Αποτελέσματα Αγώνων Ορεινού Τρεξίματος

Paranesti Path, 26/10/2013
Απόσταση: 46.0 χλμ
Yψομετρική διαφορά: 1900 μ.
Πόντοι: 65
Δείκτης ανάβασης: 41.3
Συμμετέχοντες: 163
Τερματίσαντες: 156 (95.7%)
Μέση Επίδοση: 7.04.06
Τοποθεσία: Παρανέστι
Ιστοσελίδα διοργάνωσης: http://www.paranestivft.com
Δελτία Τύπου: Πατήστε εδώ
Ελεύθερη Αναζήτηση
Αθλητής
Αγώνας
Μετάβαση σε αγώνα (Όλοι οι αγώνες)
Έτος
Αγώνας
Γ.Κ. Κ.Κ. (Φύλο) Όνομα Επίδοση
1 1 ΦΩΤΙΑΔΗΣ Αλέξανδρος 4.13.48
2 2 ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Αθανάσιος 4.13.50
3 3 PETKOV Toni 4.14.00
4 4 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Νικόλαος 4.37.20
5 5 ΨΩΜΙΑΔΗΣ Χαράλαμπος 4.37.44
6 6 ΚΑΣΜΕΡΙΔΗΣ Νικόλαος 4.58.10
7 7 ΜΑΡΑΠΙΔΗΣ Σωκράτης 4.58.48
8 8 ΚΥΠΑΡΙΣΣΗΣ Ζαχαρίας 5.02.35
9 9 ΝΑΚΟΥ Νικόλαος 5.02.47
10 1 ΜΑΛΑΪ Μαρία 5.02.54
11 10 ΜΑΥΡΙΔΗΣ Νικόλαος 5.14.19
12 11 FIJNAUT Stan 5.17.31
13 12 ΦΩΚΑΣ Νικηφόρος 5.23.52
14 13 ΤΖΑΒΑΡΑΣ Πέππας 5.24.51
15 14 ΚΟΥΚΟΥΛΙΔΗΣ Θεόδωρος 5.25.33
16 15 ΤΣΙΑΠΡΟΥΝΗΣ Βασίλειος 5.25.40
17 16 ΣΟΥΒΑΤΖΗΣ Βασίλειος 5.26.35
18 17 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ Βασίλειος 5.27.44
19 2 ΓΙΩΤΗ Ειρήνη 5.29.33
20 18 ΒΙΤΟΛΙΑΝΟΣ Κωνσταντίνος 5.32.55
21 19 ΜΑΡΓΑΡΙΤΙΔΗΣ Δημήτριος 5.36.30
22 3 ΑΡΣΕΝΗ Κυριακή 5.37.10
23 20 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Κωνσταντίνος 5.37.57
24 21 ΠΕΤΡΑΚΟΣ Πέτρος 5.38.08
25 22 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Γεώργιος 5.40.02
26 23 ΓΚΛΑΒΑΣ Ανδρέας 5.42.18
27 4 ΓΕΡΑΡΔΗ Νικολέτα 5.42.26
28 24 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Δημήτριος 5.42.32
29 25 ΜΩΡΑΪΤΗΣ Δημήτριος 5.42.38
30 26 ΣΧΟΡΤΣΙΑΝΙΤΗΣ Αλέξανδρος 5.44.37
31 27 ΧΑΝΤΖΙΑΡΑΣ Πολυδεύκης 5.48.06
32 5 ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΟΥ Δέσποινα 5.50.18
33 28 ΧΑΡΟΥΜΙΑΔΗΣ Ιάκωβος 5.50.27
34 29 ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Λάμπρος 5.54.07
35 30 ΒΑΚΙΡΤΖΗΣ Ευάγγελος 5.59.48
36 31 ΓΚΑΤΣΙΟΣ Γεώργιος 6.00.09
37 6 MITREVA Zhaneta 6.00.14
38 32 ANDONOV Anton 6.06.35
39 33 ΧΑΤΝΑΚΗΣ Αθανάσιος 6.07.50
40 7 ΜΑΜΑΝΙΔΟΥ Γεωργία 6.08.29
41 34 ΜΑΝΔΡΕΛΑΣ Χαρίσιος 6.11.27
42 35 ΠΟΪΑΣ Παύλος 6.18.16
43 36 ΠΥΡΓΕΛΗΣ Απόστολος 6.20.50
44 37 ΑΜΟΙΡΙΔΗΣ Ιωάννης 6.22.04
45 38 ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ Αθανάσιος 6.24.18
46 39 ΤΖΙΚΑΣ Παναγιώτης 6.24.25
47 40 ΣΤΕΦΑΝΟΥ Βασίλειος 6.24.33
48 41 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Θωμάς 6.30.03
