Αποτελέσματα Αγώνων Ορεινού Τρεξίματος

Ξε-Σκουριά-Ζω, 11/10/2015
Απόσταση: 25.0 χλμ
Yψομετρική διαφορά: 1240 μ.
Πόντοι: 37.4
Δείκτης ανάβασης: 49.6
Συμμετέχοντες: 95
Τερματίσαντες: 95 (100%)
Μέση Επίδοση: 3.46.13
Τοποθεσία: Χαλκιδική
Ιστοσελίδα διοργάνωσης:
Δελτία Τύπου: Πατήστε εδώ
Ελεύθερη Αναζήτηση
Αθλητής
Αγώνας
Μετάβαση σε αγώνα (Όλοι οι αγώνες)
Έτος
Αγώνας
Γ.Κ. Κ.Κ. (Φύλο) Όνομα Επίδοση
1 1 ΚΑΣΙΑΡΑΣ Νικόλαος 2.19.44
2 2 ΝΕΣΤΟΡΑΣ Αντώνιος 2.25.32
3 3 ΜΥΛΩΝΙΔΗΣ Αναστάσιος 2.25.42
4 4 ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Θωμάς 2.38.54
5 5 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ Ιωάννης 2.44.52
6 6 ΠΑΠΟΥΤΣΙΔΗΣ Ιωάννης 2.45.47
7 7 ΨΥΧΟΓΥΙΟΣ Ευάγγελος 2.46.17
8 8 ΜΠΑΡΤΖΙΩΚΑΣ Ηλίας 2.51.42
9 9 ΣΤΑΪΟΣ Ιορδάνης 2.55.08
10 10 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Ιωάννης 2.55.16
11 1 ΚΟΥΚΑΚΗ Αικατερίνη 2.55.36
12 11 ΜΑΡΚΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Θρασύβουλος 3.00.10
13 11 ΣΑΛΜΑΤΑΣ Γεώργιος 3.00.10
14 13 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ελευθέριος 3.01.22
15 2 ΜΑΛΙΑΤΣΟΥΔΗ Χριστίνα 3.02.45
16 14 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Χρήστος 3.02.45
17 15 ΚΟΥΤΛΙΑΣ Βασίλειος 3.05.04
18 16 ΤΣΑΓΚΕΡΑΣ Γεώργιος 3.06.06
19 17 ΣΕΡΜΠΕΖΗΣ Πάρης 3.09.29
20 3 ΠΑΠΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ Άννα 3.10.53
21 18 ΑΓΚΟΤΑΚΗΣ Ιωάννης 3.11.04
22 18 ΦΥΛΑΚΤΟΣ Κωνσταντίνος 3.11.04
23 20 ΤΣΙΟΥΡΒΑΣ Νικόλαος 3.12.24
24 21 ΚΥΡΙΑΚΟΥ Κωνσταντίνος 3.13.14
25 21 ΜΕΪΜΑΡΟΓΛΟΥ Αντώνιος 3.13.14
26 23 ΓΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Ευάγγελος 3.15.15
27 23 ΖΙΑΝΔΑΡΗΣ Δημήτριος 3.15.15
28 25 ΚΟΤΖΑΜΠΟΥΪΚΗΣ Στέφανος 3.15.39
29 26 ΚΟΥΤΣΟΝΙΚΟΛΑΣ Κωνσταντίνος 3.17.11
30 27 ΚΥΡΙΑΖΗΣ Θωμάς 3.17.57
31 28 ΤΣΙΝΤΣΙΦΑΣ Αθανάσιος 3.18.50
32 4 ΠΛΑΣΤΗΡΑ Ανδριαννα 3.19.42
33 5 ΠΑΠΟΥΝΙΔΟΥ Ναταλία 3.20.07
34 29 ΜΠΑΚΙΡΤΖΗΣ Ανδριανός 3.20.07
35 30 ΤΣΑΚΑΛΗΣ Αναστάσιος 3.20.50
36 31 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ Άγγελος 3.21.20
37 32 ΚΟΝΤΟΣ Βασίλειος 3.23.04
38 33 ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ Κωνσταντίνος 3.24.56
39 34 ΜΑΚΡΙΔΗΣ Χαράλαμπος 3.25.18
40 34 ΓΚΙΟΥΖΕΠΑΣ Γεώργιος 3.25.18
41 36 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ Δημήτριος 3.28.17
42 37 ΣΟΓΛΕΜΕΖΗΣ Γεώργιος 3.28.28
43 38 ΚΙΡΤΣΙΔΗΣ Βλάσιος 3.28.57
44 39 ΒΟΥΚΑΛΗΣ Βασίλειος 3.29.09
45 40 ΓΕΩΡΓΑΚΟΥΔΑΣ Αστέριος 3.31.13
46 41 ΘΕΟΧΑΡΟΥΛΗΣ Κωνσταντίνος 3.31.52
47 42 ΧΑΡΟΥΣΗΣ Γεώργιος 3.32.27
48 43 ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑΣ Γεώργιος 3.32.30
49 43 ΜΑΥΡΙΔΗΣ Ιωάννης 3.32.30
50 45 ΚΑΤΣΑΡΟΣ Χρήστος 3.33.34
51 6 ΚΕΛΛΗ Σουζάνα 3.33.35
52 46 ΤΕΛΛΙΔΗΣ Παναγιώτης 3.33.56
53 47 ΣΙΩΤΗΣ Γεώργιος 3.35.55
54 48 ΛΑΜΠΡΙΝΙΔΗΣ Δημήτριος 3.37.29
55 48 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Ευάγγελος 3.37.29
56 48 ΚΟΝΤΟΣ Νικόλαος 3.37.29
57 51 ΜΑΡΔΑΣ Δημήτριος 3.41.07
58 52 ΤΑΓΤΕΛΕΝΙΔΗΣ Παντελής 3.42.47
59 53 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Θεόφιλος 3.43.44
60 54 ΚΙΣΣΑΣ Λάμπρος 3.44.18
61 55 ΜΑΥΡΙΔΗΣ Γεώργιος 3.46.10
62 56 ΛΗΣΤΗΣ Σωτήριος 3.47.44
63 57 ΤΣΙΛΙΜΠΟΝΗΣ Θεοχάρης 3.47.54
64 58 ΚΑΡΑΝΙΚΑ Καλλιόπη 3.50.25
65 7 ΕΥΦΡΑΙΜΙΔΟΥ Κάλλη 3.56.30
66 59 ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ Γεώργιος 4.02.47
67 60 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Θεόδωρος 4.11.30
68 8 ΓΟΥΣΗ Μαρία 4.12.56
69 61 ΚΤΕΝΑΣ Αθανάσιος 4.13.28
70 62 ΒΕΡΓΙΝΗΣ Ιωάννης 4.15.30
71 9 ΒΕΡΓΙΝΗ Αργυρώ 4.15.30
72 63 ΤΣΙΛΒΙΤΗΣ Δημήτριος 4.15.40
73 64 ΠΟΙΚΙΛΙΔΗΣ Ανδρέας 4.20.02
74 65 ΕΦΡΑΙΜΙΔΗΣ Αγησίλαος 4.24.28
75 10 ΜΩΥΣΙΔΟΥ Δέσποινα 4.24.28
76 66 ΚΕΦΑΛΑΣ Σέργιος 4.26.42
77 67 ΖΟΥΜΠΟΣ Κωνσταντίνος 4.29.50
78 68 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Ιωάννης 4.29.58
79 68 ΧΑΛΙΝΙΔΗΣ Ιωάννης 4.29.58
80 68 ΝΑΣΤΗΣ Στέφανος 4.29.58
81 71 ΤΣΙΩΝΑΣ Ιωάννης 4.42.16
82 72 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ Στυλιανός 4.47.14
83 73 ΚΥΡΙΑΖΗΣ Δημήτριος 4.48.02
84 11 ΛΙΑΚΟΥ Γραμματικη 4.48.02
85 74 ΠΟΛΙΤΗΣ Μαυρίκιος 4.54.03
86 12 ΠΟΛΙΤΗ Γεωργία 4.54.03
87 12 ΠΟΛΙΤΗ Παρασκευή 4.54.03
88 75 ΣΤΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Λουκάς 5.15.50
89 76 ΠΕΓΙΟΣ Αθανάσιος 5.15.51
90 77 ΓΙΟΒΑΝΝΗΣ Κωνσταντίνος 5.15.52
91 14 ΑΚΑΛΕΣΤΟΥ Ευγενία 5.17.50
92 78 ΚΑΪΑΦΑΣ Στυλιανός 6.01.06
93 15 ΣΟΥΝΑ Μαλαματω 6.01.06
94 78 ΚΥΠΑΡΙΣΣΑΣ Ελευθέριος 6.01.06
95 78 ΣΕΡΒΕΤΑΣ Άγγελος 6.01.06

