Αποτελέσματα Αγώνων Ορεινού Τρεξίματος

AlpamayoPro TrailRace, 20/05/2007
Απόσταση: 17.0 χλμ
Yψομετρική διαφορά: 750 μ.
Πόντοι: 24.5
Δείκτης ανάβασης: 44.1
Συμμετέχοντες: 152
Τερματίσαντες: 152 (100%)
Μέση Επίδοση: 2.36.18
Τοποθεσία: Πάρνηθα
Ιστοσελίδα διοργάνωσης: http://www.trailrace.gr
Δελτία Τύπου: Πατήστε εδώ
Ελεύθερη Αναζήτηση
Αθλητής
Αγώνας
Μετάβαση σε αγώνα (Όλοι οι αγώνες)
Έτος
Αγώνας
Γ.Κ. Κ.Κ. (Φύλο) Όνομα Επίδοση
1 1 ΜΑΥΡΙΚΙΟΣ Χρήστος 1.39.06
2 2 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Αργύριος 1.40.10
3 3 ΚΟΝΤΑΡΑΤΟΣ Αλέξανδρος 1.41.53
4 4 ΖΑΜΠΕΛΗΣ Βασίλειος 1.42.47
5 5 ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ Κωνσταντίνος 1.43.25
6 6 ΚΑΜΠΟΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Αλέξανδρος 1.44.54
7 7 ΚΟΥΡΗΣ Αθανάσιος 1.47.46
8 8 ΓΙΑΝΝΟΥΣΑΣ Θωμάς 1.48.02
9 9 FIJNAUT Stan 1.49.03
10 10 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Φώτιος 1.50.55
11 11 ΤΣΑΝΤΟΣ Κωνσταντίνος 1.52.44
12 12 ΖΙΑΜΠΑΡΑΣ Δημήτριος 1.53.35
13 13 ΦΩΤΕΙΝΟΣ Μιχαήλ 1.53.47
14 14 ΚΩΝΣΤΑΝΤΕΛΟΣ Σωτήριος 1.54.26
15 15 ΑΝΔΡΟΜΕΔΑΣ Παναγιώτης 1.54.48
16 16 ΔΗΜΟΥΛΕΑΣ Παναγιώτης 1.56.01
17 17 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Νικόλαος 1.57.11
18 18 ΓΙΟΓΙΑΚΑΣ Αναστάσιος 1.57.15
19 1 ΣΥΛΑΙΟΥ Ασημίνα 1.57.26
20 19 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Γεώργιος 1.57.52
21 20 ΑΡΒΑΛΗΣ Παντελής 1.58.59
22 21 ΒΑΜΒΑΚΙΤΗΣ Αργύριος 1.59.51
23 22 ΦΙΛΙΠΠΑΣ Ευστάθιος 2.01.27
24 23 ΚΑΡΑΦΑΝΤΑΛΟΣ Γεώργιος 2.01.30
25 24 ΜΠΕΝΕΖΗΣ Γεράσιμος 2.01.33
26 25 ΒΩΒΟΣ Στυλιανός 2.02.15
27 26 ΛΑΜΠΡΟΥ Αλέξανδρος 2.02.16
28 27 ΜΠΟΥΜΕΛΗΣ Κωνσταντίνος 2.02.57
29 28 ΡΟΥΣΣΟΣ Δημήτριος 2.04.13
30 29 ΛΑΜΠΙΡΗΣ Ευάγγελος 2.04.52
31 30 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Παναγιώτης 2.06.51
32 31 ΜΑΣΤΡΟΘΕΟΔΩΡΟΣ Αναστάσιος 2.07.20
33 32 ΚΩΣΤΑΚΗΣ Ιωάννης 2.07.57
34 33 ΣΠΕΡΤΟΣ Αντώνιος 2.08.06
35 34 ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ Ευάγγελος 2.09.16
36 35 ΠΑΠΑΛΕΞΙΟΥ Χρήστος 2.09.25
37 36 ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Πέτρος 2.09.35
38 37 ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Κωνσταντίνος 2.09.43
39 38 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Κωνσταντίνος 2.09.49
40 39 ΚΩΣΤΑΡΑΣ Μιχαήλ 2.10.17
41 40 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ηλίας 2.10.50
42 41 ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ Παναγιώτης 2.11.18
43 2 NAEGELE Gabi 2.11.20
44 42 ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΣ Μάριος 2.11.21
45 3 ΚΑΡΠΟΥΖΑ Βασιλική 2.11.49
46 43 ΚΑΛΕΒΕΑΣ Γεώργιος 2.12.27
47 44 ΓΙΩΤΗΣ Δημήτριος 2.12.31
48 45 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ Μιχαήλ 2.12.46
49 46 ΚΟΥΤΗΣ Ιωάννης 2.12.50
50 47 ΤΣΕΒΡΕΜΕΣ Άγγελος 2.16.35
51 48 ΤΣΟΥΜΠΕΛΗΣ Γεώργιος 2.17.12
52 49 ΧΑΛΒΑΔΑΚΗΣ Γεώργιος 2.17.59
53 50 ΣΟΥΡΤΖΗΣ Νικόλαος 2.18.37
54 51 ΣΤΑΜΕΛΟΣ Στέφανος 2.19.29
55 52 ΚΝΟΥΝΗ Αγκόπ 2.19.46
56 4 ΜΑΚΡΙΔΗ Ελίνα 2.20.05
57 5 ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΥ Ευγενία 2.21.05
58 5 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Μαρίνα 2.21.05
59 53 ΜΠΕΖΑΣ Δημήτριος 2.21.13
60 54 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Αλέξανδρος 2.21.22
61 55 ΚΑΡΚΑΤΣΕΛΗΣ Αλκιβιάδης 2.21.32
62 56 ΣΗΜΑΙΟΦΟΡΙΔΗΣ Γεώργιος 2.21.36
63 57 ΝΟΜΙΚΟΣ Αντώνιος 2.21.47
64 58 ΜΠΑΒΕΑΣ Παναγιώτης 2.23.25
65 59 ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ Χρήστος 2.23.34
66 60 ΤΣΙΡΙΜΩΚΟΣ Φώτιος 2.25.00
67 61 ΚΑΡΣΙΩΤΗΣ Αθανάσιος 2.25.06
68 62 ΜΑΓΚΑΝΑΡΗΣ Στάμος 2.25.39
69 63 ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ Θωμάς 2.25.46
70 64 ΓΙΑΤΙΛΗΣ Γρηγόριος 2.26.52
71 65 ΜΠΙΛΛΗΣ Δημήτριος 2.27.32
72 66 ΠΕΠΠΑΣ Χαράλαμπος 2.27.34
73 67 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Δημήτριος 2.27.54
