SKY

Artemisio Mountain Running, ένας skyrunning προσομοιωτής - Τα αποτελέσματα των αγώνων

Από 02 Δεκ 2019

Φτάνοντας στην κορυφή του Αρτεμισίου και κατεβαίνοντας τα αυτοσχέδια «ραπέλ» στα περίφημα «Χτένια» τίποτα δεν θύμιζε ότι ήσουν σε ένα βουνό με μόλις 1.771 μέτρα υψόμετρο. Είχε έρθει επιτέλους η ώρα να δούμε και στην Ελλάδα μια διαδρομή με – πραγματικά – τεχνικά και εκτεθειμένα περάσματα που απαιτούσαν απόλυτη προσοχή και αυτοσυγκέντρωση. Η οργανωτική ομάδα του Artemisio Mountain Running με την συμβολή βέβαια του μετρ του είδους, τεχνικό διευθυντή του αγώνα Νίκο Κωστόπουλο, μας παρέδωσαν μια διαδρομή που τα είχε όλα και εμείς εκμεταλλευόμενοι τον καταπληκτικό καιρό δεν αφήσαμε την ευκαιρία να πάει χαμένη!

Μια διαδρομή που τα έχει όλα δεν αφήνει κανέναν παραπονεμένο. Ίσως μόνο αυτούς που θέλουν να τρέξουν σε ένα τερέν στρωμένο με μαλακό χώμα και πουπουλένια φύλλα. Όχι στο Αρτεμίσιο! Όλα τα υπόλοιπα τα είχε: τεχνικό τερέν, ελατοσκέπαστα μονοπάτια, αλπικά λιβάδια, κατσικόστρατες, καλντερίμια, οικισμούς, θέα που κόβει την ανάσα, «μονοπάτια» απόλυτου σαδισμού – γνώστης ο Νίκος Κωστόπουλος τέτοιων μονοπατιών - σαν αυτό στο 3ο κιόλας χιλιόμετρο του αγώνα, χωματόδρομους τρεξιματικούς, φρεζαρισμένους χωραφόδρομους και όλες τις λοιπές ομορφιές που συμπλήρωναν ένα ιδιόμορφο παζλ γνήσιου ορεινού τρεξίματος.

Στα πρώτα χιλιόμετρα, στο βάθος η γραφική Καρυά.

Σχοινάκι στο 3ο περίπου χιλιόμετρο, έτσι για ζέσταμα!

Αλπικά λιβάδια ανεβαίνοντας για την κορυφή

Θέα που έκοβε την ανάσα!

Highlight βέβαια και ένας από τους βασικούς λόγους για τον οποίο θα πάει κάποιος μέχρι την γραφική Καρυά Αργολίδος για να τρέξει στον αγώνα, το τελευταίο κομμάτι ανάβασης στην κορυφή του Αρτεμισίου, η διάσχιση της βράχινης κόψης και βέβαια η κατάβαση από την κορυφή από τα περίφημα «Χτένια». Εκεί όπου μέλη της Ελληνικής Ομάδας Διάσωσης είχαν φιξάρει σχοινιά και υπομονετικά βοηθούσαν τους δρομείς να πατάνε σωστά και με ασφάλεια. Ουσιαστικά το πρώτο πέρασμα ήταν το πραγματικά εκτεθειμένο, στα υπόλοιπα απλά χρειαζόταν προσοχή και καλά πατήματα. Σε οποιαδήποτε περίπτωση πάντως, μας έδωσαν μια καλή ευκαιρία να πάρουμε μια μικρή γεύση από τους skyrunning αγώνες του εξωτερικού!

Βράχινο περασματάκι πριν την κορυφή ... χεράκι απαραίτητο!

Η τύχη μας ευνόησε χαρίζοντάς μας άπνοια, ιδανικές θερμοκρασίες, σχετικά στεγνό τερέν – αν και τα πατημένα βράχια στα Χτένια γλιστρούσαν και ήθελαν οπωσδήποτε προσοχή - και καθαρή ατμόσφαιρα για να απολαύσουμε την 360Ο θέα από την κορυφή. Σε οποιαδήποτε αντίθετη περίπτωση δεν θα ήταν τόσο … απολαυστικά τα πράγματα αφού η επιλογή της συγκεκριμένης χρονικής περιόδου για την διεξαγωγή του αγώνα είναι ίσως παρακινδυνευμένη.

Λίγο πριν την κορυφή. Τερέν ... πούπουλο!

Σήμανση άψογη – Κωστόπουλος γαρ –,σταθμοί ανά 4 περίπου χιλιόμετρα, άλλωστε νερό και πηγές συναντούσαμε συχνά, τεχνικό μπλουζάκι, μεταλλιάκι σφυρηλατημένο, και αναπλήρωση υδατανθράκων με μακαρόνια – και όχι μόνο – στον τερματισμό ήταν μέσα στις παροχές του αγώνα.

Ο σταθμός πριν την κορυφή

Η διαδρομή – την οποία το GPS μας την μέτρησε 27,8 χιλιόμετρα με 1.760 υψομετρική διαφορά - αποδείχτηκε τελικά αρκετά σκληρή κάτι που αποδεικνύεται από τους χρόνους τόσο των νικητών όσο και των δρομέων που τερμάτισαν στο τέλος της κατάταξης οι οποίοι χρειάστηκαν πάνω από 7,5 ώρες αγώνα παρότι στους κανονισμούς του αγώνα θα διαβάσουμε την – προφανώς λανθασμένη εκτίμηση – του χρονικού ορίου των 6 ωρών!