49 42 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Ιωάννης 6.30.44
50 43 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ Γεώργιος 6.30.49
51 44 ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΗΣ Κωνσταντίνος 6.32.18
52 8 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΟΥ Βασιλική 6.33.12
53 45 ΤΣΑΓΚΕΡΑΣ Γεώργιος 6.33.52
54 46 ΦΑΡΑΖΗΣ Νικόλαος 6.33.58
55 47 ΜΑΚΡΙΔΑΚΗΣ Αγησίλαος 6.37.20
56 48 ΚΟΥΡΤΖΙΔΗΣ Νικόλαος 6.37.50
57 49 ΚΟΚΚΙΝΟΣ Κωνσταντίνος 6.37.56
58 9 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ Βικτωρία 6.41.55
59 50 ΚΑΤΣΑΜΠΑΣ Γεώργιος 6.46.18
60 51 ΤΣΙΜΟΓΙΑΝΝΗΣ Σπυρίδων 6.51.12
61 52 ΤΣΑΚΙΡΙΔΗΣ Βασίλειος 6.53.13
62 53 ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ Αλέξανδρος 6.55.09
63 54 ΜΠΟΥΡΑΣ Ξενοφών 6.56.32
64 55 ΚΑΛΗΜΕΡΗΣ Δημήτριος 6.56.42
65 56 ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γεώργιος 6.57.37
66 57 ΓΚΙΚΑΣ Ιωάννης 6.57.39
67 58 ΔΕΪΡΜΕΝΤΖΙΔΗΣ Ηρακλής 6.58.36
68 59 ΠΑΠΑΔΑΣ Παναγιώτης 6.59.00
69 60 ΜΑΛΤΕΖΟΣ Θεόδωρος 6.59.20
70 61 ΒΑΣΛΗΣ Νικόλαος 7.01.09
71 62 ΜΑΥΡΙΚΑΚΗΣ Αλέξανδρος 7.03.05
72 63 ΠΕΡΙΦΕΓΓΗΣ Θωμάς 7.03.37
73 64 ΑΛΕΞΙΑΔΗΣ Σταύρος 7.07.08
74 65 ΝΤΑΝΤΗΣ Εμμανουήλ 7.07.09
75 66 ΑΓΑΚΙΔΗΣ Κυριάκος 7.08.38
76 66 ΤΟΡΤΟΠΙΔΗΣ Χρήστος 7.08.38
77 68 ΓΟΥΛΑΝΔΡΗΣ Λεονάρδος 7.13.40
78 69 ΙΩΑΝΝΟΥ Ιωάννης 7.16.15
79 70 ΤΣΑΜΑΣΙΩΤΗΣ Σεραφείμ 7.17.21
80 71 ΚΟΚΩΝΑΣ Ιωάννης 7.19.03
81 72 ΘΕΟΔΩΡΟΥΔΗΣ Στέργιος 7.19.16
82 73 ΤΖΑΒΑΡΑΣ Θωμάς 7.19.20
83 74 ΤΣΟΥΚΑΛΙΔΗΣ Χρήστος 7.20.15
84 75 ΣΑΜΠΡΗΣ Νικόλαος 7.20.19
85 76 ΠΡΑΣΙΝΗΣ Ιωάννης 7.20.20
86 77 ΚΙΑΠΙΔΗΣ Παναγιώτης 7.22.05
87 78 ΠΑΙΝΕΣΗΣ Ευθύμιος 7.22.09
88 79 ΚΑΡΑΧΑΤΖΗΣ Φώτιος 7.22.17
89 10 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ Αναστασία 7.22.21
90 80 ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ Χρυσόστομος 7.22.33
91 81 ΜΙΧΑΣ Δημήτριος 7.26.01
92 82 ΤΣΑΠΑΡΕΛΗΣ Ηλίας 7.26.04
93 83 ΕΦΡΑΙΜΙΔΗΣ Αγησίλαος 7.26.07
94 84 ΤΣΙΡΙΓΩΤΗΣ Πέτρος 7.26.45
95 85 ANIL Yavuz 7.27.22
96 86 ΠΟΥΛΙΑΣΗΣ Χαράλαμπος 7.28.23
97 87 ΓΚΟΡΟΣ Κλιτον 7.28.28
98 88 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Ιωάννης 7.30.11
99 89 ΓΟΝΙΔΕΛΗΣ Εμμανουήλ 7.31.49
100 90 ΜΟΥΡΜΟΥΡΗΣ Προκόπιος 7.32.17
101 91 ΤΣΟΥΛΟΥΒΗΣ Ηλίας 7.32.50
102 11 ΝΤΕΝΙΚΑΡΟΥ Αθηνά 7.33.31
103 92 ΒΛΑΧΟΣ Σταμάτιος 7.33.37
104 93 ΚΩΛΕΤΤΑΣ Θωμάς 7.33.44
105 94 ΦΑΚΑΣ Ευάγγελος 7.34.33
106 95 ΚΥΡΙΛΛΙΔΗΣ Βασίλειος 7.34.35
107 96 ΚΟΥΤΣΙΚΟΣ Ανδρέας 7.39.15