74 68 ΠΛΕΣΣΑΣ Γεώργιος 2.28.33
75 69 ΓΕΡΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Ιωάννης 2.29.04
76 70 ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ Νικόλαος 2.30.22
77 71 ΛΑΜΠΡΟΣ Αργύριος 2.30.29
78 72 ΚΡΙΕΖΗΣ-ΚΑΡΡΕΡ Αλέξανδρος 2.30.37
79 73 ΚΑΚΚΑΒΑΣ Σωτήριος 2.30.56
80 74 ΓΑΒΡΙΕΛΑΤΟΣ Απόστολος 2.31.39
81 75 ΚΑΛΑΚΩΝΗΣ Χαράλαμπος 2.31.54
82 76 ΣΟΒΑΤΖΗΣ Αντώνιος 2.32.31
83 77 ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Λάζαρος 2.32.35
84 78 ΧΑΤΖΗΣΤΥΛΗΣ Αδαμάντιος 2.32.49
85 79 ΑΛΕΞΙΟΥ Αλέξανδρος 2.33.08
86 7 ΣΤΑΥΡΟΥ Βασιλική 2.33.09
87 80 ΑΧΙΛΛΑΣ Νικόλαος 2.36.23
88 81 ΖΑΝΑΣ Νικόλαος 2.37.15
89 82 ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Σταύρος 2.37.28
90 8 ΠΑΠΑΕΥΘΥΜΙΟΥ Βασιλική 2.38.44
91 83 ΛΕΜΠΕΣΗΣ Γεώργιος 2.39.48
92 84 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χαράλαμπος 2.40.10
93 85 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ Αnastase 2.41.30
94 86 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Επαμεινώνδας 2.41.39
95 87 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ Ιωάννης 2.41.40
96 88 ΒΑΡΒΑΡΟΣ Αναστάσιος 2.41.57
97 89 ΤΡΑΜΠΑΣ Αριστείδης 2.42.25
98 90 ΣΦΥΡΙΔΗΣ Ιωάννης 2.43.18
99 91 ΣΑΚΚΑΓΙΑΝΝΗΣ Αθανάσιος 2.43.54
100 92 ΡΑΠΤΗΣ Θεόδωρος 2.45.47
101 93 ΚΛΕΤΣΑΣ Βασίλειος 2.46.26
102 94 ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Θεόδωρος 2.47.22
103 95 ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Χρήστος 2.49.40
104 96 ΔΕΡΜΟΣΟΝΙΑΔΗΣ Βασίλειος 2.50.53
105 97 ΒΑΛΣΑΜΟΣ Παναγιώτης 2.51.06
106 98 ΤΣΑΚΙΡΗΣ Γεώργιος 2.51.08
107 99 ΔΡΑΓΩΝΑΣ Αντώνιος 2.51.34
108 100 BRIAN Kirman 2.52.22
109 101 ΜΠΟΥΡΔΑΣ Δημήτριος 2.55.09
110 102 ΔΕΡΜΙΤΖΑΚΗΣ Κωνσταντίνος 2.55.53
111 103 ΚΕΝΤΑΝΙΑΝ Γκαραμπέτ 2.56.45
112 9 ΑΡΓΥΡΟΥ Αναστασία 2.57.06
113 104 ΜΗΤΣΑΚΗΣ Κωνσταντίνος 2.58.04
114 105 ΚΑΤΑΠΟΔΗΣ Θεοφάνης 2.58.38
115 106 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Γεώργιος 2.58.50
116 107 ΒΑΡΜΑΖΗΣ Δημήτριος 3.00.33
117 108 ΚΑΝΤΖΑΡΗΣ Βασίλειος 3.00.39
118 109 ΛΕΥΘΕΡΙΩΤΗΣ Γεώργιος 3.00.59
119 110 ΑΛΕΞΙΟΥ Έντυ 3.01.42
120 10 ΧΑΝΔΑΝΟΥ Αλεξάνδρα 3.01.43
121 111 ΡΟΥΓΓΕΡΗΣ Γεώργιος 3.01.56
122 11 ΚΟΥΡΝΙΩΤΗ Ιωάννα 3.01.56
123 112 ΜΕΛΙΓΟΝΕΡΗΣ Αριστείδης 3.02.41
124 113 ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Αλκιβιάδης 3.03.21
125 114 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Αθανάσιος 3.05.56
126 115 ΤΣΑΚΟΣ Αντώνιος 3.07.16
127 12 MACZAK Anico 3.08.30
128 116 ΤΣΟΓΚΑΡΑΚΗΣ Παναγιώτης 3.09.36
129 13 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Δήμητρα 3.12.36
130 117 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Παύλος 3.12.49
131 118 ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ Ίων 3.14.05
132 14 ΦΩΤΕΙΝΟΠΟΥΛΟΥ Χριστίνα 3.16.38
133 15 ΔΟΥΝΗ Ιουλία 3.18.35
134 119 ΧΕΙΛΑΣ Κωνσταντίνος 3.18.38
135 120 ΜΑΥΡΙΚΑΚΗΣ Κωνσταντίνος 3.24.09
136 121 ΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Ανδρέας 3.24.27
137 122 ΣΜΥΡΝΑΙΟΣ Εμμανουήλ 3.28.07
138 123 ΣΑΡΔΙΝΗΣ Ανάργυρος 3.28.25
139 124 ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ Άγις 3.29.09
140 125 ΚΟΥΛΤΟΥΚΗΣ Αθανάσιος 3.31.32
141 126 ΤΟΠΙΤΣΗΣ Διονύσιος 3.32.06
142 127 MacGUIRE Colleen 3.34.46
143 128 ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΣ Δημήτριος 3.36.52
144 129 ΚΑΖΟΥΡΗΣ Δημήτριος 3.41.02
145 129 ΠΕΡΙΚΟΣ Νικόλαος 3.41.02
146 131 ΧΑΤΖΗΦΩΤΗΣ Φώτιος 3.50.02
147 132 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Μεθόδιος 3.59.22
148 16 ΜΠΟΝΤΕΤΣΙ Γιολάντα 3.59.28
149 133 ΖΑΡΩΤΙΑΔΗΣ Θεμιστοκλής 4.09.41
150 134 ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ Παναγιώτης 4.12.47
151 135 ΠΑΝΤΟΣ Σωτήριος 4.17.12
152 136 ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΩΤΗΣ Αυγουστίνος 4.19.12

