Αποτελέσματα Αγώνων Ορεινού Τρεξίματος

Αρμα Πάρνηθας, 10/10/2010
Απόσταση: 16.0 χλμ
Yψομετρική διαφορά: 773 μ.
Πόντοι: 23.73
Δείκτης ανάβασης: 48.3
Συμμετέχοντες: 109
Τερματίσαντες: 109 (100%)
Μέση Επίδοση: 2.37.18
Τοποθεσία: Πάρνηθα
Ιστοσελίδα διοργάνωσης: http://www.eposfilis.gr/
Δελτία Τύπου: Πατήστε εδώ
Ελεύθερη Αναζήτηση
Αθλητής
Αγώνας
Μετάβαση σε αγώνα (Όλοι οι αγώνες)
Έτος
Αγώνας
Γ.Κ. Κ.Κ. (Φύλο) Όνομα Επίδοση
1 1 ΣΤΕΦΑΝΗΣ Σταύρος 1.38.35
2 2 ΘΕΟΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Ιωάννης 1.42.29
3 3 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Φώτιος 1.49.29
4 4 ΜΑΡΤΟΣ Άγγελος 1.54.46
5 5 ΔΑΝΑΣΚΟΣ Κωνσταντίνος 1.55.01
6 6 ΚΩΝΣΤΑΝΤΕΛΟΣ Σωτήριος 1.56.16
7 1 ΠΟΥΛΟΥΠΑΤΗ Μαρία 1.56.16
8 7 ΜΑΣΤΡΟΘΕΟΔΩΡΟΣ Ελευθέριος 1.58.08
9 8 ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ Ιωάννης 1.58.22
10 9 ΒΑΛΒΗΣ Λεωνίδας 2.00.38
11 10 ΔΑΝΕΖΗΣ Ευάγγελος 2.00.58
12 11 ΝΤΟΝΤΟΣ Κωνσταντίνος 2.01.08
13 12 ΜΑΚΡΟΔΗΜΗΤΡΗΣ Γεώργιος 2.01.20
14 13 MORTIMER Simon 2.03.05
15 14 ΔΟΥΒΙΚΑΣ Κωνσταντίνος 2.03.27
16 15 ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ Παναγιώτης 2.04.30
17 16 ΜΕΝΤΗΣ Μιχαήλ 2.05.50
18 17 ΝΙΚΟΛΗΣ Αντώνιος 2.05.51
19 18 ΑΝΔΡΙΑΝΗΣ Βασίλειος 2.06.26
20 19 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Παναγιώτης 2.06.58
21 20 ΚΝΟΥΝΗ Αγκόπ 2.09.30
22 21 ΚΟΥΚΟΥΛΟΜΑΤΗΣ Λεωνίδας 2.09.33
23 22 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗΣ Γεώργιος 2.10.10
24 23 ΤΣΟΥΜΠΕΛΗΣ Γεώργιος 2.11.15
25 24 ΚΟΖΑΝΙΤΗΣ Κωνσταντίνος 2.13.34
26 25 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Κωνσταντίνος 2.13.36
27 26 ΣΗΜΑΙΟΦΟΡΙΔΗΣ Γεώργιος 2.14.06
28 2 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Μαρίνα 2.15.20
29 27 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Γεώργιος 2.16.09
30 28 ΤΣΙΡΤΣΗΣ Γεώργιος 2.16.42
31 29 ΜΑΓΙΟΓΛΟΥ Κωνσταντίνος 2.17.59
32 30 ΚΑΛΑΤΖΗΣ Χαράλαμπος 2.20.42
33 31 ΜΑΝΩΛΑΣ Κωνσταντίνος 2.21.13
34 32 ΚΑΖΑΚΗΣ Ευάγγελος 2.21.26
35 33 ΜΠΑΚΑΛΗΣ Κωνσταντίνος 2.21.36
36 3 ΚΑΤΣΟΥΛΟΥ Αριστοτέλα 2.21.51
37 34 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ιωάννης 2.21.52
38 4 ΧΡΙΣΤΑΚΗ Ειρήνη 2.22.08
39 35 ΜΠΕΝΙΣΗΣ Ιωάννης 2.22.36
40 36 ΣΚΑΡΛΟΣ Αθανάσιος 2.23.35
41 36 ΚΩΣΤΑΛΑΣ Στυλιανός 2.23.35
42 38 ΓΙΤΣΑΣ Κωνσταντίνος 2.24.01
43 39 ΜΙΣΑΗΛΙΔΗΣ Αβράαμ 2.24.04
44 40 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ Ανδρέας 2.25.50
45 41 ΤΟΥΣΙΟΣ Θωμάς 2.26.25
46 42 ΒΥΡΡΟΣ Γεώργιος 2.26.54
47 43 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Ανδρέας 2.27.40
48 44 ΑΡΑΘΥΜΟΣ Αλέξανδρος 2.29.47
49 45 ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Γεώργιος 2.30.02
50 46 ΣΕΒΑΣΛΙΔΗΣ Χρήστος 2.31.20
51 47 ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Χρήστος 2.31.29
52 48 ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κωνσταντίνος 2.31.31
53 49 ΛΥΜΠΕΡΗΣ Αλέξιος 2.32.42
54 50 ΚΑΡΡΑΣ Ευάγγελος 2.32.52
55 51 ΤΣΕΒΗΣ Χαράλαμπος 2.33.15
56 52 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Μιχαήλ 2.34.17
57 53 ΜΗΤΡΟΥΣΙΑΣ Χριστόδουλος 2.35.47
58 53 ΡΑΥΤΟΠΟΥΛΟΣ Δημήτριος 2.35.47
59 55 ΚΟΛΥΒΑΣ Φίλιππος 2.36.17
60 56 ΟΡΦΑΝΟΣ Σπυρίδων 2.36.31
61 57 ΙΣΣΑΚΙΔΗΣ Νικόλαος 2.38.36
62 58 ΟΥΛΗΣ Ιωάννης 2.39.02
63 59 ΤΗΝΙΑΚΟΣ Δημήτριος 2.39.34
64 60 ΚΛΕΙΝΑΚΗΣ Θωμάς 2.39.41
65 61 ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ Χαρίτος 2.40.38
66 62 ΛΕΥΚΑΚΗΣ Ιωάννης 2.41.36
67 62 ΜΠΟΥΛΟΥΓΑΡΗΣ Γεώργιος 2.41.36
68 64 ΕΥΑΓΓΕΛΑΤΟΣ Γεράσιμος 2.41.56
69 64 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Αναστάσιος 2.41.56
70 66 ΚΟΥΡΑΚΛΗΣ Χρήστος 2.42.30
71 66 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μιλτιάδης 2.42.30
72 68 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Αναστάσιος 2.43.01
73 69 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Χριστόδουλος 2.43.06
74 70 ΜΠΟΝΗΣ Μιχαήλ 2.44.48
75 71 ΜΙΣΑΗΛΙΔΗΣ Αλέξανδρος 2.46.38
76 72 ΔΑΥΙΔΟΠΟΥΛΟΣ Παναγιώτης 2.48.25
77 72 ΠΑΝΤΟΣ Γεώργιος 2.48.25
78 74 ΜΗΤΣΑΚΗΣ Νικόλαος 2.51.25
79 75 ΦΑΤΟΥΡΟΣ Βενετσιάνος 2.52.06
80 76 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Νικόλαος 2.52.32
81 77 ΜΠΑΡΖΟΣ Κωνσταντίνος 2.55.10
82 78 ΖΙΑΖΙΟΣ Θεόδωρος 2.55.14
83 79 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ Ιωάννης 2.55.21
84 80 ΡΑΠΑΝΑΚΗΣ Πέτρος 2.56.00
85 81 ΤΡΑΜΑΝΤΖΑΣ Απόστολος 2.56.28
86 82 ΣΑΡΔΙΝΗΣ Ανάργυρος 2.57.08
87 5 ΖΑΧΟΥ Μαρία 2.58.22
88 83 ΚΑΪΣΑΣ Ιωάννης 2.59.32
89 84 ΤΣΑΚΟΣ Αντώνιος 3.00.12
90 85 ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Ευάγγελος 3.00.29
91 86 ΝΤΟΛΚΑΣ Κωνσταντίνος 3.05.31
92 86 ΒΥΖΑΝΤΙΟΣ Χρήστος 3.05.31
93 88 ΚΗΛΗΣ Νικόλαος 3.05.54
94 89 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Μεθόδιος 3.08.32
95 90 ΨΑΡΡΟΣ Επαμεινώνδας 3.09.30
96 91 D`ANGELIQUE Mickael 3.10.37
97 92 ΤΣΑΚΙΡΙΔΗΣ Ευάγγελος 3.10.42
98 93 ΜΗΤΣΑΚΗΣ Ευάγγελος 3.11.05
99 94 ΚΑΛΟΔΗΜΟΣ Σωτήριος 3.17.21
100 95 ΜΟΥΣΓΟΠΟΥΛΟΣ Πλάτων 3.18.23
101 96 ΣΤΟΥΠΑΣ Γεώργιος 3.21.21
102 96 ΕΡΜΙΤΖΟΓΛΟΥ Ιωάννης 3.21.21
103 98 ΧΑΡΙΤΟΣ Ζήσης 3.23.24
104 99 ΡΑΪΤΣΙΔΗΣ Γεώργιος 3.23.25
105 100 ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ Ιωάννης 3.25.18
106 101 ΣΑΡΤΖΕΤΑΚΗΣ Ιωάννης 3.25.22
107 6 ΧΑΪΔΑΚΗ Κωνσταντίνα 4.39.52
108 102 ΛΟΥΪΖΟΣ Ιωάννης 4.39.52
109 103 ΓΚΥΖΗΣ Αναστάσιος 4.43.25