Στην κορυφή του Αρτεμισίου. Το "Μπράβο" πρωτίστως στους εθελοντές που μας περίμεναν εκεί τόσες ώρες!

Η αρχή της κατάβασης

Ένας ένας με προσοχή υπό τις οδηγίες της ΕΟΔ

Και λίγο σχοινάκι ακόμα

Τελικός νικητής της μεγάλης διαδρομής ο Δημήτρης Δημητρίου (Φυτοφάγοι) με 2:55:42, στην 2η θέση ο Δημήτρης Ελευθερίου (Dynafit) με2:59:48 και στην 3η θέση ο Γιώργος Λουφέκης (L-Crew) με 3:06:23. Πολύ καλές επιδόσεις από τις κυρίες του αγώνα όπου τη νίκη με 3:21:07 που την έφερε στην 8η θέση της γενικής κατάταξης πήρε η Δήμητρα Τσαλοκώστα ενώ αμέσως μετά στην 2η θέση και 9η γενικής τερμάτισε η Βηθλεέμ Σαπιου (Tecnica) με 3:24:18. Στο 3ο σκαλί του γυναικείου βάθρου ανέβηκε η Μαρία Μάλαϊ (La Sportiva Team Greece) με 3:36:09. Δείτε εδώ τα αποτελέσματα της μεγάλης διαδρομής.

Στην μικρότερη διαδρομή των 10 χιλιομέτρων και 900 μέτρων υψομετρικής η οποία ήταν μια καλή ευκαιρία για μια πρώτη γνωριμία με τα μονοπάτια της περιοχής νικητές ο Γιάννης Κανελλόπουλος με 1:17:06 και η Μαριλένα Παπαδοπούλου με 1:45:58. Δείτε εδώ τα αποτελέσματα της μικρής διαδρομής.

Δείτε ένα μικρό δείγμα φωτογραφιών από την διαδρομή:

View this photo set on Flickr

Αποτελέσματα 25Κ

Pos FirstName LastName Race No Time Category Code Gender Club
1 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 3 02:55:42 M 30-39 Male ΦΥΤΟΦΑΓΟΙ
2 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 7 02:59:48 M 30-39 Male DYNAFIT
3 ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΟΥΦΕΚΗΣ 2 03:06:23 M 30-39 Male L-CREW
4 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΟΠΟΥΛΟΣ 4 03:11:58 M 40-49 Male LA SPORTIVA TEAM GREECE
5 ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 31 03:14:12 M 40-49 Male KASIMISTRAINING
6 ΣΤΑΥΡΟΣ ΣΤΕΦΑΝΗΣ 5 03:14:37 M 50+ Male LA SPORTIVA TEAM GRRECE
7 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΑΓΡΕΔΟΣ 144 03:14:38 M 50+ Male THE RUNNERS PROJECT
8 ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΣΑΛΟΚΩΣΤΑ 160 03:21:07 F 40+ Female  
9 ΒΗΘΛΕΕΜ ΣΑΠΙΟΥ 10 03:24:18 F 18-39  Female TECNICA TEAM
10 ΚΩΣΤΑΣ ΤΖΙΚΑΣ 155 03:27:51 M 30-39 Male  
11 ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ 8 03:34:03 M 30-39 Male Summit Runners
12 ΜΑΡΙΑ  ΜΑΛΑΪ 11 03:36:14 F 18-39  Female LA SPORTIVA TEAM GREECE
13 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  ΚΑΡΥΚΑΣ 78 03:38:04 M 18-29 Male MYATHELETE - CHOZEN TEAM
14 ΗΛΙΑΣ  ΚΑΡΑΛΗΣ 9 03:46:28 M 18-29 Male LA SPORTIVA TEAM GREECE
15 ΛΟΥΚΑΣ  ΤΣΑΠΡΟΥΝΗΣ 161 03:46:37 M 18-29 Male THE RUNNERS PROJECT
16 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 129 03:46:47 M 30-39 Male BALIOTIS NATURE TRAIL
17 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΟΛΕΒΑΣ 181 03:47:25 M 40-49 Male FREE RUNNERS
18 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΠΑΤΗΣ 110 03:48:41 M 40-49 Male  
19 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ 151 03:48:47 M 18-29 Male TRACK AND FIELD ARGOS
20 PETROS TZENERALIS 18 03:53:49 M 30-39 Male ΑΟ STIMFALIS
21 ΗΛΙΑΣ ΤΣΙΑΠΑΡΑΣ 163 03:56:42 M 50+ Male THE RUNNERS PROJECT
22 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ 90 03:59:01 M 40-49 Male  
23 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ 125 04:02:06 M 18-29 Male  
24 ΜΑΡΙΑ ΞΑΝΘΗ 120 04:02:12 F 18-39  Female  
25 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΠΠΑΣ 76 04:05:53 M 30-39 Male NS COACHING
26 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΠΙΡΜΠΙΛΗΣ 112 04:09:51 M 40-49 Male  
27 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΓΚΙΡΤΑΚΗΣ 192 04:09:52 M 40-49 Male  
28 ΦΩΤΕΙΝΗ ΚΟΛΟΚΑ 12 04:09:52 F 18-39  Female SALOMON HELLAS
29 ΣΩΤΗΡΗΣ ΓΕΩΡΓΟΥΔΑΚΗΣ 41 04:11:14 M 40-49 Male  
30 ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΟΥΡΒΕΛΟΣ 85 04:11:48 M 30-39 Male  
31 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 185 04:12:01 M 40-49 Male ΑΓΕΥΣ ΑΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
32 CHRISTIAN PAPACHRISANTHOU 15 04:16:40 M 40-49 Male OUTDOOR TRAINERS
33 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΧΑΣΟΥΡΑΣ 180 04:16:49 M 30-39 Male THE RUNNER'S PROJECT
34 ΙΩΣΗΦ ΚΑΜΠΑΝΑΚΗΣ 71 04:17:21 M 50+ Male  
35 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΕΜΠΕΣΗΣ 191 04:17:31 M 50+ Male  
36 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΝΟΣ 102 04:19:36 M 30-39 Male  
37 ΠΕΤΡΟΣ ΠΡΩΙΜΟΣ 137 04:20:01 M 30-39 Male  
38 ΚΩΣΤΑΣ ΡΟΥΣΗΣ 142 04:21:41 M 50+ Male  
39 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ `ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ 60 04:21:59 M 40-49 Male ΦΑΛΑΝΘΙΟΙ
40 ΙΩΑΝΝΗΣ  ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ 132 04:25:11 M 40-49 Male  
41 ΠΑΥΛΟΣ ΚΛΑΔΟΥΧΟΣ 82 04:25:12 M 30-39 Male ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ
42 ΦΩΤΕΙΝΗ ΤΣΟΧΑΝΤΑΡΗ 173 04:25:34 F 40+ Female Σ.Δ. ΆΡΤΑΣ
43 ΒΑΣΙΛΗΣ ΔΕΡΜΟΣΟΝΙΑΔΗΣ 52 04:25:54 M 40-49 Male THE RUNNERS' PROJECT 
44 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  ΞΗΡΟΓΙΑΝΝΗΣ 121 04:26:03 M 40-49 Male ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ
45 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΩΓΟΥΣΗΣ 48 04:27:12 M 30-39 Male TENNISTAS
46 ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ 195 04:27:26 M 40-49 Male  
47 ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΛΕΥΡΑ 24 04:31:01 F 40+ Female ΣΑΦΑΝΣ
48 ΓΙΑΝΝΗΣ ΝΕΤΖΙΠΗΣ 118 04:33:04 M 30-39 Male  