108 97 ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ Θεόδωρος 7.39.19
109 98 ΚΡΑΛΛΗΣ Σωτήριος 7.42.42
110 99 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Απόστολος. 7.42.43
111 12 ΚΟΥΜΠΟΥΛΑ Αναστασία 7.43.48
112 100 ΣΑΛΟΝΙΚΙΟΣ Χρήστος 7.43.49
113 101 ΡΕΓΓΗΣ Αλέξανδρος 7.43.55
114 102 ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΣ Ιωάννης 7.46.15
115 103 ΡΟΥΝΤΟΣ Γεώργιος 7.46.29
116 104 ΚΙΟΣΟΓΛΙΔΗΣ Δημήτριος 7.47.06
117 105 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ευάγγελος 7.48.36
118 106 ΣΤΑΣΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Βασίλειος 7.48.37
119 107 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Στέφανος 7.52.35
120 108 ΜΑΝΤΖΟΥΡΑΝΗΣ Κωνσταντίνος 7.52.36
121 109 ΚΑΖΑΝΗΣ Νικόλαος 7.52.39
122 110 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Ιωάννης 7.53.29
123 111 ΣΑΚΕΛΛΑΡΑΚΗΣ Νικόλαος 7.53.31
124 112 ΠΑΤΣΙΑΛΑΣ Χαράλαμπος 7.53.38
125 13 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ Μαρία 7.57.08
126 14 ΑΝΔΡΕΟΥ Ναταλί 8.02.24
127 15 ΠΑΠΑΡΓΥΡΗ Παναγιώτα 8.02.29
128 113 ΚΟΚΚΙΝΗΣ Άκης 8.03.42
129 16 ANGELOVA Lili 8.05.34
130 114 ΡΕΠΑΚΗΣ Πέτρος 8.09.57
131 115 ΓΑΖΕΤΗΣ Νικόλαος 8.12.32
132 115 ΓΑΡΟΦΑΛΙΔΗΣ Δάκης 8.12.32
133 117 ΓΑΒΑΛΑΚΗΣ Ιωάννης 8.13.18
134 118 ΤΟΛΜΙΔΗΣ Δημήτριος 8.13.37
135 119 ΜΑΚΡΗΣ Δημήτριος 8.13.45
136 120 ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Ιωάννης 8.22.13
137 121 TITEV Nikolay 8.26.50
138 122 ΓΚΟΥΤΖΟΥΡΕΛΑΣ Νικόλαος 8.28.49
139 122 ΑΣΛΑΝΗΣ Σπυρίδων 8.28.49
140 124 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ελευθέριος 8.30.47
141 125 ΔΕΛΗΔΗΜΟΣ Σταύρος 8.40.14
142 17 ΛΑΣΚΟΥ Στυλιανή 8.54.49
143 18 ΒΛΑΧΟΔΗΜΟΥ Γεωργία 8.54.50
144 126 ΠΑΜΟΥΚΗΣ Νικόλαος 8.54.54
145 127 ΚΑΡΑΝΑΣΙΟΣ Κωνσταντίνος 8.58.38
146 19 ΜΩΥΣΙΔΟΥ Δέσποινα 9.10.25
147 128 ΑΛΕΞΟΓΛΟΥ Σταύρος 9.13.17
148 129 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Δημήτριος 9.13.23
149 130 ΚΑΡΑΚΟΥΣΗΣ Ανδρέας 9.13.26
150 131 ΝΕΟΧΩΡΙΤΗΣ Γεώργιος 9.13.29
151 132 ΜΗΤΣΟΓΛΟΥ Βασίλειος 9.14.11
152 133 ΔΟΜΝΙΔΗΣ Βασίλειος 9.18.34
153 20 ΞΥΓΓΗ Χρύσα 9.36.54
154 134 ΖΑΝΟΣ Σπυρίδων 9.41.25
155 135 ΚΟΝΤΟΣ Παναγιώτης 9.41.40
156 136 ΨΩΜΟΥΛΗΣ Αθανάσιος 9.43.59
157 21 ΦΟΥΝΤΟΥΛΑΚΗ Ευστρατία K-28
158 137 ΓΚΑΤΣΑΣ Κωνσταντίνος K-28
159 137 ΤΣΕΒΔΑΡΗΣ Παντελής K-28
160 139 ΣΦΙΛΤΣΕΡΗΣ Ξενοφών K-19
161 22 ΜΠΕΚΟΥ Μαρίνα K-19
162 139 ΜΑΡΔΑΣ Δημήτριος K-19
163 139 ΔΕΒΡΙΚΗΣ Κωνσταντίνος K-19

