Αποτελέσματα Αγώνων Ορεινού Τρεξίματος

Penteli Trace 20K, 12/06/2016
Απόσταση: 20.0 χλμ
Yψομετρική διαφορά: 950 μ.
Πόντοι: 29.5
Δείκτης ανάβασης: 47.5
Συμμετέχοντες: 148
Τερματίσαντες: 148 (100%)
Μέση Επίδοση: 2.40.25
Τοποθεσία: Πεντέλη
Ιστοσελίδα διοργάνωσης: http://pentelitrace.gr
Δελτία Τύπου: Πατήστε εδώ
Ελεύθερη Αναζήτηση
Αθλητής
Αγώνας
Μετάβαση σε αγώνα (Όλοι οι αγώνες)
Έτος
Αγώνας
Γ.Κ. Κ.Κ. (Φύλο) Όνομα Επίδοση
1 1 ΘΕΟΔΩΡΑΚΑΚΟΣ Δημήτριος 1.39.30
2 2 ΔΙΑΛΕΚΤΟΣ Γεώργιος 1.43.12
3 3 ΓΙΟΛΔΑΣΗΣ Αλέξανδρος 1.52.32
4 4 ΚΕΦΑΛΟΥΡΟΣ Χρυσοβαλάντης 1.55.51
5 4 ΤΣΙΡΙΜΩΚΟΣ Φώτιος 1.55.51
6 1 ΤΖΙΑΤΖΙΑ Γλυκερία 1.58.28
7 6 ΤΣΙΜΟΥΡΑΣ Δημήτριος 2.01.54
8 7 ΖΙΑΜΠΑΡΑΣ Δημήτριος 2.02.28
9 2 ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ Αθανασία 2.06.17
10 8 WALTER Preston 2.06.31
11 9 ΠΑΡΟΥΤΟΓΛΟΥ Πρόδρομος 2.08.19
12 10 ΠΑΦΟΣ Αθανάσιος 2.08.23
13 11 ΜΠΟΥΓΛΑΣ Σωτήριος 2.10.06
14 12 ANDERSON Jamie 2.10.12
15 13 ΑΛΙΦΕΡΗΣ Δημήτριος 2.11.39
16 14 ΜΑΥΡΑΓΑΝΗΣ Δημήτριος 2.12.37
17 15 ΧΑΤΖΗΧΡΙΣΤΟΦΑΣ Ευάγγελος 2.13.24
18 16 ΔΗΜΟΣ Γεώργιος 2.14.15
19 17 ΠΛΕΥΡΗΣ Ευάγγελος 2.14.20
20 18 ΤΑΝΤΑΛΟΣ Νικόλαος 2.14.24
21 3 ΚΟΛΥΦΑ Μυρσίνη 2.14.26
22 19 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Κωνσταντίνος 2.14.27
23 20 SPECHT David 2.14.41
24 21 BIEHLER Peter 2.14.54
25 22 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Κωνσταντίνος 2.14.55
26 23 ΓΚΟΥΡΤΣΟΥΛΗΣ Ιωάννης 2.15.06
27 24 ΜΑΣΤΡΟΘΕΟΔΩΡΟΣ Αναστάσιος 2.15.09
28 25 ΜΠΟΥΡΑΖΑΝΗΣ Νεκτάριος 2.15.18
29 4 ΧΟΥΡΙΔΟΥ Ιωάννα 2.15.26
30 26 ΚΥΠΡΑΙΟΣ Αθανάσιος 2.15.54
31 27 ΦΛΑΟΥΝΑΣ Αρίωνας 2.17.09
32 28 ΤΖΗΜΑΣ Άγγελος 2.17.44
33 29 ΚΟΤΣΙΑΡΗΣ Στέφανος 2.17.58
34 30 ΔΡΑΚΟΣ Παναγιώτης 2.19.15
35 31 SAUER Philippe 2.19.28
36 32 ΑΒΡΑΜΠΟΣ Ιωάννης 2.19.34
37 33 ΤΟΥΛΟΥΠΗΣ Ευάγγελος 2.20.31
38 34 ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Εμμανουήλ 2.21.12
39 35 ΨΥΧΟΓΙΟΠΟΥΛΟΣ Δημήτριος 2.21.20
40 35 ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ Τρύφωνας 2.21.20
41 37 ΜΑΚΑΛΙΑΣ Σεραφείμ 2.23.01
42 37 ΖΑΓΚΛΑΣ Αναστάσιος 2.23.01
43 39 ΝΤΑΚΟΥΛΑΣ Γρηγόριος 2.23.24
44 5 ΤΖΩΗ Βασιλική 2.23.37
45 40 ΤΟΚΑΤΛΗΣ Σταύρος 2.25.31
46 41 ΤΥΠΑΛΔΟΣ Δημήτριος 2.25.37
47 42 ΔΑΝΙΗΛΑΚΗΣ Ζαχαρίας 2.26.09
48 43 ΔΡΟΣΟΥΛΗΣ Αντώνιος 2.26.21
49 44 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Αναστάσιος 2.26.23
50 45 ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Δημήτριος 2.26.55
51 46 ΞΥΝΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Γεώργιος 2.28.42
52 47 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΤΟΣ Διονύσιος 2.29.03
53 48 ΜΑΡΙΝΟΓΛΟΥ Ευάγγελος 2.29.21
54 49 RON Tuk 2.29.43
55 50 ΚΙΡΤΖΟΓΛΟΥ Ιωάννης 2.29.58
56 51 ΚΑΤΡΗΣ Χαράλαμπος 2.30.50
57 52 ΜΕΣΑΝΥΧΤΗΣ Ιωάννης 2.30.51
58 6 ΙΓΓΛΕΖΟΥ Ασημίνα 2.31.24
59 53 ΨΥΧΟΓΥΙΟΣ Ιωάννης 2.33.19
60 54 ΧΑΤΖΗΣ Σωτήριος 2.33.34
61 55 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ Παναγιώτης 2.33.45
62 56 ΝΙΚΙΔΗΣ Λεωνίδας 2.34.02
63 57 ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Απόστολος 2.34.24
64 58 ΖΟΥΡΟΣ Στυλιανός 2.34.58
65 59 ΓΟΝΙΔΕΛΗΣ Εμμανουήλ 2.35.16
66 60 ΚΟΥΜΕΝΤΑΚΟΣ Πέτρος 2.36.07
67 7 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Μαρία 2.36.12
68 61 ΦΛΟΥΡΗΣ Δημήτριος 2.36.33
69 62 ΣΑΚΩΛΗΣ Γεώργιος 2.37.36
70 63 ΑΛΑΦΟΥΖΟΣ Θεόδωρος 2.37.55
71 64 ΤΣΑΛΑΣ Ευάγγελος 2.38.13
