Αποτελέσματα Αγώνων Ορεινού Τρεξίματος

Αρμα Πάρνηθας - 17K, 14/10/2012
Απόσταση: 17.0 χλμ
Yψομετρική διαφορά: 900 μ.
Πόντοι: 26
Δείκτης ανάβασης: 52.9
Συμμετέχοντες: 149
Τερματίσαντες: 147 (98.7%)
Μέση Επίδοση: 2.36.44
Τοποθεσία: Πάρνηθα
Ιστοσελίδα διοργάνωσης: http://www.eposfilis.gr/
Δελτία Τύπου: Πατήστε εδώ
Ελεύθερη Αναζήτηση
Αθλητής
Αγώνας
Μετάβαση σε αγώνα (Όλοι οι αγώνες)
Έτος
Αγώνας
Γ.Κ. Κ.Κ. (Φύλο) Όνομα Επίδοση
1 1 ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ Ανδρέας 1.43.17
2 2 ΘΑΝΑΣΙΑΣ Ιωάννης 1.46.12
3 3 ΣΑΜΠΑΝΗΣ Δημήτριος 1.49.04
4 3 ΓΟΥΒΑΪΛΗΣ Χρήστος 1.49.04
5 5 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Θεμιστοκλής 1.51.42
6 6 ΔΗΜΟΥ Χρήστος 1.52.20
7 7 ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΣ Παναγιώτης 1.52.43
8 8 ΜΑΣΤΡΟΘΕΟΔΩΡΟΣ Αναστάσιος 1.52.45
9 9 ΠΛΑΒΟΥΚΟΣ Ισίδωρος 1.53.29
10 10 ΜΑΓΙΟΓΛΟΥ Κωνσταντίνος 1.58.33
11 11 ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ Ιωάννης 1.59.57
12 12 ΔΗΜΟΥΛΕΑΣ Παναγιώτης 2.00.34
13 13 ΞΥΛΑΡΔΙΣΤΟΣ Κωνσταντίνος 2.01.12
14 14 ΒΙΔΑΛΗΣ Πέτρος 2.01.16
15 15 ΔΟΥΒΙΚΑΣ Κωνσταντίνος 2.01.23
16 16 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Αναστάσιος 2.02.59
17 17 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Γεώργιος 2.03.30
18 18 ΠΕΝΤΑΣ Νικόλαος 2.04.18
19 19 ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Κωνσταντίνος 2.04.19
20 20 ΠΑΝΤΑΖΗΣ Κωνσταντίνος Σ. 2.05.19
21 21 ΕΣΚΙΟΓΛΟΥ Ασημάκης 2.06.09
22 22 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Γεώργιος 2.06.21
23 23 ΓΙΑΝΝΑΤΟΣ Γεώργιος 2.07.23
24 24 ΝΙΚΟΛΗΣ Αντώνιος 2.07.33
25 25 ΡΑΠΤΗΣ Χαράλαμπος 2.09.13
26 25 ΓΙΟΓΙΑΚΑΣ Αναστάσιος 2.09.13
27 27 ΚΟΥΣΤΕΝΗΣ Ιωάννης 2.09.59
28 28 ΑΥΓΕΡΗΣ Αναστάσιος 2.10.21
29 29 ΚΑΠΡΑΛΟΣ Σπυρίδων 2.10.44
30 29 ΛΙΑΝΟΣ Θεόδωρος 2.10.44
31 31 ΚΟΥΚΟΛΗΣ Πέτρος 2.11.29
32 32 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Στέφανος 2.11.58
33 1 ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΥ Ευγενία 2.12.34
34 33 ΚΑΡΑΛΗΣ Μίνως 2.12.39
35 34 ΠΑΠΠΑΣ Αλέξανδρος 2.12.41
36 35 ΚΑΖΑΚΗΣ Ευάγγελος 2.13.44
37 36 ΡΗΓΙΖΟΣ Αναστάσιος 2.14.13
38 37 ΣΠΑΓΓΟΥΡΟΣ Αλκιβιάδης 2.14.19
39 38 ΣΙΜΟΣ Ευάγγελος 2.14.39
40 39 ΑΡΓΥΡΙΟΥ Σωτήριος 2.14.40
41 40 ΜΠΟΥΧΩΡΙΤΗΣ Σταύρος 2.14.45
42 41 ΣΚΟΥΠΑΣ Μιχαήλ 2.14.51
43 42 ΠΑΓΚΟΥ Γεώργιος 2.15.07
44 43 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Ηλίας 2.15.17
45 44 ΚΟΖΑΝΙΤΗΣ Κωνσταντίνος 2.15.18
46 45 ΝΤΡΙΣΤΕΛΛΑΣ Λάμπρος 2.15.20
47 46 ΛΙΟΥΜΗΣ Χρήστος 2.17.29
48 47 ΡΑΛΛΗΣ Ευστράτιος 2.18.10
49 48 ΝΤΟΛΚΑΣ Κωνσταντίνος 2.18.44
50 49 ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ Χαράλαμπος 2.18.53
51 50 ΣΤΕΡΓΙΟΥ Απόστολος 2.19.03
52 51 ΤΣΟΥΜΠΕΛΗΣ Γεώργιος 2.19.28
53 52 ΤΡΕΚΛΗΣ Γεώργιος 2.20.19
54 53 ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ Παναγιώτης 2.20.43
55 54 ΧΑΪΚΑΛΗΣ Παύλος 2.22.32
56 55 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Βασίλειος 2.22.50
57 56 ΨΥΧΟΓΥΙΟΣ Ιωάννης 2.23.34
58 57 ΚΟΔΡΟΣ Νικόλαος 2.24.01
59 58 ΡΟΥΓΓΕΡΗΣ Αντώνιος 2.24.11
60 59 ΣΙΨΑΣ Σωτήριος 2.24.22
61 59 ΚΑΤΣΑΡΟΣ Νικόλαος 2.24.22
62 61 ΤΣΙΡΤΣΗΣ Γεώργιος 2.26.53
63 62 ΤΣΑΒΕΛΗΣ Ηλίας 2.27.02
64 63 ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Αριστομένης 2.27.30
65 64 ΡΑΧΙΩΤΗΣ Κωνσταντίνος 2.27.35
66 2 ΣΑΝΟΥΔΟΥ Ζήνια 2.27.35
67 65 ΜΠΕΛΛΟΣ Ηλίας 2.28.28
68 66 ΟΡΦΑΝΟΣ Παναγιώτης 2.29.01
