Αποτελέσματα Αγώνων Ορεινού Τρεξίματος

Sfendami Mountain Festival, 19/04/2008
Απόσταση: 23.0 χλμ
Yψομετρική διαφορά: 870 μ.
Πόντοι: 31.7
Δείκτης ανάβασης: 37.8
Συμμετέχοντες: 156
Τερματίσαντες: 156 (100%)
Μέση Επίδοση: 2.38.12
Τοποθεσία: Σφενδάμη
Ιστοσελίδα διοργάνωσης: http://www.sfendami.com
Δελτία Τύπου: Πατήστε εδώ
Ελεύθερη Αναζήτηση
Αθλητής
Αγώνας
Μετάβαση σε αγώνα (Όλοι οι αγώνες)
Έτος
Αγώνας
Γ.Κ. Κ.Κ. (Φύλο) Όνομα Επίδοση
1 1 ΚΑΛΟΦΥΡΗΣ Νικόλαος 1.46.22
2 2 ΚΑΣΙΜΗΣ Δημήτριος 1.46.54
3 3 ΚΑΡΛΟΣ Κυριάκος 1.48.53
4 4 ΔΙΤΤΟΠΟΥΛΟΣ Ιωάννης 1.51.41
5 5 ΔΟΥΛΗΣ Μάριος 1.51.55
6 6 ΒΕΝΕΤΙΚΙΔΗΣ Δημήτριος 1.54.36
7 7 ΚΟΥΚΟΥΤΕΓΟΣ Αντώνιος 1.58.38
8 8 ΖΙΑΜΠΑΡΑΣ Δημήτριος 2.01.32
9 9 ΒΑΓΓΕΛΗΣ Βασίλειος 2.02.11
10 10 ΚΡΑΪΑΣ Μιχαήλ 2.02.26
11 11 MATRAS Slawomir 2.03.22
12 1 ΜΑΛΙΜΠΟΡΣΚΑ Ιρένα 2.03.33
13 12 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Λεωνίδας 2.03.45
14 13 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ Δημήτριος 2.03.49
15 14 ΣΤΑΥΡΙΑΝΙΔΗΣ Χρήστος 2.04.13
16 15 ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ Νικόλαος 2.06.19
17 16 ΤΣΑΝΤΟΣ Κωνσταντίνος 2.07.05
18 17 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Γεώργιος 2.08.43
19 18 ΑΓΑΘΟΣ Σπυρίδων 2.09.11
20 2 ΚΑΡΠΟΥΖΑ Βασιλική 2.09.38
21 19 ΚΟΤΟΠΟΥΛΟΣ Θεόδωρος 2.09.38
22 20 ΚΑΡΕΛΑΣ Αθανάσιος 2.09.54
23 21 ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ Αλέξανδρος 2.10.52
24 22 ΝΙΚΟΛΗΣ Αντώνιος 2.11.19
25 23 ΣΑΚΛΑΣ Γεώργιος 2.11.37
26 24 ΚΑΜΑΡΙΩΤΙΔΗΣ Αναστάσιος 2.11.56
27 25 ΓΚΑΝΑΣΟΥΛΗΣ Ιωάννης 2.12.06
28 26 ΓΚΕΚΑΣ Νικόλαος 2.13.18
29 27 ΟΥΖΟΥΝΙΔΗΣ Γεώργιος 2.14.19
30 28 ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Γεώργιος 2.14.33
31 3 ΜΑΤΘΑΙΟΥ Αμαλία 2.14.49
32 29 ΦΙΛΙΠΠΑΣ Ευστάθιος 2.16.25
33 30 ΑΔΑΜΙΔΗΣ Ηλίας 2.16.28
34 31 ΚΑΤΑΠΟΔΗΣ Σπυρίδων 2.16.38
35 32 ΚΟΖΑΝΙΤΗΣ Κωνσταντίνος 2.17.00
36 33 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Πάνος 2.17.03
37 34 ΜΠΙΚΟΣ Κωνσταντίνος 2.17.15
38 35 ΓΡΑΜΜΑΤΟΣΗΣ Ευάγγελος 2.17.31
39 4 LEAUTEY Marie 2.17.42
40 36 ΚΑΚΚΑΒΑΣ Σωτήριος 2.18.54
41 37 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Ελευθέριος 2.18.58
42 38 ΟΥΖΟΥΝΙΔΗΣ Χρήστος 2.19.58
43 39 ΟΥΡΓΑΝΤΖΟΓΛΟΥ Αναστάσιος 2.20.25
44 40 ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ Χρήστος 2.21.03
45 41 ΜΠΕΖΑΣ Δημήτριος 2.21.18
46 42 ΘΕΟΦΙΛΑΣ Παναγιώτης 2.21.19
47 43 ΒΟΥΛΓΑΡΙΔΗΣ Χρήστος 2.21.31
48 44 ΤΣΙΜΟΥΡΑΣ Δημήτριος 2.21.33
