Αποτελέσματα Αγώνων Ορεινού Τρεξίματος

Αρμα Πάρνηθας - 10K, 16/10/2016
Απόσταση: 10.0 χλμ
Yψομετρική διαφορά: 300 μ.
Πόντοι: 13
Δείκτης ανάβασης: 30
Συμμετέχοντες: 139
Τερματίσαντες: 139 (100%)
Μέση Επίδοση: 1.12.39
Τοποθεσία: Πάρνηθα
Ιστοσελίδα διοργάνωσης: http://www.eposfilis.gr/
Δελτία Τύπου: Πατήστε εδώ
Ελεύθερη Αναζήτηση
Αθλητής
Αγώνας
Μετάβαση σε αγώνα (Όλοι οι αγώνες)
Έτος
Αγώνας
Γ.Κ. Κ.Κ. (Φύλο) Όνομα Επίδοση
1 1 ΜΟΥΚΑΣ Γεώργιος 0.44.09
2 2 ΦΛΑΟΥΝΑΣ Αρίωνας 0.46.39
3 3 ΣΙΛΒΕΣΤΡΟΣ Τριαντάφυλλος 0.46.52
4 4 ΛΑΜΠΡΟΣ Απόστολος 0.48.02
5 5 ΣΑΜΛΙΔΗΣ Γεώργιος 0.51.57
6 6 ΜΑΚΑΝΤΑΝΗΣ Βασίλειος 0.53.00
7 7 ΣΑΡΡΗΣ Αθανάσιος 0.53.11
8 8 ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΠΟΥΛΟΣ Νικόλαος 0.54.43
9 9 ΣΤΕΛΛΑΣ Μαρίνος 0.55.03
10 10 ΚΑΛΥΒΑΣ Σπυρίδων 0.55.16
11 11 ΔΡΙΤΣΑΣ Ιωάννης 0.55.47
12 12 ΚΟΡΟΒΕΣΗΣ Σωτήριος 0.56.35
13 13 ΒΙΛΙΩΤΗΣ Γεώργιος 0.56.38
14 14 ΒΑΡΕΛΑΣ Χαράλαμπος 0.56.48
15 15 ΤΣΑΟΥΣΗΣ Δημήτριος 0.57.05
16 16 ΛΑΓΟΣ Ιωάννης 0.57.15
17 17 ΚΩΣΤΑΡΑΣ Μιχαήλ 0.57.27
18 18 ΚΑΠΡΑΛΟΣ Σπυρίδων 0.57.41
19 1 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Μαριλένα 0.57.56
20 19 ΜΑΥΡΙΔΗΣ Αλέξανδρος 0.58.08
21 20 ΓΚΟΤΣΗΣ Νικόλαος 0.58.14
22 21 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ Ελευθέριος 0.58.20
23 22 ΜΑΝΟΥΣΗΣ Χαράλαμπος 0.58.35
24 23 ΜΠΑΛΛΑΣ Γεώργιος 0.58.38
25 24 ΑΛΕΞΙΟΥ Φίλιππος 0.59.17
26 25 ΤΡΙΠΑΛΙΤΑΚΗΣ Κωνσταντίνος 0.59.49
27 26 ΣΙΝΝΗΣ Σωτήριος 0.59.57
28 27 ΚΟΛΟΒΑΚΟΣ Αθανάσιος 1.00.21
29 28 ΠΑΓΟΥΝΑΣ Νικόλαος 1.00.23
30 29 ΣΕΡΑΦΕΙΜΙΔΗΣ Παναγιώτης 1.00.33
31 30 ΓΚΑΒΑΡΔΙΝΑΣ Νικόλαος 1.01.02
32 31 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Γεώργιος 1.01.35
33 32 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Μαρίνος 1.01.48
34 2 ΛΙΟΣΗ Μαρία 1.02.13
35 33 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ Κωνσταντίνος 1.02.14
36 3 ΔΙΑΜΑΝΤΕΑ Ροδάνθη-Νίκη 1.03.23
37 34 ΓΙΑΚΟΥΜΕΛΟΣ Διονύσιος 1.03.53
38 35 ΜΠΑΖΙΩΤΗΣ Γεράσιμος 1.04.15
39 36 ΕΞΑΡΧΟΣ Βασίλειος 1.05.04
40 37 ΕΥΦΡΑΙΜΗΣ Ανδρέας 1.05.11
41 38 ΣΤΕΦΑΝΟΓΛΟΥ Νικόλαος 1.05.52
42 39 ΤΣΑΚΑΛΟΣ Ευστάθιος 1.06.01
43 40 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δημήτριος 1.06.02
44 40 ΒΡΑΪΛΑΣ Κωνσταντίνος 1.06.02
45 42 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Παναγιώτης 1.06.05
46 43 ΓΙΑΣΕΜΙΔΗΣ Εμμανουήλ 1.06.07
47 44 ΣΟΥΜΑΣ Γεώργιος 1.06.11
48 45 ΜΠΟΝΗΣ Μιχαήλ 1.06.13
49 46 ΜΑΡΚΟΥ Χρήστος 1.06.22
50 47 ΚΑΚΛΟΠΟΥΛΟΣ Βύρωνας 1.06.29
51 48 ΚΟΣΣΙΔΑΣ Παναγιώτης 1.06.34
52 49 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Κωνσταντίνος 1.07.00
53 50 ΜΑΓΚΟΣ Εμμανουήλ 1.07.03
54 51 ΚΑΡΒΕΛΕΑΣ Ηλίας 1.07.08
55 52 ΣΕΒΑΣΙΔΗΣ Χρήστος 1.07.11
56 4 ΤΣΕΡΕΜΕΓΚΛΗ Αλεξάνδρα 1.07.12
57 53 ΚΟΥΝΟΥΠΗΣ Ιωάννης 1.07.18
58 54 ΜΠΟΥΡΓΟΣ Παρασκευάς 1.07.28
59 55 ΣΤΑΣΙΝΟΣ Δημήτριος 1.07.47
60 56 ΚΟΤΣΙΓΙΑΝΝΗΣ Ανδρέας 1.07.55
61 57 ΤΡΙΒΥΖΑΣ Νικόλαος 1.08.07
62 58 ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ Δημήτριος 1.08.14
63 59 ΠΑΠΟΥΤΣΑΣ Νικόλαος 1.09.00
64 60 ΠΡΕΚΑΣ Μιχαήλ 1.10.00
65 61 ΚΩΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Κωνσταντίνος 1.10.01
66 62 ΚΑΡΔΑΡΑΣ Κωνσταντίνος 1.10.07