69 67 ΜΠΑΛΤΣΙΑΚΗΣ Παναγιώτης 2.29.21
70 68 ΜΠΟΥΧΩΡΗΣ Πέτρος 2.29.35
71 69 ΚΑΛΟΔΗΜΟΣ Σωτήριος 2.31.07
72 70 ΔΑΡΑΣ Γεώργιος 2.31.16
73 71 ΠΑΥΛΑΚΗΣ Αυγουστίνος 2.31.22
74 72 ΤΑΝΤΑΛΟΣ Νικόλαος 2.31.31
75 73 ΕΥΑΓΓΕΛΑΤΟΣ Γεράσιμος 2.31.51
76 74 ΣΤΑΜΟΥΛΑΣ Στέφανος 2.32.11
77 74 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Διονύσιος 2.32.11
78 76 ΤΣΑΠΟΥΡΑΣ Απόστολος 2.32.50
79 3 ΓΡΗΓΟΡΟΥ Κωνσταντίνα 2.34.59
80 77 ΣΥΡΙΝΙΔΗΣ Νικόλαος 2.35.04
81 78 ΧΕΙΛΑΡΗΣ Αναστάσιος 2.35.10
82 79 ΔΗΜΟΥΛΚΑΣ Μιχαήλ 2.35.50
83 80 ΚΑΪΣΑΣ Ιωάννης 2.35.53
84 81 ΧΑΤΖΗΧΡΗΣΤΟΣ Κωνσταντίνος 2.36.07
85 82 ΔΑΥΙΔΟΠΟΥΛΟΣ Παναγιώτης 2.36.08
86 83 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Κωνσταντίνος 2.36.26
87 84 ΖΟΥΜΠΟΥΛΙΑΣ Παναγιώτης 2.37.41
88 85 ΛΑΜΠΡΟΥ Κωνσταντίνος 2.37.54
89 4 ΑΛΕΥΡΑ Γεωργία 2.39.10
90 86 ΜΙΣΑΪΛΙΔΗΣ Αλέξανδρος 2.39.41
91 87 ΡΑΧΙΩΤΗΣ Χρήστος 2.41.12
92 5 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ Βασιλική 2.41.14
93 88 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Ανδρέας 2.42.02
94 89 ΧΡΥΣΟΠΟΥΛΟΣ Βασίλειος 2.42.49
95 90 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Κωνσταντίνος 2.43.22
96 91 ΚΑΡΔΑΡΑΣ Κωνσταντίνος 2.44.04
97 92 ΓΚΟΤΖΙΑΣ Γεώργιος 2.44.15
98 93 ΣΤΑΜΟΣ Αλέξανδρος 2.44.21
99 94 ΣΕΡΕΤΗΣ Μιχαήλ 2.44.43
100 95 ΜΠΟΝΗΣ Μιχαήλ 2.45.35
101 96 ΚΟΛΛΙΑΣ Αναστάσιος 2.46.56
102 96 ΓΟΥΛΑΝΔΡΗΣ Λεονάρδος 2.46.56
103 98 ΚΛΕΙΝΑΚΗΣ Θωμάς 2.47.15
104 99 ΡΕΝΙΕΡΗΣ Ιωάννης 2.47.44
105 100 ΤΣΑΚΟΣ Αντώνιος 2.48.04
106 100 ΠΑΝΤΟΣ Γεώργιος 2.48.04
107 102 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Σταύρος 2.49.34
108 103 ΚΟΥΜΕΡΤΑΣ Λουκάς 2.51.09
109 104 ΣΙΜΟΝΕΤΑΤΟΣ Άγγελος 2.51.17
110 105 ΠΛΑΒΟΥΚΟΣ Αθανάσιος 2.52.45
111 106 ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ Αντώνιος 2.53.18
112 107 ΒΑΓΙΑΣ Σπυρίδων 2.53.29
113 108 ΚΟΥΓΙΑΝΟΣ Ευάγγελος 2.53.38
114 109 ΓΙΟΒΑΝΗΣ Σπυρίδων 2.55.55
115 110 ΣΠΥΡΟΥ Γεώργιος 2.56.23
116 111 ΚΟΡΑΛΛΗΣ Κυριάκος 2.56.25
117 112 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ Ανδρέας 2.56.34
118 113 ΣΑΧΑΡΙΔΗΣ Αναστάσιος 2.56.37
119 114 ΣΕΝΗΣ Μιχαήλ 2.57.10
120 6 ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ Αγγελική 2.57.26
121 115 ΜΑΝΔΙΛΑΡΑΣ Σάββας 3.01.04
122 116 ΧΑΤΖΗΣΤΥΛΗΣ Αδαμάντιος 3.08.09
123 117 ΛΙΤΣΙΟΣ Δημήτριος 3.09.11
124 118 ΣΙΝΑΝΗΣ Ιωάννης 3.11.34
125 119 ΤΣΟΥΡΑΣ Σωκράτης 3.12.06
126 120 ΜΠΑΡΛΑΣ Νικόλαος 3.13.33
127 121 ΤΖΙΛΙΡΑΣ Ανδρέας 3.14.19
128 122 ΜΑΛΛΙΟΣ Γεώργιος 3.16.05
129 122 ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ Σπυρίδων 3.16.05
130 124 ΑΓΑΠΗΤΙΔΗΣ Αγάπιος 3.21.20
131 7 ΠΛΑΤΗ Ηλιάνα 3.21.54
132 8 ΠΑΝΤΖΑΛΗ Ιωάννα 3.23.10
133 125 ΜΟΥΡΟΥΚΗΣ Νικόλαος 3.23.43
134 126 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Θρασύβουλος 3.24.12
135 127 ΤΕΚΝΟΣ Δημήτριος 3.26.01
136 9 ΓΙΩΡΓΑΛΗ Σταυρούλα 3.27.25
137 128 ΔΑΦΝΗΣ Παναγιώτης 3.27.41
138 10 ΝΙΩΤΗ Παρασκευή 3.27.45
139 129 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Μεθόδιος 3.39.40
140 130 ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΣ Πολυχρόνης 3.43.49
141 11 ΖΩΗ Ασπασία 3.47.34
142 131 ΠΛΙΑΚΟΣ Θεόδωρος 3.53.17
143 132 ΒΑΛΜΑΣ Αντώνιος 3.53.21
144 132 ΤΣΙΓΚΟΣ Ιωάννης 3.53.21
145 134 ΜΠΑΣΑΡΑΣ Ιωσήφ 3.53.23
146 135 ΦΟΥΝΤΟΥΚΟΣ Μάριος 3.58.52
147 136 ΝΙΚΟΛΗΣ Ιωάννης 3.58.54
148 137 ΔΡΟΣΟΣ Μιχαήλ DNF
149 137 ΑΒΔΑΛΑΣ Γεώργιος DNF