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΕΠΟΜΕΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ

Latest Tweets

Mairhofer, Kocar win @XTERRAplanet Short Track Czech: https://t.co/qbLzdnukWj https://t.co/HenAG87DVt
@XTERRAplanet Short Track Czech Republic on Saturday and Sunday, August 13-14 - Read more at:… https://t.co/z7TJrRIP54
The charge of the thousand in Stralivigno 2022: https://t.co/iOy4ic4czY #trailrunning #Stralivignio https://t.co/trAdgIerOY
Follow Advendure on Twitter

Post Gallery

Θρίαμβος της Κένυας στο Sierre – Zinal 2022 με νίκες του Mark Kangogo και της Esther Chesang!

Η C.A.M.P. χορηγός του Arc’teryx Alpine Academy!

Salewa Olympus Mythical Τrail, η απόλυτη περιπέτεια!

Olympus Ultra 2022: Ανακαλύπτοντας την ομορφιά της βόρειας πλευράς του Ολύμπου

Kilian Jornet και Courtney Dauwalter νικητές στο Hardrock 100 με εκπληκτικά ρεκόρ διαδρομής!

5Hours - Αγώνας αφιερωμένος στη μνήμη του Θεοφάνη- Ερμή Θεοχαρόπουλου...

BADWATER 135 - Ένας αγώνας για λίγους στη Κοιλάδα του Θανάτου, φέτος και με ελληνική συμμετοχή!

Φορητή ενέργεια από την Nitecore: Power Station NES1200 και ηλιακό πάνελ FSP100!

Μπατόν ορεινού τρεξίματος & πεζοπορίας C.A.M.P.

La Sportiva Akasha II: Το δημοφιλές μοντέλο της Ιταλικής εταιρείας επιστρέφει βελτιωμένο!

Στην εξαιρετική 15η θέση και 2ος στην κατηγορία του ο Κώστας Παραδεισόπουλος στο Marathon du Mont Blanc!

Zach Miller: Kατάθεση ψυχής, σε μια μεγάλη επιστροφή ενός κορυφαίου αθλητή!