49 ΘΩΜΑΣ ΡΟΥΜΠΑΣ 140 04:34:08 M 50+ Male TIHIORACETEAM
50 ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ  ΔΑΝΙΗΛ 51 04:34:10 M 40-49 Male KOTES PARNITHAS
51 ΓΙΑΝΝΗΣ ΦΚΙΑΡΑΣ 176 04:37:09 M 30-39 Male  
52 ΧΡΙΣΤΟΣ ΤΡΑΠΕΖΙΩΤΗΣ 157 04:37:17 M 30-39 Male VASILIOU STATHIS RUNNING TEAM
53 ΧΡΗΣΤΟΣ  ΓΚΙΟΚΑΣ 44 04:37:22 M 40-49 Male  
54 ΓΙΩΡΓΟΣ ΡΟΥΠΑΚΑΣ 141 04:38:26 M 40-49 Male ΣΔΥΜΘΗΒΑΣ#STRAYDOGS#
55 ΜΑΡΙΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΥ 190 04:40:22 M 40-49 Male Αρκάδες Δρομείς
56 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΕΓΓΟΣ 105 04:40:25 M 40-49 Male ΟΜΑΔΑ ´ΕΛΕΥΣΙΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ
57 ΑΛΚΗΣ ΜΟΣΧΟΝΑΣ 108 04:41:04 M 30-39 Male  
58 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΥΠΑΛΔΟΣ 174 04:42:23 M 40-49 Male Run Forever
59 ΗΛΙΑΣ ΜΟΤΣΑΝΟΣ 109 04:43:59 M 30-39 Male ΤΟΥΡΙΣΤΑΣ
60 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΡΑΜΠΕΡΑΣ 77 04:44:56 M 18-29 Male  
61 ΣΩΤΗΡΙΑ ΚΑΠΕΛΙΟΥ 74 04:45:59 F 40+ Female ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ
62 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  ΒΛΑΧΟΣ 35 04:47:32 M 50+ Male OUTDOOR RUNNERS
63 ΘΩΜΑΣ ΦΙΛΗΣ 175 04:51:26 M 50+ Male ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ
64 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 22 04:52:14 M 40-49 Male  
65 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΡΕΚΛΗΣ 158 04:54:09 M 40-49 Male  
66 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΑΡΔΑΚΗΣ 29 04:54:23 M 30-39 Male SANTA RYNNING TEAM
67 ΧΡΗΣΤΟΣ  ΤΡΙΜΜΗΣ 159 04:54:25 M 30-39 Male  
68 ΜΑΝΩΛΗΣ ΤΣΟΥΤΣΟΥΔΑΚΗΣ 172 04:56:10 M 18-29 Male  
69 ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΙΑΝΝΟΥΚΟΣ 42 04:56:11 M 40-49 Male  
70 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ-ΜΑΡΙΟΣ ΦΡΑΓΚΟΣ 179 04:56:11 M 18-29 Male ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
71 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΥΤΣΟΥΚΟΣ 89 04:56:19 M 40-49 Male  
72 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ  ΛΕΚΚΑΣ 97 04:56:52 M 30-39 Male  
73 ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΒΑΒΥΛΗΣ 27 04:57:46 M 50+ Male  
74 ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΓΚΥΛΛΗΣ 46 04:57:58 M 50+ Male TIHIO RACE TEAM
75 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΤΣΙΑΝΟΥ 162 04:58:21 F 18-39  Female ΜΑΡΜΑΡΙΝΗ ΛΑΡΙΣΑΣ
76 ΑΝΔΡΕΑΣ  ΣΓΟΥΡΟΣ 145 04:58:33 M 30-39 Male ΣΕΟ ΑΘΗΝΑΣ
77 ΓΕΩΡΓΙΟΣ  ΚΑΛΑΡΑΣ 67 05:00:14 M 40-49 Male  
78 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΦΟΥΝΤΑΣ 178 05:00:53 M 50+ Male  
79 ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΟΥΒΗΣ 56 05:01:31 M 40-49 Male RUNNERS PROJECT
80 ΠΕΤΡΟΣ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 21 05:01:47 M 40-49 Male  
81 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 94 05:02:19 M 18-29 Male ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
82 ΘΩΜΑΗ ΤΣΙΝΤΖΟΥΡΑ 167 05:05:40 F 18-39  Female  
83 ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΕΝΕΤΗΣ 34 05:06:49 M 40-49 Male  
84 ΑΝΤΩΝΙΟΣ  ΣΕΜΙΤΕΚΟΛΟΣ 146 05:10:44 M 40-49 Male  
85 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΝΗΣ 69 05:10:55 M 40-49 Male MY WAY....
86 ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΘΕΟΔΩΡΟΥ 65 05:11:26 F 40+ Female Ανεξαρτητη0Ναυπλιο
87 ΙΣΑΑΚ ΜΕΡΤΖΑΝΙΔΗΣ 106 05:15:21 M 30-39 Male  
88 ΓΕΩΡΓΙΟΣ  ΘΕΟΔΩΡΗΣ 64 05:15:25 M 40-49 Male  
89 KAYOKO TABATA 17 05:15:25 F 40+ Female Run Forever
90 ZOI ΚΟΤΖΙΑ 549 05:18:30 F 18-39  Female  
91 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 30 05:18:48 M 30-39 Male ΟΜΑΔΑ ΔΡΟΜΕΩΝ ΔΗΜΟΥ ΑΘΗΝΑΙΩΝ
92 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ 98 05:21:01 M 30-39 Male KOUTRAS TRAINING
93 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΟΥΤΡΑΣ 88 05:21:14 M 18-29 Male KOUTRAS TRAINING
94 ΑΝΤΩΝΗΣ ΖΕΠΑΤΟΣ 62 05:21:23 M 40-49 Male  
95 ΜΙΧΑΗΛ ΒΑΜΒΑΚΑΣ 28 05:22:42 M 30-39 Male  
96 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΚΑΛΟΓΕΡΟΣ 70 05:22:44 M 50+ Male Aρκαδες Δρομεις
97 ΠΡΟΚΟΠΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΑΤΟΣ 182 05:22:45 M 30-39 Male  
98 ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΓΙΑΤΡΑΚΟΥ 43 05:25:15 F 40+ Female SKY WOMEN RUNNING TEAM