72 65 ΠΗΛΟΣ Σπυρίδων 2.38.37
73 66 ΚΡΗΤΙΚΟΣ Μάριος 2.38.48
74 67 ΤΣΟΥΜΑΝΗΣ Μιχαήλ 2.38.49
75 68 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Αντώνιος 2.39.32
76 69 ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Αντώνιος 2.39.38
77 70 ΤΣΑΒΑΛΟΣ Μαρίνος 2.39.55
78 71 ΤΣΑΛΤΑΣ Νικόλαος 2.40.16
79 72 ΤΟΥΤΚΑΣ Θωμάς 2.41.16
80 73 ΦΑΛΗΡΕΑΣ Γεράσιμος 2.41.44
81 74 ΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Χαράλαμπος 2.41.55
82 75 ΝΤΟΤΣΙΑΣ Φώτιος 2.42.04
83 76 ΠΑΡΘΕΝΙΔΗΣ Χρήστος 2.42.07
84 77 ΑΡΚΙΛΟ Κωνσταντίνος 2.42.12
85 8 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ Έφη 2.42.41
86 78 ΠΑΝΟΥΣΗΣ Κωνσταντίνος 2.42.42
87 9 ΠΕΤΣΑ Αικατερίνη 2.42.43
88 79 ΥΓΕΙΟΝΟΜΑΚΗΣ Χρήστος 2.42.49
89 80 ΔΕΡΜΟΣΟΝΙΑΔΗΣ Βασίλειος 2.43.09
90 80 ΤΖΑΒΕΛΑΣ Γεώργιος 2.43.09
91 82 ΓΙΑΝΝΙΔΑΚΗΣ Ευάγγελος 2.43.22
92 83 ΛΑΓΟΥΔΑΚΗΣ Κωνσταντίνος 2.43.32
93 84 ΨΥΛΑΚΟΣ Βασίλειος 2.43.34
94 85 ΠΕΡΣΙΔΗΣ Ιωάννης 2.43.40
95 86 ΒΛΑΣΤΑΡΗΣ Ναπολέων 2.43.44
96 86 ΒΑΣΣΟΣ Νικόλαος 2.43.44
97 88 ΓΑΒΡΙΕΛΑΤΟΣ Άρης 2.44.15
98 89 ΓΟΥΣΗΣ Χαράλαμπος 2.44.16
99 90 ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Αθανάσιος 2.45.33
100 91 ΔΕΜΕΡΤΖΟΓΛΟΥ Αλέξανδρος 2.46.17
101 92 ΠΑΓΩΝΗΣ Παναγιώτης 2.47.01
102 93 ΒΑΒΟΥΓΥΙΟΣ Επαμεινώνδας 2.47.14
103 94 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ Διογένης 2.47.23
104 10 ΔΗΜΑΚΑΚΟΥ Παναγιώτα 2.47.24
105 95 ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Κωνσταντίνος 2.48.23
106 96 ΓΚΑΝΑΤΣΙΟΣ Κωνσταντίνος 2.49.41
107 97 PARTINGTON Adan 2.50.38
108 98 ΡΑΧΙΩΤΗΣ Κωνσταντίνος 2.51.03
109 11 ΚΑΠΑΤΟΥ Όλγα 2.52.16
110 99 ΜΠΡΑΛΙΟΣ Ανδρέας 2.52.47
111 100 ΚΑΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Παναγιώτης 2.52.49
112 12 TABATA Kayoko 2.53.01
113 101 ΚΑΛΟΥΜΕΝΟΣ Γεώργιος 2.53.48
114 102 ΚΟΛΛΑΣ Ιωάννης 2.54.09
115 13 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ελένη 2.55.13
116 103 ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Νικόλαος 2.55.30
117 104 ΦΙΑΜΕΓΚΟΣ Χρήστος 2.56.17
118 105 ΔΗΜΑΣ Διονύσιος 2.59.01
119 14 ΙΩΑΝΝΟΥ Στυλιανή 3.00.23
120 15 ΕΞΑΡΧΟΥ Ελένη 3.00.37
121 106 ΜΑΝΤΖΑΝΑΣ Παναγιώτης 3.02.44
122 107 ΤΡΙΠΕΛΟΥΠΟΥΛΟΣ Λουκάς 3.02.56
123 108 ΚΟΖΟΛΑΚΗΣ Παύλος 3.03.44
124 109 ΖΑΡΙΦΗΣ Ευστράτιος 3.05.29
125 110 ΤΣΕΚΟΥΡΛΟΥΚΗΣ Γεώργιος 3.05.38
126 16 TSEREVKO Ira-Irina 3.06.46
127 111 ΚΟΥΛΑΞΟΥΖΙΔΗΣ Γεώργιος 3.06.55
128 112 ΠΑΠΑΚΑΛΟΔΟΥΚΑΣ Ηλίας 3.06.59
129 17 SPECHT Sylvie 3.07.12
130 113 ΚΡΟΜΜΥΔΑΣ Χαράλαμπος 3.08.27
131 114 ΣΚΛΑΒΕΝΙΤΗΣ Χαράλαμπος 3.10.17
132 115 ΖΕΓΚΙΝΟΓΛΟΥ Φίλιππος 3.10.40
133 18 ΚΑΝΤΖΟΥ Γεωργία 3.12.11
134 116 ΜΑΤΣΑΣ Γεώργιος 3.17.58
135 117 ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗΣ Χρήστος 3.19.33
136 118 ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗΣ Θεόδωρος 3.19.46
137 119 ΖΗΓΚΟΥΝΕΣ Αινείας 3.27.45
138 120 ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ Ευάγγελος 3.31.32
139 121 ΑΡΓΥΡΙΟΥ Δημήτριος 3.32.26
140 122 ΤΡΙΓΚΑΣ Κωνσταντίνος 3.33.21
141 123 ΓΙΑΚΟΥΜΑΤΟΣ Γεώργιος 3.35.42
142 124 ΜΑΝΙΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Βασίλειος 3.44.34
143 19 ΚΟΛΛΙΑ Γεωργία 3.44.36
144 125 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Νικόλαος 3.45.47
145 126 ΠΑΝΑΓΟΣ Κωνσταντίνος 3.47.09
146 20 ΤΣΙΑΡΑ Χρύσα 3.47.14
147 127 ΨΑΡΟΥΛΗΣ Κυριάκος 3.52.46
148 21 ΚΑΛΛΙΟΝΤΖΙΔΟΥ Ευρυδίκη 3.54.06