49 45 ΣΒΑΡΝΑΣ Ιωάννης 2.22.27
50 46 ΚΑΡΑΤΣΙΒΗΣ Δημήτριος 2.22.41
51 47 ΜΠΕΖΑΣ Βασίλειος 2.23.01
52 48 ΓΕΩΡΓΙΟΥ Ιωάννης 2.24.14
53 49 ΚΑΤΣΑΡΟΣ Αχιλλέας 2.24.48
54 50 ΓΛΑΡΟΥΔΗΣ Αθανάσιος 2.25.16
55 51 ΒΙΑΣΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Νικόλαος 2.26.27
56 52 ΖΩΗΣ Νικόλαος 2.27.33
57 53 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ Ιωάννης 2.28.32
58 54 ΜΠΑΚΑΣ Θεόδωρος 2.28.45
59 55 ΚΑΜΠΑΚΗΣ Γεώργιος 2.28.48
60 56 ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΔΗΣ Θεόδωρος 2.29.30
61 57 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Κωνσταντίνος 2.29.32
62 58 ΣΤΡΟΓΓΥΛΗΣ Διονύσιος 2.32.04
63 59 ΝΑΤΣΙΟΣ Γεώργιος 2.32.06
64 5 ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΥ Ευγενία 2.32.24
65 60 ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΗΣ Κωνσταντίνος 2.32.34
66 61 ΒΥΖΑΡΕΛΗΣ Απόστολος 2.32.53
67 62 ΠΟΥΡΛΙΩΤΗΣ Διονύσιος 2.32.58
68 63 ΓΡΗΓΟΡΗΣ Γεώργιος 2.33.01
69 64 ΡΟΥΣΣΟΣ Δημήτριος 2.33.29
70 65 ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Ιωάννης 2.33.47
71 66 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ Ανδρέας 2.33.51
72 67 ΟΥΖΟΥΝΙΔΗΣ Ιωάννης 2.34.02
73 68 ΚΑΖΟΥΡΗΣ Δημήτριος 2.34.34
74 69 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Νικόλαος 2.34.41
75 70 ΜΠΕΚΟΣ Βασίλειος 2.35.30
76 71 ΖΑΜΠΕΤΟΓΛΟΥ Γεώργιος 2.36.04
77 72 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Σάββας 2.36.18
78 73 ΣΚΟΡΔΑΣ Πασχάλης 2.36.30
79 74 ΝΤΕΛΗΣ Ηλίας 2.36.47
80 75 ΚΑΤΣΙΜΕΡΟΣ Τιμολέων 2.37.23
81 76 ΜΑΛΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Δημοσθένης 2.37.44
82 77 ΜΑΝΙΟΠΟΥΛΟΣ Δημήτριος 2.38.30
83 78 ΣΤΥΛΛΑΣ Μιχαήλ 2.39.30
84 79 ΜΕΖΙΛΗΣ Νικόλαος 2.39.55
85 80 ΑΛΕΞΙΟΥ Γεώργιος 2.40.08
86 81 ΝΑΤΣΙΟΣ Ανδρέας 2.40.18
87 82 ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ Χρυσόστομος 2.40.47
88 83 ΑΛΕΞΙΑΔΗΣ Νεκτάριος 2.41.35
89 83 ΜΑΚΡΙΔΗΣ Χαράλαμπος 2.41.35
90 85 ΑΚΡΙΤΙΔΗΣ Περικλής 2.42.12
91 86 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Σταμάτης 2.42.49
92 87 ΜΠΑΤΖΙΤΕΓΟΣ Απόστολος 2.42.59
93 88 ΚΑΡΑΜΗΤΡΟΣ Μωυσής 2.43.03
94 89 ΙΩΑΝΝΟΥ Γεώργιος 2.43.09
95 90 ΤΣΑΚΙΡΙΔΗΣ Ιορδάνης 2.43.54
96 91 ΒΑΛΣΑΜΙΔΗΣ Συμεών 2.44.12
97 92 ΤΣΙΜΟΥΡΑΣ Θεόδωρος 2.44.19
98 93 ΡΟΔΙΤΗΣ Ιωάννης 2.44.21
99 94 ΚΑΝΤΖΑΡΗΣ Βασίλειος 2.45.04
100 94 ΒΑΜΒΑΚΙΤΗΣ Αργύριος 2.45.04
101 96 ΚΑΛΔΕΛΛΗΣ Παναγιώτης 2.45.14
102 6 ΠΑΤΟΥΡΑ Ευφροσύνη 2.45.14
103 97 ΖΑΠΑΡΤΑΣ Δημήτριος 2.45.31