99 ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΑΒΟΥΛΑΡΗ 154 05:27:59 F 40+ Female ΣΑΦΑΝΣ
100 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΠΟΤΗΣ 114 05:32:31 M 50+ Male ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ
101 ΓΙΩΡΓΟΣ  ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ 37 05:34:13 M 50+ Male ΕΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
102 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ 127 05:34:53 M 50+ Male ΣΑΦΑΝΣ - OUTRUN
103 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΚΟΥΝΑΒΗΣ 84 05:41:41 M 40-49 Male  
104 ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΒΑΤΡΙΚΑΣ 32 05:44:03 M 40-49 Male  
105 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΣΟΓΚΑΡΑΚΗΣ 170 05:50:04 M 40-49 Male ADVENDURE
106 ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΣΙΜΠΟΓΟΣ 166 05:50:05 M 40-49 Male PANTOFLA Running Team
107 ΑΝΤΩΝΗΣ ΤΣΙΜΠΟΓΟΣ 165 05:50:06 M 40-49 Male ADVENDURE
108 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΕΡΑΡΔΗΣ 40 05:55:33 M 18-29 Male  
109 CHRISTIAN THIERRY METEL 13 05:58:56 M 40-49 Male  
110 ΑΝΤΩΝΗΣ ΠΑΛΟΓΟΣ 123 05:58:56 M 40-49 Male  
111 ΚΩΣΤΑΣ ΣΑΡΑΚΙΝΙΩΤΗΣ 194 05:58:59 All Ages Male  
112 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 130 05:59:16 M 50+ Male ΕΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
113 ΜΗΝΑΣ ΠΕΛΕΚΑΝΟΣ 135 06:00:08 M 30-39 Male PELECANUS CRISPUS
114 ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΥ 153 06:00:08 M 30-39 Male  
115 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΠΟΥΧΟΥΤΣΟΣ 116 06:02:57 M 40-49 Male  
116 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΚΑΠΑΝΤΑΗΣ 73 06:03:24 M 30-39 Male ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ
117 ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΑΤΕΛΗΣ 133 06:09:17 M 40-49 Male YMITTOS RUNNERS
118 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ 126 06:13:53 M 30-39 Male ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ & ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
119 ΠΡΟΚΟΠΗΣ ΜΗΣΣΙΑΣ 107 06:13:53 M 30-39 Male  
120 ΓΙΩΡΓΟΣ ΡΟΥΓΓΕΡΗΣ 610 06:17:01 M 50+ Male ΣΑΦΑΝΣ
121 ΑΝΤΩΝΗΣ ΡΟΥΓΓΕΡΗΣ 609 06:17:02 M 40-49 Male ΑΦΑΝΣ/Top Cycles/Τήνιοι Δρομεις
122 ΑΡΓΥΡΩ ΜΑΤΘΑΙΟΥ 104 06:21:30 F 40+ Female  
123 ΦΩΤΗΣ ΤΣΙΟΥΚΗΣ 168 06:21:31 M 40-49 Male  
124 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 57 06:21:42 All Ages Male  
125 ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΜΠΟΝΑΡΟΣ 113 06:22:03 M 50+ Male  
126 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΟΓΚΟΗΣ 136 06:25:54 M 30-39 Male  
127 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΡΙΝΟΣ 103 06:25:55 M 40-49 Male  
128 ΣΤΑΥΡΟΣ ΔΑΛΔΑΡΑΣ 49 06:27:45 M 30-39 Male ΑΜΠΕΛΩΝΕΣ ΜΠΑΡΛΟΥ
129 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ 23 06:30:18 M 50+ Male Ε.Ο.Σ. ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
130 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 131 06:35:33 M 30-39 Male ΟΜΑΔΑ ΔΡΟΜΕΩΝ ΔΗΜΟΥ ΑΘΗΝΑΙΩΝ
131 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΡΗΤΙΚΟΣ 91 06:35:33 M 50+ Male ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
132 ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΚΟΛΙΑΣ 45 06:41:26 M 40-49 Male ΚΑΖΙΟΣ
133 ΠΕΤΡΟΣ ΚΥΡΙΑΖΗΣ 93 06:43:51 M 50+ Male  
134 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΤΗΣ 117 06:51:31 M 40-49 Male Π.Δ.Σ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
135 ΚΩΣΤΑΣ ΚΟΝΤΟΣ 193 07:07:23 All Ages Male  
136 ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΓΓΕΛΗΣ 186 07:08:55 M 50+ Male  
137 ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΟΓΙΑΝΤΖΗΣ 36 07:09:12 M 40-49 Male ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΑΦΟΥ
138 ΜΑΝΟΣ  ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ 128 07:09:13 M 40-49 Male  
139 ΒΑΣΙΛΗΣ ΖΩΓΟΓΙΑΝΝΗΣ 63 07:35:42 M 40-49 Male  
140 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΩΡΑΙΤΗΣ 183 07:35:42 M 40-49 Male  
141 ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΑΤΣΟΥΛΗΣ 134 07:37:40 M 30-39 Male ΧΑΡΙΤΟΣ RUNNER TEAM
  ΑΝΤΩΝΗΣ ΜΗΤΣΑΚΟΣ 571 07:35:42 M 30-39 Male  
  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΤΣΑΡΗΣ 81   M 40-49 Male  