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΕΠΟΜΕΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ

Latest Tweets

@PyrStageRun 2019 - End of a dream week in Salardú, read the final report of the 2019 edition:… https://t.co/wTeHRyPC0R
@SCARPAspa Neutron 2: Δοκιμή και Παρουσίαση του μοντέλου στο @Advendure_Net : https://t.co/45FHp9rQJf https://t.co/efbNCU3jxv
@PyrStageRun 2019 - Stage 4: Intense and very challenging stage, report of the 4th stage: https://t.co/doqAd5xYDa https://t.co/EvUBVQF16Z
Follow Advendure on Twitter

Post Gallery

Με ρεκόρ και εντυπωσιακή διαδρομή συνεχίστηκε το Migu Run Skyrunner® World Series στον Zacup Skyrace

Scarpa Neutron 2: Δοκιμή και Παρουσίαση!

PTL 2019, κάτι διαφορετικό...

Tor des Geants 2019: Τέσσερις έλληνες αντιμέτωποι με τους Γίγαντες των Άλπεων!

Επιτυχημένη εμφάνιση για Ζησιμόπουλο – Βασιλάτου στο Πανευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Skyrunning 2019 – Σειρά παίρνουν οι Μπίκα – Σελέτης σε Vertical και Sky.

Φολτόπουλος - Σιαρλίδης στον Swiss Peaks 360

Μέσα απ'τον καθρέφτη!

O Κωνσταντίνος Γιαννόπουλος και η Νίκη Ζιώγα μεγάλοι νικητές του Ultra Ursa Trail 2019!

Μεγάλοι νικητές του UTMB 2019 o Ισπανός Pau Capell και η Αμερικανίδα Courtney Dawalter!