Αποτελέσματα Αγώνων Ορεινού Τρεξίματος

Σύζαθλος 14Κ, 18/11/2018
Απόσταση: 14.0 χλμ
Yψομετρική διαφορά: 500 μ.
Πόντοι: 19
Δείκτης ανάβασης: 35.7
Συμμετέχοντες: 113
Τερματίσαντες: 112 (99.1%)
Μέση Επίδοση: 1.52.01
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Ιστοσελίδα διοργάνωσης:
Δελτία Τύπου: Πατήστε εδώ
Ελεύθερη Αναζήτηση
Αθλητής
Αγώνας
Μετάβαση σε αγώνα (Όλοι οι αγώνες)
Έτος
Αγώνας
Γ.Κ. Κ.Κ. (Φύλο) Όνομα Επίδοση
1 1 ΟΦΛΙΔΗΣ Αλέξανδρος 1.13.41
2 2 ΝΕΟΦΩΤΙΣΤΟΣ Νικόλαος 1.15.17
3 3 ΣΙΑΜΟΓΛΟΥ Αλέξανδρος 1.19.30
4 4 ΣΑΒΒΑΚΗΣ Νικόλαος 1.22.33
5 5 ΤΑΓΤΕΛΕΝΙΔΗΣ Γεώργιος 1.22.47
6 1 ΒΑΡΒΕΡΗ-ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ Ελένη 1.23.02
7 6 ΛΥΠΗΡΙΔΗΣ Γεώργιος 1.23.17
8 7 ΚΟΤΣΥΦΑΚΗΣ Αγαμέμνων 1.24.12
9 8 ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Ανδρέας 1.24.23
10 9 ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κωνσταντίνος 1.26.17
11 10 ΛΥΜΠΙΤΣΟΥΝΗΣ Μιλτιάδης 1.26.22
12 11 ΒΑΡΘΟΛΟΜΑΙΟΣ Αργύριος 1.28.28
13 12 ΚΕΦΑΛΑΣ Χρήστος 1.28.54
14 13 ΓΙΑΝΝΗΣ Αλέξανδρος 1.29.21
15 14 ΚΕΤΣΕΡΙΔΗΣ Βασίλειος 1.29.29
16 15 ΡΑΜΑΔΑΝΙΔΗΣ Δημήτριος 1.31.02
17 16 ΜΟΥΖΑΪΔΗΣ Δημήτριος 1.33.33
18 17 ΤΖΙΟΥΡΒΑΣ Νικόλαος 1.34.21
19 18 ΤΣΑΠΑΡΑΣ Οδυσσέας 1.34.50
20 2 ΖΛΑΤΚΟΥ Δήμητρα 1.35.01
21 19 ΜΥΤΙΚΙΩΤΗΣ Κωνσταντίνος 1.35.02
22 20 ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗΣ Θεόδωρος 1.35.04
23 21 ΜΠΟΥΡΟΥΝΣΟΥΖΟΓΛΟΥ Δημήτριος 1.36.30
24 22 ΔΕΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Κωνσταντίνος 1.36.34
25 23 ΧΡΙΣΤΙΔΗΣ Δοξακης 1.36.48
26 24 ΓΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Ευάγγελος 1.37.18
27 25 ΠΕΤΡΙΔΗΣ Μιχαήλ 1.37.46
28 26 ΚΑΤΣΟΥΔΑΣ Αριστείδης 1.37.51
29 26 ΜΠΑΝΤΗΣ Εμμανουήλ 1.37.51
30 28 ΚΙΣΣΑΣ Λάμπρος 1.38.06
31 3 ΜΑΚΡΗ Μαρία 1.38.11
32 4 ΝΑΝΑΚΟΥΔΗ Αναστασία 1.38.41
33 29 ΚΟΚΩΝΑΣ Ιωάννης 1.39.52
34 30 ΚΟΤΣΑΛΟΣ Γεώργιος 1.40.02
35 31 ΚΥΡΙΑΖΗΣ Θωμάς 1.40.41
36 31 ΚΑΛΟΓΡΑΙΑΣ Ιωάννης 1.40.41
37 33 ΤΑΜΤΑΜΗΣ Δημήτριος 1.40.47
38 5 ΙΑΚΩΒΟΥ Δήμητρα 1.41.30
39 34 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Παναγιώτης 1.42.17
40 35 ΜΑΤΤΑΣ Αριστείδης 1.42.18
41 35 ΜΠΑΧΑΤΥΡΟΓΛΟΥ Αθανάσιος 1.42.18
42 37 ΜΑΔΕΣΗΣ Δημήτριος 1.43.23
43 38 ΤΙΜΟΥ Γεώργιος 1.43.26
44 39 ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Σωτήριος 1.43.34
45 40 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΑΡΗΣ Νικόλαος 1.44.01
46 41 ΧΑΤΖΗΑΝΤΩΝΙΟΥ Λεωνίδας 1.44.19
47 42 ΖΙΛΛΗΣ Σωτήριος 1.44.54
48 6 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ Βασιλική 1.45.31
49 43 ΕΥΔΩΡΙΔΗΣ Κωνσταντίνος 1.46.06
50 44 ΜΑΥΡΙΔΗΣ Ιωάννης 1.46.25
51 45 ΜΠΑΛΔΑΡΗΣ Χρήστος 1.46.37
52 46 ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ Χρήστος 1.47.39
53 47 ΠΟΥΛΙΟΣ Αντώνιος 1.48.00
54 48 ΤΑΞΑΡΗΣ Ιωάννης 1.48.16
55 49 ΘΥΜΙΟΠΟΥΛΟΣ Ιωάννης 1.48.29
