Θανασιάς και Τσίκνα νικητές στον 1ο Φιλοκτήτειο Δρόμο

15 Οκτ 2013

Πραγματοποιήθηκε με επιτυχία στις 13/10/2013 ο 1ος ΦΙΛΟΚΤΗΤΕΙΟΣ ΟΡΕΙΝΟΣ ΑΦΩΝΑΣ ΔΡΟΜΟΥ, στην Παύλιανη του νομού Φθιώτιδος. Οι συμμετοχές ήταν συνολικά 80 αθλητές - αθλήτριες (66 άνδρες και 14 γυναίκες). Ευχαριστούμε θερμά τους αγωνιζομένους για την συμμετοχή τους, τους χορηγούς για την υποστήριξή τους και ιδιαίτερες ευχαριστίες στους εθελοντές, που με την παρουσία τους και την ουσιαστική βοήθειά τους συνέβαλλαν ώστε να πραγματοποιηθεί με μεγάλη επιτυχία ο αγώνας.

Κατηγορία Ανδρών

 

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΧΡΟΝΟΣ

ΣΥΛΛΟΓΟΣ- ΣΩΜΑΤΕΙΟ

1

ΘΑΝΑΣΙΑΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

1:16:38

Α.Σ. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ

2

ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ

ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

1:19:30

 

3

ΧΡΙΣΤΟΥΛΗΣ

ΓΙΩΡΓΟΣ

1:21:48

 

4

ΚΑΡΑΛΗΣ

ΗΛΙΑΣ

1:27:32

Α.Σ. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ

5

ΜΕΞΙΑΣ

ΓΙΩΡΓΟΣ

1:28:20

ΧΙΛΙΟΜΟΔΙ

6

ΘΑΝΑΣΙΑΣ

ΚΩΣΤΑΣ

1:28:25

Α.Σ. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ

7

ΜΠΑΖΟΥΛΗΣ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ

1:31:04

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.

8

ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

1:31:14

 

9

ΠΑΡΑΣ

ΓΙΩΡΓΟΣ

1:31:14

 

10

ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

1:33:05

 

11

ΚΕΚΕΤΣΙΔΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

1:34:59

 

12

ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

1:35:25

 

13

ΤΣΑΛΑΦΟΥΤΑΣ

ΑΚΗΣ

1:35:49

Σ.Φ.Κ. ΛΑΜΙΑΣ

14

ΡΕΝΤΣΟΠΟΥΛΟΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

1:36:30

 

15

ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ

ΚΩΣΤΑΣ

1:36:43

 

16

ΜΕΝΤΖΟΣ

ΓΙΩΡΓΟΣ

1:36:49

 

17

ΜΠΟΥΡΛΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

1:37:34

Σ.Φ.Κ. ΛΑΜΙΑΣ

18

ΓΕΡΟΔΗΜΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

1:38:49

 

19

ΣΙΜΙΤΣΟΓΛΟΥ

ΓΙΑΝΝΗΣ

1:39:20

 

20

ΜΠΕΗΣ

ΝΙΚΟΣ

1:40:22

Α.Σ. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ

21

ΠΑΝΟΥΡΓΙΑΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

1:40:22

Α.Σ. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ

22

ΚΟΥΣΟΥΛΑΣ

ΝΙΚΟΣ

1:40:22

Α.Σ. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ

23

ΙΩΑΝΝΟΥ

ΑΝΔΡΕΑΣ

1:42:10

Ε.Ο.Σ ΛΑΜΙΑΣ

24

ΤΣΙΟΥΝΗΣ

ΒΑΣΙΛΗΣ

1:42:11

Ε.Ο.Σ. ΛΑΜΙΑΣ

25

ΧΟΛΕΒΑΣ

ΓΡΗΓΟΡΗΣ

1:42:57

PAPAGALLINO

26

ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ

ΚΩΝ/ΝΟΣ

1:43:15

Ε.Α.Σ. ΛΙΛΑΙΑ

27

ΖΕΓΚΙΝΟΓΛΟΥ

ΦΙΛΙΠΠΟΣ

1:43:44

 