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΕΠΟΜΕΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ

Latest Tweets

The charge of the thousand in Stralivigno 2022: https://t.co/iOy4ic4czY #trailrunning #Stralivignio https://t.co/trAdgIerOY
Η C.A.M.P. χορηγός του Arc’teryx Alpine Academy: https://t.co/Di3NpNnqBY #outdoor #climbing #trekking #camp… https://t.co/Cc9pxQv5Ec
The Costa Brava Stage Run opens registration for the 2023 edition: https://t.co/dxklK3CcLe https://t.co/jbkwW09N3H
Follow Advendure on Twitter

Post Gallery

Η C.A.M.P. χορηγός του Arc’teryx Alpine Academy!

Salewa Olympus Mythical Τrail, η απόλυτη περιπέτεια!

Olympus Ultra 2022: Ανακαλύπτοντας την ομορφιά της βόρειας πλευράς του Ολύμπου

Kilian Jornet και Courtney Dauwalter νικητές στο Hardrock 100 με εκπληκτικά ρεκόρ διαδρομής!

5Hours - Αγώνας αφιερωμένος στη μνήμη του Θεοφάνη- Ερμή Θεοχαρόπουλου...

BADWATER 135 - Ένας αγώνας για λίγους στη Κοιλάδα του Θανάτου, φέτος και με ελληνική συμμετοχή!

Φορητή ενέργεια από την Nitecore: Power Station NES1200 και ηλιακό πάνελ FSP100!

Μπατόν ορεινού τρεξίματος & πεζοπορίας C.A.M.P.

La Sportiva Akasha II: Το δημοφιλές μοντέλο της Ιταλικής εταιρείας επιστρέφει βελτιωμένο!

Στην εξαιρετική 15η θέση και 2ος στην κατηγορία του ο Κώστας Παραδεισόπουλος στο Marathon du Mont Blanc!

Zach Miller: Kατάθεση ψυχής, σε μια μεγάλη επιστροφή ενός κορυφαίου αθλητή!

Οι Adam Peterman & Ruth Croft μεγάλοι νικητές στο Western States Endurance Run 2022!