Αποτελέσματα Αγώνων Ορεινού Τρεξίματος

Kalamas River Trails, 11/07/2021
Απόσταση: 21.0 χλμ
Yψομετρική διαφορά: 550 μ.
Πόντοι: 26.5
Δείκτης ανάβασης: 26.2
Συμμετέχοντες: 83
Τερματίσαντες: 82 (98.8%)
Μέση Επίδοση: 2.22.46
Τοποθεσία: Καλαμάς
Ιστοσελίδα διοργάνωσης:
Δελτία Τύπου: Πατήστε εδώ
Ελεύθερη Αναζήτηση
Αθλητής
Αγώνας
Μετάβαση σε αγώνα (Όλοι οι αγώνες)
Έτος
Αγώνας
Γ.Κ. Κ.Κ. (Φύλο) Όνομα Επίδοση
1 1 ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Σωτήριος 1.35.37
2 2 ΤΣΙΡΩΝΗΣ Βασίλειος 1.41.14
3 3 ΤΖΕΦΑΛΗΣ Δημήτριος 1.42.04
4 4 ΘΕΟΔΩΡΟΥ Κωνσταντίνος 1.46.11
5 5 ΜΠΕΝΕΚΟΣ Αλέξανδρος 1.50.05
6 6 GOBEL Sylvain 1.50.07
7 7 ΤΣΙΑΝΤΑΣ Παναγιώτης 1.51.04
8 8 ΝΤΟΚΟΣ Αθανάσιος 1.51.05
9 9 ΤΑΛΙΑΜΠΕΣ Νικόλαος 1.52.39
10 1 ΤΣΑΛΟΚΩΣΤΑ Δήμητρα 1.52.40
11 10 ΑΝΔΡΙΩΤΗΣ Άγγελος 1.54.40
12 11 KAVAKIDIS Archie 1.55.53
13 12 ΣΙΩΧΟΣ Βασίλειος 1.57.04
14 13 ΣΙΧΛΙΜΟΙΡΗΣ Κωνσταντίνος 1.57.57
15 14 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΣ Αλέξιος 1.58.02
16 15 ΧΑΜΑΛΟΓΛΟΥ Νικόλαος 1.58.23
17 16 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΣ Δημήτριος 2.00.00
18 17 ΜΑΥΡΩΝΑΣ Αλέξανδρος 2.00.17
19 2 ΧΑΙΡΟΠΟΥΛΟΥ Δήμητρα 2.00.17
20 18 ΤΣΙΡΙΜΙΑΓΚΟΣ Αθανάσιος 2.03.12
21 19 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μιχαήλ 2.04.46
22 20 ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ Κωνσταντίνος 2.06.02
23 21 ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ Μάριος 2.07.14
24 22 ΓΙΩΤΑΚΗΣ Χρήστος 2.08.00
25 23 ΛΑΖΑΡΗΣ Ευάγγελος 2.09.15
26 24 ΔΕΡΛΕΡΕΣ Βασίλειος 2.09.30
27 25 ΔΡΟΥΔΑΚΗΣ Ιωάννης 2.09.31
28 26 ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Τηλέμαχος 2.10.03
29 27 ΜΑΝΙΚΗΣ Δημήτριος 2.10.13
30 28 ΣΚΟΥΦΗΣ Ηλίας 2.10.57
31 29 ΜΠΙΤΟΣ Μιχαήλ 2.11.54
32 3 ΓΚΟΓΚΟΥ Ασπασία 2.12.34
33 30 ΠΑΠΑΣΤΑΥΡΟΥ Θεόδωρος 2.12.41
34 31 ΤΣΑΒΟΣ Ιωάννης 2.12.52
35 32 ΤΖΑΒΑΡΑΣ Ανδρέας 2.13.39
36 4 PANIC Tijana 2.13.41
37 33 ΤΖΗΜΑΣ Χρήστος 2.13.44
38 34 ΛΙΟΛΙΟΣ Κωνσταντίνος 2.14.21
39 35 ΜΠΑΛΩΜΕΝΟΣ Δημήτριος 2.14.58
40 5 ΔΡΟΥΔΑΚΗ Ανδριάνα 2.18.28
41 36 ΚΑΣΙΜΗΣ Ιωάννης 2.18.53
42 37 ΚΑΤΕΡΗΣ Λάμπρος 2.19.04
43 38 ΚΑΠΕΝΤΖΩΝΗΣ Νικόλαος 2.19.25
44 39 ΡΑΔΟΣ Δημήτριος 2.20.20
45 40 ΙΩΑΝΝΟΥ Κωνσταντίνος 2.21.12
46 41 ΠΑΠΠΑΣ Μιχαήλ 2.21.14
47 6 ΓΕΩΡΓΙΟΥ Ανδρονίκη 2.23.03
48 42 ΣΑΡΑΚΗΣ Δημήτριος 2.24.09
49 43 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Μάριος 2.24.11
50 44 ΛΑΙΜΟΔΕΤΗΣ Παναγιώτης 2.25.44
51 45 ΝΤΙΝΑΛΕΞΗΣ Κωνσταντίνος 2.26.18
52 7 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Μαρίνα 2.28.22
53 46 ΚΑΡΡΑΣ Θεόδωρος 2.30.01
54 47 ΜΑΤΣΟΥΛΗΣ Αθανάσιος 2.31.11
55 48 ΛΟΥΚΑΝΑΡΗΣ Βασίλειος 2.32.14
56 48 ΚΕΦΑΛΛΗΝΟΣ Σπυρίδων 2.32.14
57 8 ΒΙΝΟΥ Κερκύρα 2.32.16
58 9 ΣΙΩΖΙΟΥ Γεωργία 2.35.28
59 50 ΚΑΝΤΖΕΛΗΣ Αναστάσιος 2.37.55
60 51 ΤΣΙΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Φώτιος 2.38.09
61 52 TRUSLER Brad 2.38.41
62 53 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Ευστάθιος 2.41.16
63 54 ΠΑΠΑΡΟΥΝΗΣ Θωμάς 2.41.18
64 55 ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ Περικλής 2.42.14
65 56 ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ Ματθαίος 2.45.27
66 57 ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Ιωάννης 2.45.47
67 10 ΣΑΦΑΡΙΚΑ Αθηνά 2.47.21
68 11 ΝΤΑΛΑΚΑ Ελένη 2.48.48
69 58 ΧΑΡΑΤΣΑΡΗΣ Παναγιώτης 2.49.25
70 59 ΚΡΙΚΕΛΗΣ Δημήτριος 2.53.51
71 60 ΧΑΡΙΣΗΣ Νικόλαος 2.57.50
72 12 ΓΕΡΟΔΗΜΟΥ Όλγα 2.57.58
73 14 TRUSLER Mandy 2.58.46
74 61 ΛΑΜΠΟΣ Ιωάννης 2.58.55
75 62 ΣΕΡΜΠΕΖΗΣ Χρήστος 3.01.45
76 63 ΚΟΛΟΝΕΛΟΣ Γεώργιος 3.02.21
77 64 ΤΣΙΡΤΣΗΣ Γεώργιος 3.10.27
78 65 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ Γεώργιος 3.10.43
79 66 ΓΚΟΥΓΙΑΝΝΟΣ Χρήστος 3.11.26
80 67 ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ Ιωάννης 3.13.29
81 68 ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γεώργιος 3.27.04
82 69 ΚΟΥΜΠΟΥΛΗΣ Ηλίας DNF

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΕΠΟΜΕΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