56 50 ΤΑΡΑΣΙΔΗΣ Αλέξανδρος 1.48.54
57 51 ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ Λουκάς 1.49.06
58 52 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Ιωάννης 1.50.44
59 53 ΚΑΡΑΝΙΚΑ Καλλιόπη 1.52.20
60 54 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Δημήτριος 1.52.26
61 55 ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗΣ Χρήστος 1.53.12
62 7 ΧΡΥΣΑΓΗ Νικολέτα 1.53.26
63 56 ΦΙΛΟΜΟΥΖΗΣ Ιωάννης 1.53.28
64 57 ΔΑΡΑΒΙΓΚΑΣ Ιωάννης 1.54.05
65 58 ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ Χαράλαμπος 1.54.16
66 59 ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ Αναστάσιος 1.54.48
67 59 ΧΟΒΑΡΔΑΣ Κυριάκος 1.54.48
68 61 ΠΑΠΟΥΛΙΔΗΣ Αλέξανδρος 1.54.57
69 62 ΤΖΕΧΕΡΙΔΗΣ Ευθύμιος 1.55.19
70 63 ΡΕΠΠΑΣ Λάζαρος 1.55.38
71 64 ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ Αναστάσιος 1.55.39
72 65 ΑΝΑΣΙΤΟΥΔΗΣ Γεώργιος 1.55.40
73 66 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Μενέλαος 1.55.52
74 8 ΑΓΚΟΤΑΚΗ Ζαχαρούλα 1.56.14
75 67 ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ Γεώργιος 1.56.25
76 68 ΠΑΣΧΟΣ Δημήτριος 1.56.33
77 9 ΣΓΟΥΡΙΔΟΥ Αλεξάνδρα 1.56.45
78 69 ΤΖΙΡΟΣ Ιωάννης 1.56.45
79 70 ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Παύλος 1.56.55
80 71 ΣΑΠΟΥΝΤΖΗΣ Νικόλαος 1.58.12
81 72 ΚΟΥΖΜΙΝ Γεώργιος 1.58.43
82 73 ΚΕΧΑΓΙΑΣ Αργύριος 1.58.50
83 74 ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ Χρήστος 1.59.18
84 75 ΓΑΪΤΑΝΙΔΗΣ Χρήστος 1.59.19
85 76 ΜΑΜΑΛΗΣ Αναστάσιος 2.00.33
86 10 ΧΡΥΣΑΝΘΟΥ Ειρήνη 2.00.55
87 77 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ιωάννης 2.01.51
88 78 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Σταύρος 2.02.29
89 11 ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ Αικατερίνη 2.03.56
90 79 ΠΟΡΛΙΔΑΣ Δημήτριος 2.04.00
91 80 ΓΚΟΥΝΤΖΙΔΗΣ Γεώργιος 2.04.25
92 81 ΠΕΤΑΛΩΤΗΣ Κωνσταντίνος 2.04.52
93 82 ΓΚΟΥΛΙΜΑΡΗΣ Ιωάννης 2.06.58
94 83 ΓΩΓΟΣ Αντώνιος 2.07.38
95 84 ΓΡΑΤΣΟΝΙΔΗΣ Κωνσταντίνος 2.07.49
96 85 ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ Ιάκωβος 2.07.50
97 86 ΧΡΥΣΑΦΟΥΔΗΣ Χρήστος 2.07.55
98 12 ΚΟΥΒΑΛΑΚΙΔΟΥ Γλυκερία 2.10.19
99 87 ΔΟΣΗΣ Ελευθέριος 2.10.20
100 14 ΧΑΡΙΖΑΪ Γκετα 2.13.08
101 15 ΤΖΑΡΤΖΑ Χρύσα 2.19.11
102 88 ΙΤΙΜΟΥΔΗΣ Χρήστος 2.19.12
103 89 ΣΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Ιωάννης 2.23.29
104 90 ΚΕΦΑΛΑΣ Κωνσταντίνος 2.29.07
105 16 ΚΟΥΡΚΟΥΡΙΚΗ Στυλιανή 2.34.34
106 91 ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΑΚΗΣ Ιωάννης 2.34.34
107 17 ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ Καλλιόπη 2.34.38
108 92 ΣΤΕΦΟΥ Δημήτριος 2.38.31
109 18 ΜΠΡΑΤΑΝΗ Κωνσταντίνα 2.44.03
110 19 ΦΑΛΤΖΗ Αλεξάνδρα 3.30.18
111 93 ΣΑΡΡΗΣ Γρηγόριος 3.32.07
112 94 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ιωάννης DNF