104 7 ΚΑΝΑΚΗ Μαρία 2.46.04
105 98 ΛΙΑΓΚΑΣ Αναστάσιος 2.46.39
106 99 ΣΟΥΡΑΒΛΙΑΣ Παναγιώτης 2.47.01
107 100 ΚΑΪΑΦΑΣ Στυλιανός 2.47.14
108 101 ΤΣΙΡΙΚΑΣ Απόστολος 2.47.42
109 102 ΜΑΤΣΑΡΙΔΗΣ Ιωάννης 2.47.47
110 8 BAUMEISTER Barbara 2.47.47
111 103 ΔΕΣΠΟΙΝΙΑΔΗΣ Δημήτριος 2.47.54
112 104 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Ευάγγελος 2.49.01
113 105 ΣΑΜΟΛΑΔΟΣ Γεώργιος 2.50.05
114 106 ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κωνσταντίνος 2.50.26
115 107 ΧΑΣΑΠΙΔΗΣ Σταύρος 2.50.44
116 9 ΧΡΗΣΤΟΥ Νίνα 2.50.55
117 108 ΒΟΥΖΑΞΑΚΗΣ Αντώνιος 2.51.53
118 109 ΜΗΤΡΟΥΛΗΣ Δημήτριος 2.52.48
119 110 ΤΣΟΓΚΑΡΑΚΗΣ Παναγιώτης 2.53.08
120 111 ΠΟΛΙΤΙΔΗΣ Γεώργιος 2.53.26
121 112 ΣΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γεώργιος 2.54.16
122 113 ΑΒΟΥΡΗΣ Ιωάννης 2.54.47
123 114 ΜΑΥΡΙΔΗΣ Ισαάκ 2.54.48
124 115 ΣΑΠΟΥΝΑΚΗΣ Κωνσταντίνος 2.55.21
125 116 ΠΑΠΑΪΟΡΔΑΝΙΔΗΣ Λάζαρος 2.56.43
126 117 ΑΧΙΛΛΑΣ Νικόλαος 2.56.52
127 118 ΜΑΥΡΑΚΗΣ Αντώνιος 2.57.35
128 10 ΜΑΥΡΑΚΗ Ειρήνη 2.58.51
129 11 ΚΑΜΙΣΑΚΗ Μαρία 2.59.13
130 119 ΒΕΝΙΔΗΣ Λεωνίδας 2.59.58
131 120 ΓΕΩΡΓΙΟΥ Δημήτριος 3.00.07
132 121 ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ Ευστάθιος 3.03.25
133 121 ΜΥΛΩΝΑΣ Παύλος 3.03.25
134 123 ABBY Munro 3.03.59
135 124 ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Εμμανουήλ 3.05.42
136 125 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Γεώργιος 3.08.10
137 126 ΠΡΟΚΟΒΑΣ Αθανάσιος 3.08.13
138 127 ΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Δημήτριος 3.08.40
139 128 ΜΗΝΟΥΔΗΣ Γεώργιος 3.09.16
140 129 ΠΟΛΥΖΟΣ Αριστείδης 3.09.45
141 129 ΠΟΛΥΖΟΣ Κωνσταντίνος 3.09.45
142 131 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ευρυπίδης 3.10.33
143 132 ΚΡΙΤΣΙΚΑΣ Κωνσταντίνος 3.13.30
144 133 ΠΛΑΚΙΔΑΣ Ελευθέριος 3.16.33
145 134 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ Χρήστος 3.16.39
146 135 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Αντώνιος 3.17.21
147 136 ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΥ Σπυρίδων 3.23.14
148 137 ΜΑΣΙΟΣ Κωνσταντίνος 3.27.53
149 138 ΓΚΕΡΩ Αλέξανδρος 3.32.38
150 12 ΦΩΤΕΙΝΟΠΟΥΛΟΥ Χριστίνα 3.34.52
151 139 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ Στυλιανός 3.37.08
152 13 ΣΤΑΜΟΥΛΗ Ελένη 3.41.17
153 140 ΤΣΙΚΛΗΣ Δημήτριος 3.42.08
154 141 ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΔΗΣ Στυλιανός 3.55.56
155 14 ΑΘΗΝΗ Ελένη 4.00.08
156 15 ΑΒΔΕΛΟΠΟΥΛΟΥ Αντωνία 4.01.26

