαση και δοκιμή της απωθητικής συσκευής σκύλων Ultrasonic Dogchaser!

'Ενα από τα ομορφότερα μονοπάτια του πεζοπορικού δικτύου της Άνδρου απειλείται!

Χειμερινή ανάβαση στο Κ2 - Ο Αντώνης Συκάρης στο κυνήγι του ακατόρθωτου!

Ιστορίες της Πλάκας για τις μέρες της καραντίνας: 'Πονάει πάντα η πρώτη φορά' !

Winter expedition K2 / 2020-21: Η πρώτη ελληνική, χειμερινή συμμετοχή σε αποστολή στα Ιμαλάια!

Ενώνοντας 12 καταφύγια του Ολύμπου: Ένα δύσκολο ορειβατικό εγχείρημα που ολοκληρώθηκε με επιτυχία

Nitecore SCL10: Φωτιστικό για φωτογραφικές μηχανές και αποθήκευση ενέργειας σε μια συσκευή!

Φώτης Ζησιμόπουλος: Το “Εξπρές” της Ροδόπης μιλάει στο Advendure!