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΕΠΟΜΕΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ

Latest Tweets

@PyrStageRun 2019 - End of a dream week in Salardú, read the final report of the 2019 edition:… https://t.co/wTeHRyPC0R
@SCARPAspa Neutron 2: Δοκιμή και Παρουσίαση του μοντέλου στο @Advendure_Net : https://t.co/45FHp9rQJf https://t.co/efbNCU3jxv
@PyrStageRun 2019 - Stage 4: Intense and very challenging stage, report of the 4th stage: https://t.co/doqAd5xYDa https://t.co/EvUBVQF16Z
Follow Advendure on Twitter

Post Gallery

Με ρεκόρ και εντυπωσιακή διαδρομή συνεχίστηκε το Migu Run Skyrunner® World Series στον Zacup Skyrace

Scarpa Neutron 2: Δοκιμή και Παρουσίαση!

PTL 2019, κάτι διαφορετικό...

Tor des Geants 2019: Τέσσερις έλληνες αντιμέτωποι με τους Γίγαντες των Άλπεων!

Επιτυχημένη εμφάνιση για Ζησιμόπουλο – Βασιλάτου στο Πανευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Skyrunning 2019 – Σειρά παίρνουν οι Μπίκα – Σελέτης σε Vertical και Sky.

Φολτόπουλος - Σιαρλίδης στον Swiss Peaks 360

Μέσα απ'τον καθρέφτη!

O Κωνσταντίνος Γιαννόπουλος και η Νίκη Ζιώγα μεγάλοι νικητές του Ultra Ursa Trail 2019!

Μεγάλοι νικητές του UTMB 2019 o Ισπανός Pau Capell και η Αμερικανίδα Courtney Dawalter!