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΕΠΟΜΕΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ

Latest Tweets

Dragons Trail: μια διάσχιση ταχύτητας από τον Γράμμο ως την Τύμφη: https://t.co/T1cmdQsgfV #DragonsTrail #FKT https://t.co/r55QWCCCQA
Mairhofer, Kocar win @XTERRAplanet Short Track Czech: https://t.co/qbLzdnukWj https://t.co/HenAG87DVt
@XTERRAplanet Short Track Czech Republic on Saturday and Sunday, August 13-14 - Read more at:… https://t.co/z7TJrRIP54
Follow Advendure on Twitter

Post Gallery

Dragons Trail:  μια διάσχιση ταχύτητας από τον Γράμμο ως την Τύμφη!

Θρίαμβος της Κένυας στο Sierre – Zinal 2022 με νίκες του Mark Kangogo και της Esther Chesang!

Η C.A.M.P. χορηγός του Arc’teryx Alpine Academy!

Salewa Olympus Mythical Τrail, η απόλυτη περιπέτεια!

Olympus Ultra 2022: Ανακαλύπτοντας την ομορφιά της βόρειας πλευράς του Ολύμπου

Kilian Jornet και Courtney Dauwalter νικητές στο Hardrock 100 με εκπληκτικά ρεκόρ διαδρομής!

5Hours - Αγώνας αφιερωμένος στη μνήμη του Θεοφάνη- Ερμή Θεοχαρόπουλου...

BADWATER 135 - Ένας αγώνας για λίγους στη Κοιλάδα του Θανάτου, φέτος και με ελληνική συμμετοχή!

Φορητή ενέργεια από την Nitecore: Power Station NES1200 και ηλιακό πάνελ FSP100!

Μπατόν ορεινού τρεξίματος & πεζοπορίας C.A.M.P.

La Sportiva Akasha II: Το δημοφιλές μοντέλο της Ιταλικής εταιρείας επιστρέφει βελτιωμένο!

Στην εξαιρετική 15η θέση και 2ος στην κατηγορία του ο Κώστας Παραδεισόπουλος στο Marathon du Mont Blanc!