Αποτελέσματα Αγώνων Ορεινού Τρεξίματος

Rodopi Challenge 50M, 03/08/2019
Απόσταση: 82.0 χλμ
Yψομετρική διαφορά: 4600 μ.
Πόντοι: 128
Δείκτης ανάβασης: 56.1
Συμμετέχοντες: 70
Τερματίσαντες: 55 (78.6%)
Μέση Επίδοση: 15.59.37
Τοποθεσία: Ροδόπη
Ιστοσελίδα διοργάνωσης: http://www.rout.gr
Δελτία Τύπου: Πατήστε εδώ
Ελεύθερη Αναζήτηση
Αθλητής
Αγώνας
Μετάβαση σε αγώνα (Όλοι οι αγώνες)
Έτος
Αγώνας
Γ.Κ. Κ.Κ. (Φύλο) Όνομα Επίδοση
1 1 DAVIES Owen 10.09.00
2 2 ΚΟΥΡΚΟΥΡΙΚΗΣ Ιωάννης 10.48.36
3 3 ΤΣΙΛΙΚΙΔΗΣ Θεόφιλος 11.56.50
4 4 ΟΣΕΠΑΣΒΙΛΙ Γεώργιος 12.11.57
5 5 ΙΑΤΡΟΥΔΕΛΛΗΣ Χαράλαμπος 12.20.50
6 6 ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ Αντώνιος 12.46.20
7 7 ΝΑΟΥΜ Βασίλειος 12.48.30
8 8 ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗΣ Χρήστος 13.44.40
9 9 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Χρήστος 13.47.20
10 1 ΙΓΓΛΕΖΟΥ Ασημίνα 14.07.40
11 10 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Ευάγγελος 14.29.00
12 11 ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΑΣ Ιωάννης 14.33.38
13 12 ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ Παναγιώτης 14.59.33
14 13 ΖΑΦΕΙΡΗΣ Δημήτριος 15.13.00
15 13 ΓΙΑΝΝΗΣ Αλέξανδρος 15.13.00
16 13 ΚΑΣΚΑΒΑΛΗΣ Απόστολος 15.13.00
17 16 ΤΖΙΩΝΑΣ Δημήτριος 15.31.20
18 17 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ Θωμάς 15.31.55
19 17 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥΔΗΣ Μιχαήλ 15.31.55
20 19 ΓΕΝΙΑΣ Ανδρέας 15.35.15
21 20 ΒΛΑΧΟΣ Ιωάννης 15.50.43
22 20 ΟΡΤΑΞΙΔΗΣ Απόστολος 15.50.43
23 2 ΚΑΓΚΑΡΑ Αγγελική 15.51.00
24 22 ΧΑΤΖΗΣ Αθανάσιος 15.51.00
25 23 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Αντώνιος 16.01.10
26 23 ΜΗΤΣΙΒΕΛΗΣ Ιωάννης 16.01.10
27 3 ΜΠΕΤΕΙΝΗ Ειρήνη 16.05.45
28 25 ΔΑΡΤΣΗΣ Χρήστος 16.05.45
29 26 ΧΑΤΖΗΣ Θεόδωρος 16.10.50
30 26 ΒΑΓΙΑΝΟΣ Μιχαήλ 16.10.50
31 28 ΠΡΟΥΣΑΛΗΣ Κωνσταντίνος 16.42.05
32 29 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Μάριος 16.42.40
33 30 ΑΡΓΥΡΑΚΗΣ Γεώργιος 16.42.52
34 31 ΑΚΡΙΒΟΠΟΥΛΟΣ Μιλτιάδης 16.51.55
35 31 ΔΕΔΕΣ Παναγιώτης 16.51.55
36 33 ΜΑΝΩΛΗΣ Κωνσταντίνος 16.56.55
37 34 ΓΚΟΓΚΙΔΗΣ Κωνσταντίνος 17.14.20
38 35 ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Αθανάσιος 17.14.55
39 35 ΒΕΚΙΑΡΙΔΗΣ Σταύρος 17.14.55
40 37 ΜΠΕΛΟΥΡΗΣ Ιωάννης 17.18.45
41 4 ΖΗΣΗ Άννα 17.18.45
42 38 ΤΣΑΠΑΡΑΣ Οδυσσέας 17.50.00
43 5 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ Άννα-Μαρία 17.50.00
44 38 ΓΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Ευάγγελος 17.50.00
45 38 ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΔΗΣ Ιάκωβος 17.50.00
46 41 ΒΡΑΧΑΣ Παντελεήμων 17.51.15
47 42 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Γεώργιος 18.00.45
48 43 ΣΚΟΡΔΑΣ Πασχάλης 18.02.28
49 44 ΣΕΪΤΑΝΙΔΗΣ Αθανάσιος 18.09.30
50 44 ΚΟΥΜΑΡΙΝΟΣ Απόστολος 18.09.30
51 46 ΔΑΜΙΑΝΙΔΗΣ Δημήτριος 18.19.50
52 47 ΤΖΙΛΙΑΣΚΟΠΟΥΛΟΣ Γεώργιος 18.20.00
53 48 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Αντώνιος 19.01.40
54 49 ΧΑΣΙΩΤΗΣ Νικόλαος 19.10.35
55 6 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Γεωργία 19.31.00
56 50 ΜΠΑΜΠΑΤΣΟΣ Αθανάσιος CP-5
57 50 ΠΑΡΙΖΑΣ Κωνσταντίνος CP-11
58 50 ΤΡΑΒΑΣΑΡΟΣ Γεώργιος CP-10
59 50 ΜΑΝΙΚΗΣ Δημήτριος CP-5
60 7 ΔΟΥΛΟΥ Μανίνα CP-5
61 50 ΑΝΕΣΤΗΣ Ιωάννης CP-8
62 50 ΤΣΙΑΚΙΡΗΣ Δούκας CP-8
63 50 ΑΥΓΗΤΙΔΗΣ Ερρίκος CP-9
64 50 ΚΥΡΙΑΚΟΥ Κωνσταντίνος CP-10
65 50 ΛΥΜΠΙΤΣΟΥΝΗΣ Μιλτιάδης CP-11
66 7 ΓΙΑΝΤΣΟΥ Μαρία CP-11
67 7 ΜΑΤΘΑΙΟΠΟΥΛΟΥ Ελένη CP-8
68 50 ΚΟΚΚΑΛΙΩΤΗΣ Νικόλαος CP-8
69 50 ΞΕΝΙΤΙΔΗΣ Κλεάνθης CP-8
70 50 ΜΕΛΑΔΕΝΙΟΣ Παντελής CP-8

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΕΠΟΜΕΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