 

Αποτελέσματα 10Κ

Pos FirstName LastName Race No Time Categ Pos Gender Club
1 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ 665 01:17:06 1 Male  
2 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΥΡΙΑΖΑΚΟΣ 557 01:19:24 2 Male Spartanlegends
3 ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΓΕΡΑΚΙΤΗΣ 517 01:19:40 3 Male  
4 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΧΑΛΑΣΤΑΝΗΣ 636 01:24:24 4 Male ΣΚΑΡΙΜΠΑΣ
5 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΚΚΑΣ 99 01:29:18 5 Male  
6 ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΚΟΡΔΑΣΑ 148 01:29:21 6 Male MOTOROILRUNNINGTEAM
7 ΚΩΣΤΑΣ ΚΑΡΑΚΑΤΣΟΥΛΑΣ 544 01:29:31 7 Male  
8 ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΕΡΓΙΝΑΔΗΣ 514 01:29:51 8 Male  
9 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ  ΣΤΑΜΠΟΥΛΗΣ 621 01:30:20 9 Male MY ATHLETE CHOOSEN TEAM
10 ΜΙΧΑΛΗΣ ΧΑΛΙΚΙΑΣ 647 01:30:47 10 Male O2 ATHLETIC STORE LEYKADA
11 ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΛΒΑΝΙΔΗΣ 506 01:31:53 11 Male  
12 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΡΛΑΓΚΟΥΤΣΟΣ 650 01:32:01 12 Male  
13 ΧΡΗΣΤΟΣ ΛΑΜΠΡΟΥ 651 01:32:02 13 Male RUNNERS PROJECT
14 ΣΩΤΗΡΗΣ ΔΑΜΑΛΑΣ 680 01:32:02 14 Male  
15 ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 560 01:33:14 15 Male  
16 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ 667 01:33:35 16 Male  
17 ΝΙΚΟΣ ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ 618 01:36:37 17 Male  
18 ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΣΚΡΟΠΟΛΙΘΑΣ 659 01:38:23 18 Male  
19 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΟΥΒΗΣ 535 01:40:46 19 Male RUNNERS PROJECT
20 ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΖΑΒΕΛΑΣ 685 01:40:46 20 Male  
21 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΟΥΤΣΟΔΟΝΤΗΣ 554 01:44:36 21 Male  
22 ΦΙΛΙΠΠ ΔΕΛΗΣ 528 01:44:36 22 Male  
23 MΑΡΙΛΕΝΑ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ 596 01:45:58 1 Female BLE Cycling Club
24   ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ 673 01:46:09 23 Male  
25 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΜΙΚΕΣ 572 01:46:28 24 Male  
26 ΓΙΩΡΓΟΣ ΒΙΣΒΑΡΔΗΣ 658 01:46:28 25 Male  
27 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ ΜΙΧΕΛΗ 576 01:46:57 2 Female  
28 ΝΑΣΟΣ ΚΟΥΤΣΟΥΡΑΔΗΣ 555 01:47:05 26 Male THE RUNNERS PROJECT
29 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΟΡΦΑΝΟΣ 122 01:47:16 27 Male ΣΚΑΡΙΜΠΑΣ
30 ΘΑΝΟΣ ΚΑΤΣΑΝΟΣ 545 01:47:30 28 Male BACKPACK ON GREECE
31 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ 570 01:48:27 29 Male utdoor Games Running team
32 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΟΥΛΕΛΕΣ 668 01:48:43 30 Male  
33 ΔΙΟΝΥΣΙΑ ΒΕΛΙΣΣΑΡΟΠΟΥΛΟΥ 513 01:49:10 3 Female Skywomen
34 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 652 01:49:11 31 Male  
35 ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗΣ 515 01:49:36 32 Male ΠΟ.ΦΙ. Running Team
36 ΕΛΛΗΝΑΣ ΑΝΔΡΕΟΥ 666 01:50:11 33 Male  
37 ΘΑΝΟΣ ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ 686 01:50:21 34 Male  
38 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ 687 01:50:27 35 Male  
39   ΤΟΥΜΠΑΣ 674 01:50:29 36 Male  
40 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΥΡΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ 558 01:51:28 37 Male  
41 ΜΑΝΟΣ ΜΑΚΡΥΜΙΧΑΛΟΣ 566 01:53:26 38 Male JUMARU SUGATA
42 ΤΟΝΙΑ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ 593 01:54:57 4 Female  
43 ΙΩΑΝΝΗΣ  ΓΥΠΑΡΑΚΗΣ 47 01:55:23 39 Male  
44 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ 648 01:55:31 40 Male track & field
45 ΠΕΤΡΟΣ ΝΤΑΛΙΑΝΗΣ 587 01:56:52 41 Male αραθωνοδρόμοι Δρομείς Αργολίδας
46 ΜΑΡΙΑ ΧΑΤΖΗΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 656 01:56:57 5 Female  
47 ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΑΜΠΟΣ 563 01:58:24 42 Male Running Project Kalamata
48 ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΠΑΝΑΡΙΤΗΣ 594 01:58:26 43 Male ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ.ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
49 ΙΣΜΗΝΗ ΜΗΤΡΑΚΗ 569 01:58:33 6 Female OUTDOOR TRAINERS
50 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΠΑΝΕΛΛΗΣ 617 02:00:22 44 Male  
51 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΟΥΒΕΛΕΤΣΑ 552 02:01:01 7 Female ΣΑΦΑΝΣ
52 ΜΑΝΩΛΗΣ ΧΟΥΡΔΑΣ 641 02:01:07 45 Male  
53 ΣΠΥΡΟΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ 604 02:01:17 46 Male  
54 ΣΤΑΘΗΣ ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ 574 02:01:59 47 Male  
55 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΖΗΣΗΣ 682 02:03:23 48 Male  
56 ΓΕΩΡΓΙΑ ΣΚΕΝΤΖΟΥ 616 02:03:48 8 Female ΗΡΑΚΛΕΙΟΣ ΑΘΛΟΣ /SKYWOMEN RUNNING TEAM
57 ΗΛΙΑΣ ΜΠΟΥΝΑΣ 584 02:04:03 49 Male X-TREME STORES TEAM
58 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΡΕΓΓΟΣ 607 02:05:10 50 Male Σ.Δ.Υ.ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
59 ΕΛΕΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 503 02:05:24 9 Female ΣΔΥΑ
60 ΧΑΡΑΛΑΠΟΣ ΣΕΙΡΑΔΑΚΗΣ 612 02:05:27 51 Male OUTDOORS GAMES RUNNING TEAM
61 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ 589 02:06:15 52 Male ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ
62 ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΚΑΤΣΙΛΑΣ 547 02:06:23 53 Male STEENVOORDE JUDO CLUB
63 ΔΗΜΉΤΡΗΣ ΧΑΒΙΑΡΛΗΣ 635 02:06:24 54 Male  
64 ΦΑΝΗ ΔΗΜΑ 531 02:06:27 10 Female Argos track and field
65 ΣΟΦΙΑ ΔΕΦΙΓΓΟΥ 53 02:08:21 11 Female  
66 ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ ΜΠΙΡΚΟΣ 581 02:08:24 55 Male  
67 ΟΛΓΑ ΚΟΤΣΙΝΑ 550 02:08:26 12 Female  
68 ΆΓΓΕΛΟΣ ΠΟΝΤΟΣ 605 02:08:26 56 Male KASIMIS TRAINING
69 ΠΑΥΛΟΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ 603 02:08:32 57 Male  
70 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΝΙΔΗΣ 595 02:08:33 58 Male ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
71 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΟΥΚΑ 578 02:08:39 13 Female  
72 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΖΕΓΚΙΝΟΓΛΟΥ 61 02:08:45 59 Male  
73 ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΕΩΡΓΑΛΑΚΗΣ 520 02:09:40 60 Male  
74 ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΡΟΜΠΑΚΗ 608 02:09:44 14 Female Running Project Kalamata
75 JIANPING GONG 501 02:10:24 15 Female SKY WOMEN RUNNING TEAM
76 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ 600 02:10:35 61 Male TRAINING PRO
77 ΤΑΚΗΣ ΣΚΟΥΦΗΣ 672 02:11:13 62 Male  