28

ΚΥΡΙΤΣΗΣ

ΕΥΘΥΜΙΟΣ

1:44:48

 

29

ΤΣΟΥΚΑΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

1:45:00

 

30

ΓΟΥΡΓΟΥΛΗΣ

ΘΕΟΔΩΡΟΣ

1:45:36

ΑΤΑΛΑΝΤΗ

31

ΠΑΝΟΥΡΓΙΑΣ

ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ

1:45:39

Α.Σ. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ

32

ΤΖΑΒΑΛΗΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

1:45:51

 

33

ΚΑΡΑΠΕΤΣΑΝΟΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

1:46:36

Α.Σ. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ

34

ΜΠΑΚΛΕΖΟΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

1:47:42

Ε.Ο.Σ. ΛΑΜΙΑΣ

35

ΜΕΛΕΤΗΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

1:47:53

CAFÉ VOLCANO

36

ΚΟΥΡΑΒΑΝΑΣ

ΚΩΣΤΑΣ

1:48:18

 

37

ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΣΤΑΘΗΣ

1:48:41

 

38

ΚΑΡΑΠΕΤΣΑΝΟΣ

ΗΛΙΑΣ

1:49:35

Α.Σ. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ

39

ΣΤΑΜΕΛΛΟΣ

ΣΤΕΦΑΝΟΣ

1:50:07

ΤΡΑΧΗΝΑ ΛΑΜΙΑΣ

40

ΚΟΣΜΑΣ

ΕΥΘΥΜΙΟΣ

1:50:21

Ε.Ο.Σ. ΛΑΜΙΑΣ

41

ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

1:50:43

 

42

ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΩΤΗΣ

ΛΕΥΤΕΡΗΣ

1:53:04

Α.Σ. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ

43

SMOLIK

VOITEC

1:53:17

 

44

ΚΟΤΡΩΝΗΣ

ΚΩΝ/ΝΟΣ

1:59:00

 

45

ΓΕΩΡΓΟΥΣΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

1:59:00

 

46

ΚΟΝΤΟΣ

ΑΝΤΩΝΗΣ

1:59:15

Ε.Ο.Σ. ΛΑΜΙΑΣ

47

ΤΕΡΤΙΓΚΑΣ

ΛΕΩΝΙΔΑΣ

2:00:13

 

48

ΚΟΣΜΑΣ

ΘΩΜΑΣ

2:00:37

ΧΑΜ

49

ΤΣΙΑΡΑΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2:01:20

ΡΟΥΜΕΛΗ TARVEL STOP

50

ΚΡΙΚΖΩΝΗΣ

ΚΩΝ/ΝΟΣ

2:02:02

 

51

ΓΑΛΑΝΗΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

2:03:29

ΔΡΟΜΕΙΣ ΛΑΜΙΑΣ

52

ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2:04:33

 

53

ΑΝΕΣΤΟΠΟΥΛΟΣ

ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ

2:05:21

Ε.Ο.Σ. ΛΑΜΙΑΣ

54

ΣΙΝΑΝΗΣ

ΓΙΑΝΝΗΣ

2:07:02

Α.Σ. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ

55

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ

ΚΩΝ/ΝΟΣ

2:07:14

ΟΠΟΥΝΤΙΟΙ- ΛΟΚΡΟΙ

56

ΧΡΥΣΙΚΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2:07:31

ΤΡΑΧΗΝΑ ΛΑΜΙΑΣ

57

ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ

ΗΛΙΑΣ

2:08:33

 

58

ΜΟΣΧΟΣ

ΝΙΚΟΣ

2:11:58

 

59

ΡΕΝΙΟΣ

ΗΛΙΑΣ

2:12:02

 

60

ΛΑΜΨΑΣ

ΠΕΤΡΟΣ

2:12:19

 

61

ΚΟΥΤΣΙΚΟΣ

ΓΙΑΝΝΗΣ

2:17:30

 