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΕΠΟΜΕΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ

Latest Tweets

@PyrStageRun 2019 - End of a dream week in Salardú, read the final report of the 2019 edition:… https://t.co/wTeHRyPC0R
@SCARPAspa Neutron 2: Δοκιμή και Παρουσίαση του μοντέλου στο @Advendure_Net : https://t.co/45FHp9rQJf https://t.co/efbNCU3jxv
@PyrStageRun 2019 - Stage 4: Intense and very challenging stage, report of the 4th stage: https://t.co/doqAd5xYDa https://t.co/EvUBVQF16Z
Follow Advendure on Twitter

Post Gallery

Με ρεκόρ και εντυπωσιακή διαδρομή συνεχίστηκε το Migu Run Skyrunner® World Series στον Zacup Skyrace

Scarpa Neutron 2: Δοκιμή και Παρουσίαση!

PTL 2019, κάτι διαφορετικό...

Tor des Geants 2019: Τέσσερις έλληνες αντιμέτωποι με τους Γίγαντες των Άλπεων!

Επιτυχημένη εμφάνιση για Ζησιμόπουλο – Βασιλάτου στο Πανευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Skyrunning 2019 – Σειρά παίρνουν οι Μπίκα – Σελέτης σε Vertical και Sky.

Φολτόπουλος - Σιαρλίδης στον Swiss Peaks 360

Μέσα απ'τον καθρέφτη!

O Κωνσταντίνος Γιαννόπουλος και η Νίκη Ζιώγα μεγάλοι νικητές του Ultra Ursa Trail 2019!

Μεγάλοι νικητές του UTMB 2019 o Ισπανός Pau Capell και η Αμερικανίδα Courtney Dawalter!