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΕΠΟΜΕΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ

Latest Tweets

@PyrStageRun 2019 - End of a dream week in Salardú, read the final report of the 2019 edition:… https://t.co/wTeHRyPC0R
@SCARPAspa Neutron 2: Δοκιμή και Παρουσίαση του μοντέλου στο @Advendure_Net : https://t.co/45FHp9rQJf https://t.co/efbNCU3jxv
@PyrStageRun 2019 - Stage 4: Intense and very challenging stage, report of the 4th stage: https://t.co/doqAd5xYDa https://t.co/EvUBVQF16Z
Follow Advendure on Twitter

Post Gallery

Scarpa Neutron 2: Δοκιμή και Παρουσίαση!

PTL 2019, κάτι διαφορετικό...

Tor des Geants 2019: Τέσσερις έλληνες αντιμέτωποι με τους Γίγαντες των Άλπεων!

Επιτυχημένη εμφάνιση για Ζησιμόπουλο – Βασιλάτου στο Πανευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Skyrunning 2019 – Σειρά παίρνουν οι Μπίκα – Σελέτης σε Vertical και Sky.

Φολτόπουλος - Σιαρλίδης στον Swiss Peaks 360

Μέσα απ'τον καθρέφτη!

O Κωνσταντίνος Γιαννόπουλος και η Νίκη Ζιώγα μεγάλοι νικητές του Ultra Ursa Trail 2019!

Μεγάλοι νικητές του UTMB 2019 o Ισπανός Pau Capell και η Αμερικανίδα Courtney Dawalter!

Ultra Trails Lake Tahoe – Νέα πνοή στα φεστιβάλ αγώνων!