67 63 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Αναστάσιος 1.10.11
68 5 ΤΣΕΛΩΝΗ Άννα 1.10.17
69 6 ΜΑΚΡΗ Δέσποινα 1.10.31
70 64 ΜΑΣΤΡΑΚΟΥΛΗΣ Κωνσταντίνος 1.10.44
71 65 ΝΤΟΥΝΤΟΥΜΗΣ Αθανάσιος 1.10.49
72 7 ΝΟΜΙΚΟΥ Αντιγόνη 1.10.57
73 66 ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Θεόφιλος 1.11.10
74 67 ΜΠΟΥΤΣΗΣ Κωνσταντίνος 1.11.26
75 68 ΖΕΓΚΙΝΟΓΛΟΥ Φίλιππος 1.11.51
76 69 ΤΕΓΑΣ Κωνσταντίνος 1.12.01
77 70 ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΣ Αθανάσιος 1.12.11
78 71 ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΙΟΥ Γρηγόριος 1.12.16
79 8 ΡΟΥΣΤΑ Ελένη 1.12.22
80 72 ΠΑΠΑΚΑΛΟΔΟΥΚΑΣ Ηλίας 1.12.41
81 73 ΛΟΓΙΟΤΑΤΙΔΗΣ Χαράλαμπος 1.12.57
82 74 ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ Ιωάννης 1.13.20
83 9 ΝΤΑΦΛΑ Μαρίνα 1.13.20
84 75 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ Βασίλειος 1.13.28
85 76 ΝΑΣΣΗΣ Γεώργιος 1.13.42
86 77 ΔΡΙΤΣΑΣ Ελευθέριος 1.13.50
87 78 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΗΣ Νικόλαος 1.14.10
88 10 ΚΟΝΤΟΓΕΩΡΓΟΥ Αγγελική 1.16.09
89 79 ΜΑΖΗΣ Σπυρίδων 1.16.09
90 80 ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ Ιωάννης 1.16.31
91 11 ΣΤΑΣΙΝΟΠΟΥΛΟΥ Ειρήνη 1.16.37
92 81 ΠΑΛΑΤΟΣ Νικόλαος 1.16.48
93 12 ΠΑΠΑΖΕΚΟΥ Μαργαρίτα 1.16.48
94 82 ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ Γεώργιος 1.17.15
95 83 ΜΑΡΚΟΥΣΗΣ Βασίλειος 1.17.32
96 84 ΔΗΜΟΣ Νικόλαος 1.17.59
97 85 ΠΛΙΑΤΣΙΚΑΣ Θωμάς 1.18.01
98 13 ΔΗΜΗΤΡΕΛΗ Κυνθια 1.18.03
99 14 ΓΙΑΣΕΜΙΔΗ Χαρίκλεια 1.18.40
100 15 ΓΙΑΝΝΑΚΗ Στεφανία-Τερέζα 1.19.35
101 86 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ Στυλιανός 1.19.37
102 16 ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ Αικατερίνη 1.19.41
103 17 ΤΖΙΩΡΑ Παναγιώτα 1.19.42
104 18 ΦΑΡΡΟΥ Σύμη 1.19.56
105 19 ΤΣΟΛΗ Ελένη 1.20.17
106 87 ΚΟΤΡΩΤΣΟΣ Απόστολος 1.20.28
107 88 ΠΑΣΧΟΣ Γεώργιος 1.20.30
108 89 ΝΩΤΗΣ Παναγιώτης 1.21.14
109 90 ΝΩΤΗΣ Γεώργιος 1.21.15
110 20 ΧΑΝΟΥ Ζωή 1.21.38
111 21 ΖΑΝΙΑ Μαρία 1.22.15
112 91 ΝΙΚΑΣ Κωνσταντίνος 1.23.11
113 22 KUTCH Caitlyn 1.24.19
114 23 ΖΙΑΝΙΚΑ Φανή 1.25.41
115 24 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ Μαριάνθη 1.26.19
116 25 ΘΕΟΧΑΡΙΔΟΥ Βασιλική 1.26.22
117 92 ΚΑΝΤΑΣ Νικόλαος 1.26.23
118 93 ΚΟΥΤΣΑΝΤΩΝΗΣ Κωνσταντίνος 1.27.40
119 94 ΜΠΑΖΙΩΤΗΣ Ιωάννης 1.28.12
120 95 ΠΙΝΗΣ Δημήτριος 1.28.13
121 26 ΝΙΕΡΗ Αικατερίνη 1.28.14
122 96 ΚΑΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Ανδρέας 1.28.37
123 97 ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χρήστος 1.28.47
124 27 ΚΑΜΠΟΥ Αγγελική 1.29.11
125 98 ΚΟΥΝΟΥΠΑΣ Νικόλαος 1.29.22
126 99 ΚΑΡΛΗΣ Δημήτριος 1.29.32
127 100 ΒΑΚΙΡΤΖΗΣ Αλέξανδρος 1.31.08
128 28 ΜΑΚΑΝΙΚΑ Αναστασία 1.31.30
129 29 PAYNE Shannon 1.31.52
130 101 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Παναγιώτης 1.32.26
131 30 ΚΑΛΛΙΟΝΤΖΙΔΟΥ Ευρυδίκη 1.32.37
132 102 ΚΑΛΟΓΗΡΟΣ Ιωάννης 1.33.59
133 103 ΡΟΥΣΤΑΣ Νικόλαος 1.34.58
134 31 ΚΥΠΡΑΙΟΥ Δέσποινα 1.34.59
135 104 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ Σάββας 1.40.48
136 32 ΤΣΟΥΤΣΟΥΔΑΚΗ Γεωργία 1.42.21
137 33 ΓΡΑΤΣΙΑ Κυριακή 1.42.22
138 34 ΤΣΙΚΛΟΥ Ειρήνη 2.18.37
139 35 ΣΚΑΡΛΑ Ελισσάβετ 2.18.38