62

ΤΣΑΓΑΛΑΣ

ΛΟΥΚΑΣ

2:18:42

 

63

ΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΑΡΓΥΡΗΣ

2:18:58

Α.Σ. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ

64

ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ

ΑΛΚΗΣ

2:28:57

 

65

ΜΟΥΡΤΖΟΣ

ΓΙΩΡΓΟΣ

2:35:18

Ε.Ο.Σ. ΛΑΜΙΑΣ

66

ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ

ΣΤΑΥΡΟΣ

2:37:30

 

 

 

Κατηγορία Γυναικών

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΧΡΟΝΟΣ

ΣΥΛΛΟΓΟΣ- ΣΩΜΑΤΕΙΟ

1

ΤΣΙΚΝΑ

ΧΑΡΑ

1:35:02

Ε.Ο.Σ ΛΑΜΙΑΣ

2

ΓΑΛΑΤΑΚΗ

ΧΑΡΑ

1:35:03

 

3

ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

1:36:37

 

4

ΣΙΑΜΠΑΝΗ

ΑΣΠΑΣΙΑ

1:50:39

Α.Σ. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ

5

ΡΕΚΚΑ

ΕΛΕΝΗ

1:54:56

 

6

ΤΣΙΟΥΝΗ

ΓΕΩΡΓΙΑ

2:08:14

Ε.Ο.Σ. ΛΑΜΙΑΣ

7

ΚΙΚΑ- ΠΑΝΟΥΡΓΙΑ

ΑΝΝΑ

2:09:40

Α.Σ. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ

8

ΤΣΑΓΑΛΑ

ΕΥΤΥΧΙΑ

2:19:17

 

9

ΤΣΑΡΑ

ΕΙΡΗΝΗ

2:37:35

 

10

ΜΗΛΙΩΡΙΤΣΑ

ΣΤΕΦΑΝΙΑ

2:43:10

 

11

ΟΡΦΑΝΟΥ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

2:43:10

 

12

ΠΕΡΕΤΗ

ΕΥΓΕΝΙΑ

2:45:18

Lamia Night & Run

13

ΣΚΑΡΛΑΤΟΥ

ΜΑΡΙΑ

2:49:26

Lamia Night & Run

14

ΚΟΥΒΕΛΗ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ

2:56:53

 

 

Φωτογραφίες

View this photo set on Flickr

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΕΠΟΜΕΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ

Latest Tweets

@PyrStageRun 2019 - End of a dream week in Salardú, read the final report of the 2019 edition:… https://t.co/wTeHRyPC0R
@SCARPAspa Neutron 2: Δοκιμή και Παρουσίαση του μοντέλου στο @Advendure_Net : https://t.co/45FHp9rQJf https://t.co/efbNCU3jxv
@PyrStageRun 2019 - Stage 4: Intense and very challenging stage, report of the 4th stage: https://t.co/doqAd5xYDa https://t.co/EvUBVQF16Z
Follow Advendure on Twitter

Post Gallery

Με ρεκόρ και εντυπωσιακή διαδρομή συνεχίστηκε το Migu Run Skyrunner® World Series στον Zacup Skyrace

Scarpa Neutron 2: Δοκιμή και Παρουσίαση!

PTL 2019, κάτι διαφορετικό...

Tor des Geants 2019: Τέσσερις έλληνες αντιμέτωποι με τους Γίγαντες των Άλπεων!

Επιτυχημένη εμφάνιση για Ζησιμόπουλο – Βασιλάτου στο Πανευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Skyrunning 2019 – Σειρά παίρνουν οι Μπίκα – Σελέτης σε Vertical και Sky.

Φολτόπουλος - Σιαρλίδης στον Swiss Peaks 360

Μέσα απ'τον καθρέφτη!

O Κωνσταντίνος Γιαννόπουλος και η Νίκη Ζιώγα μεγάλοι νικητές του Ultra Ursa Trail 2019!

Μεγάλοι νικητές του UTMB 2019 o Ισπανός Pau Capell και η Αμερικανίδα Courtney Dawalter!