78 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΠΑΤΣΗΣ 580 02:12:16 63 Male MOTOROIL RUNNING TEAM
79 ΟΡΕΣΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ 26 02:12:25 64 Male  
80 ΕΛΕΝΑ ΜΠΑΒΕΛΗ 664 02:12:30 16 Female  
81 ΝΙΚΟΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ 508 02:12:34 65 Male DIADRASIS
82 ΡΟΥΛΑ ΚΑΤΣΑΤΟΥΡΗ 546 02:12:34 17 Female ΠΕΖΟΠΟΡΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
83 ΕΛΕΝΗ  ΓΕΩΡΓΑ 518 02:13:29 18 Female BackpackOnGreece
84 ΕΛΙΣΑΒΕΤ  ΑΝΑΓΝΩΣΤΗ 655 02:15:27 19 Female Track and Field
85 ΠΟΛΥΞΕΝΗ ΈΒΑΝΣ 536 02:17:17 20 Female  
86 ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΚΟΥΡΤΣΟΥ 553 02:17:21 21 Female SKY WOMEN
87 ΔΙΑΛΕΚΤΗ ΧΟΥΡΔΟΥΜΗ 642 02:17:21 22 Female SKY WOMEN
88 ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ 522 02:17:27 66 Male  
89 ΝΙΚΟΛΑΣ ΧΑΤΖΗΦΩΤΗΣ 640 02:18:04 67 Male  
90 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΑΛΑΝΗΣ 677 02:18:11 68 Male  
91 ΣΤΕΛΛΑ ΚΩΛΕΤΤΗ 559 02:18:18 23 Female THE RUNNERS PROJECT
92 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΠΑΚΟΥ 579 02:18:23 24 Female  
93 ΕΛΕΝΗ ΚΟΡΟΛΗ 654 02:18:39 25 Female ΑΓΕΥΣ ΑΡΓΟΛΊΔΑΣ
94 ΑΝΝΑ ΣΚΑΝΔΑΛΗ 615 02:18:53 26 Female  
95 ΚΥΡΙΑΚΗ  ΛΥΜΠΕΡΗ 565 02:19:07 27 Female OUTDOOR TRAINERS
96 ΑΡΓΥΡΟΣ ΣΩΦΡΟΝΗΣ 623 02:19:46 69 Male  
97 ΕΛΕΝΗ  ΞΗΡΟΓΙΑΝΝΗ 588 02:20:37 28 Female ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ
98 ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΟΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ 669 02:20:47 70 Male  
99 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΔΕΥΤΟΣ 530 02:21:27 71 Male Rounders
100 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΟΠΑΠΑΔΑΚΗΣ 521 02:23:17 72 Male BackpackOnGreece
101 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΝΤΟΥΛΗ 679 02:23:17 29 Female  
102 ΝΙΚΟΛΑΟΣ  ΠΑΝΟΥ 644 02:24:01 73 Male  
103 ΣΟΦΙΑ ΜΠΟΥΝΤΟΥΡΗ 653 02:24:03 30 Female  
104 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΡΑΠΤΗ 606 02:24:42 31 Female SKY WOMEN RUNNING TEAM
105 ΑΒΡΑΑΜ ΤΙΛΣΙΖΟΓΛΟΥ 625 02:26:15 74 Male  
106 ΚΩΣΤΑΣ ΑΣΠΡΟΥΛΑΚΗΣ 510 02:26:41 75 Male  
107 ΤΑΣΟΣ ΚΟΡΟΥΛΗΣ 678 02:29:30 76 Male  
108 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΑΣΣΑΛΑ 567 02:29:49 32 Female  
109 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΝΕΛΛΟΣ 541 02:30:26 77 Male ARGOS TRACK + FIELD
110 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ 504 02:30:27 78 Male ARGOS TRACK + FIELD
111 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ 639 02:31:12 79 Male  
112 ΑΝΔΡΙΑΝΑ-ΣΟΦΙΑ ΦΟΥΣΕΚΗ 634 02:32:31 33 Female Τριτων Λουτρακιου
113 ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΡΓΑΚΗ 519 02:32:54 34 Female  
114 ΔΙΟΝΥΣΙΑ ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ 671 02:32:59 35 Female  
115 ΜΑΤΑ ΚΛΕΙΣΑΡΗ 670 02:33:00 36 Female  
116 ΗΛΙΑΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΟΣ 507 02:33:01 80 Male  
117 ΕΙΡΗΝΗ ΔΟΓΚΑ 534 02:36:15 37 Female Hobbistas
118 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΑΣ 532 02:36:44 81 Male Μαρ.Δρομ. Αργολ
119 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  ΑΙΒΑΛΙΩΤΗΣ 505 02:37:02 82 Male  
120 ΕΥΓΕΝΙΑ ΓΙΑΓΟΥ 681 02:37:07 38 Female  
121 ΓΙΩΤΑ ΠΙΠΙΝΗ 602 02:38:05 39 Female  
122 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΡΑΜΟΥΝΤΖΟΣ 646 02:38:08 83 Male Μαραθωνοδρόμοι Δρομείς Αργολίδας
123 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ 590 02:38:27 84 Male  
124 ΛΑΖΑΡΟΣ ΔΕΡΖΙΩΤΗΣ 529 02:38:41 85 Male  
125 ΓΕΩΡΓΙΑ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΖΑΜΠΙΑΚΟΥ 537 02:38:43 40 Female Δρομέων προσκόπων
126 ΒΑΣΙΛΗΣ ΧΑΡΟΥΠΙΑΣ 638 02:40:54 86 Male  
127 ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΤΟΥ 564 02:41:11 41 Female Αθηναίοι Δρομείς
128 ΖΩΗΣ ΤΟΥΦΕΞΙΑΔΗΣ 626 02:42:10 87 Male Μαρ.Δρομ. Αργολ
129 ΑΝΤΩΝΗΣ  ΣΤΕΛΛΑΣ 622 02:42:52 88 Male  
130   ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ 688 02:45:19 89 Male  
131   ΠΑΣΣΙΑ 689 02:45:19 42 Female  
132 ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΜΠΟΜΠΟΣ 583 02:47:01 90 Male  
133 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ 663 02:47:35 91 Male  
134 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΡΜΙΔΗΣ 58 02:47:38 92 Male VASILIOU STATHIS RUNNING TEAM
135 ΝΑΤΑΛΙΑ ΤΣΑΜΗ 629 02:47:48 43 Female  
136 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΠΙΣΤΟΛΑΚΗΣ 582 02:50:10 93 Male Μαραθωνοδρόμοι-Δρομείς Αργολίδας
137 ΕΛΕΝΗ ΝΗΣΙΩΤΗ 585 02:51:07 44 Female OUTDOOR TRAINERS
138 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ 575 02:51:24 45 Female X-TREME STORES TEAM
139 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ 662 02:51:34 94 Male  
140 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΕΝΤΟΥΚΑΣ 613 03:00:12 95 Male  
141 ΙΩΑΝΝΗΣ  ΚΩΣΤΑΚΗΣ 561 03:00:15 96 Male TRACK AND FIELD ARGOS
142 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ 533 03:00:38 97 Male  
143 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΖΩΡΤΖΑΤΟΣ 624 03:04:15 98 Male  
144 ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΥΛΗΣ 568 03:08:21 99 Male  
145 ΝΙΚΟΣ ΤΣΑΛΑΠΑΤΗΣ 628 03:08:39 100 Male  
146 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΑΣΤΕΡΑΤΑΚΗ 511 03:12:19 46 Female  
147 ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΡΥΛΛΟΣ 683 03:14:32 101 Male  
148 ΝΑΤΑΛΙΑ ΚΟΡΥΛΛΟΥ 684 03:14:32 47 Female  
149 ΑΘΗΝΑ  ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ 619 03:24:11 48 Female Argos track and field
150 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ  ΚΟΛΥΜΠΑΚΑ 548 03:24:13 49 Female Μαραθώνοδρομοι Αργολίδας
151 ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ ΣΑΜΙΩΤΗ 611 03:25:31 50 Female  
152 ΜΑΡΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ 592 03:25:35 51 Female  
153 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΛΑΡΙΤΗΣ 661 03:27:00 102 Male  
154 ΜΑΡΙΑ ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗ 542 03:31:05 52 Female  
155 ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΑΝΙΗΛ 676 03:45:05 103 Male  
156 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΣΚΟΥΡΤΗΣ 657 03:52:41 104 Male  
157 ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΡΙΣΒΑΣ 675 03:52:50 105 Male  
158 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΝΤΟΣ 660 04:12:37 106 Male  
159 ΛΙΝΑ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ 620 04:12:39 53 Female ΣΔΥΜ
160 ΔΗΜΗΤΡΗΣ  ΒΥΡΛΑΣ 38 04:12:54 107 Male  
  ΔΑΦΝΗ ΓΙΩΤΗ 525 00:18:18   Female  