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΕΠΟΜΕΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ

Latest Tweets

Mairhofer, Kocar win @XTERRAplanet Short Track Czech: https://t.co/qbLzdnukWj https://t.co/HenAG87DVt
@XTERRAplanet Short Track Czech Republic on Saturday and Sunday, August 13-14 - Read more at:… https://t.co/z7TJrRIP54
The charge of the thousand in Stralivigno 2022: https://t.co/iOy4ic4czY #trailrunning #Stralivignio https://t.co/trAdgIerOY
Follow Advendure on Twitter

Post Gallery

Θρίαμβος της Κένυας στο Sierre – Zinal 2022 με νίκες του Mark Kangogo και της Esther Chesang!

Η C.A.M.P. χορηγός του Arc’teryx Alpine Academy!

Salewa Olympus Mythical Τrail, η απόλυτη περιπέτεια!

Olympus Ultra 2022: Ανακαλύπτοντας την ομορφιά της βόρειας πλευράς του Ολύμπου

Kilian Jornet και Courtney Dauwalter νικητές στο Hardrock 100 με εκπληκτικά ρεκόρ διαδρομής!

5Hours - Αγώνας αφιερωμένος στη μνήμη του Θεοφάνη- Ερμή Θεοχαρόπουλου...

BADWATER 135 - Ένας αγώνας για λίγους στη Κοιλάδα του Θανάτου, φέτος και με ελληνική συμμετοχή!

Φορητή ενέργεια από την Nitecore: Power Station NES1200 και ηλιακό πάνελ FSP100!

Μπατόν ορεινού τρεξίματος & πεζοπορίας C.A.M.P.

La Sportiva Akasha II: Το δημοφιλές μοντέλο της Ιταλικής εταιρείας επιστρέφει βελτιωμένο!

Στην εξαιρετική 15η θέση και 2ος στην κατηγορία του ο Κώστας Παραδεισόπουλος στο Marathon du Mont Blanc!

Zach Miller: Kατάθεση ψυχής, σε μια μεγάλη επιστροφή ενός κορυφαίου αθλητή!