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΕΠΟΜΕΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ

Latest Tweets

@PyrStageRun 2019 - End of a dream week in Salardú, read the final report of the 2019 edition:… https://t.co/wTeHRyPC0R
@SCARPAspa Neutron 2: Δοκιμή και Παρουσίαση του μοντέλου στο @Advendure_Net : https://t.co/45FHp9rQJf https://t.co/efbNCU3jxv
@PyrStageRun 2019 - Stage 4: Intense and very challenging stage, report of the 4th stage: https://t.co/doqAd5xYDa https://t.co/EvUBVQF16Z
Follow Advendure on Twitter

Post Gallery

Με ρεκόρ και εντυπωσιακή διαδρομή συνεχίστηκε το Migu Run Skyrunner® World Series στον Zacup Skyrace

Scarpa Neutron 2: Δοκιμή και Παρουσίαση!

PTL 2019, κάτι διαφορετικό...

Tor des Geants 2019: Τέσσερις έλληνες αντιμέτωποι με τους Γίγαντες των Άλπεων!

Επιτυχημένη εμφάνιση για Ζησιμόπουλο – Βασιλάτου στο Πανευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Skyrunning 2019 – Σειρά παίρνουν οι Μπίκα – Σελέτης σε Vertical και Sky.

Φολτόπουλος - Σιαρλίδης στον Swiss Peaks 360

Μέσα απ'τον καθρέφτη!

O Κωνσταντίνος Γιαννόπουλος και η Νίκη Ζιώγα μεγάλοι νικητές του Ultra Ursa Trail 2019!

Μεγάλοι νικητές του UTMB 2019 o Ισπανός Pau Capell και η Αμερικανίδα Courtney Dawalter!