 

*Ευχαριστούμε την Chronosystems για την αποστολή των προσωρινών αποτελεσμάτων 

Τάκης Τσογκαράκης

Η αγάπη του για το βουνό ξεκινάει πολλά χρόνια πίσω με τις πρώτες αναβάσεις στην αγαπημένη του Πάρνηθα και μετέπειτα με την σχολή Ορειβασίας του ΕΟΣ Αχαρνών. Το 2007 έτρεξε τον πρώτο του αγώνα ορεινού τρεξίματος και από τότε ονειρεύεται "όλο και ψηλότερα, όλο και μακρύτερα". Ελπίζει να το κάνει για πολλά χρόνια ακόμα...

www.advendure.com

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΕΠΟΜΕΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ

Latest Tweets

RT @ultratrailwtour: The #UTWT 2019 is now over and we’re gearing up towards 2020! 💥 To conclude this amazing year we will host an award ce…
Pau Capell & Courtney Dauwalter winners of 2020 @ultratrailwtour #UTWT https://t.co/c0rX1kTgTj https://t.co/b5dmdRWzt1
14η χρονιά για τον Χειμωνιάτικο Ενιπέα με ρεκόρ συμμετοχών και δυνατά ονόματα του Ορεινού Τρεξίματος:… https://t.co/g2y0heEjiI
Follow Advendure on Twitter

Post Gallery

Highlands Σκωτίας - Αναζητώντας το Ανεμοδαρμένο Ακρωτήρι!

Pau Capell & Courtney Dauwalter οι νικητές του φετινού Ultra Trail World Tour!

Artemisio Mountain Running, ένας skyrunning προσομοιωτής - Τα αποτελέσματα των αγώνων

Όλα έτοιμα για το Artemisio Trail Run - οι τελευταίες οδηγίες

14η χρονιά για τον Χειμωνιάτικο Ενιπέα με ρεκόρ συμμετοχών και δυνατά ονόματα του Ορεινού Τρεξίματος!

Chianti Trail Ultra – Το τερπνόν μετά του ωφελίμου τρέχοντας – και όχι μόνο- στην υπέροχη Τοσκάνη

To Annapurna (8.091μ) επόμενος στόχος του Α. Συκάρη την άνοιξη του 2020!

Benedikt Böhm: Ορειβατικό σκι στα όρια για καλό σκοπό

Τα «γρήγορα πιστόλια» πέταξαν στο Παγκόσμιο της WMRA στην Παταγονία

Προετοιμασία Μαραθωνίου - 10 ερωτήσεις και οι απαντήσεις του (Μέρος 8ο)!

Προετοιμασία Μαραθωνίου - 10 ερωτήσεις και οι απαντήσεις τους (Μέρος 7o)!

Σακίδια GREGORY, η σπουδαία μάρκα σακιδίων πλέον και στην Ελλάδα!