Τα αποτελεσματα του Νάουσα Vermio Trail 2019

15 Σεπ 2019

Σε μια από τις ομορφότερες πόλεις της Κεντρικής Μακεδονίας τη ΝΑΟΥΣΑ, ο Δήμος Νάουσας και οι δρομείς της, διοργάνωσαν τον ορεινό αγώνα «2° Νάουσα Βέρμιο trail 24χλμ & 10χλμ,», την Κυριακή 15 Σεπτεμβρίου 2019. Παράλληλα υπήρξαν και άλλου είδους αθλητικά και πολιτιστικά happenings, όπως: παιδικός αγώνες 1 χλμ Δημοτικών και Γυμνασίων εντός της περιοχής του άλσους του Αγίου Νικολάου Νάουσας καθώς και διάφορα άλλα, με την υποστήριξη πολλών φορέων του Δήμου.

24χλμ

ΓΕΝ ΚΑΤ BIB ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΚΑΤ ΟΜΑΔΑ ΧΡΟΝΟΣ ΡΥΘΜΟΣ
1 1 1000 ΠΛΑΚΕΤΑΣ ΚΟΣΜΑΣ 24χ Ανδ. 30-39 Snowland.veroia 2:11:47 5:29min/km
2 1 399 ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 24χ Ανδ. 40-49 SNOW LAND TEAM 2:32:10 6:20min/km
3 2 393 ΤΟΜΑΡΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 24χ Ανδ. 40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:32:45 6:22min/km
4 2 418 ΠΑΡΜΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 24χ Ανδ. 30-39 ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 2:38:01 6:35min/km
5 3 422 ΟΦΛΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 24χ Ανδ. 40-49 0 2:38:25 6:36min/km
6 4 395 ΤΟΝΓΙΑΛΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ 24χ Ανδ. 40-49 ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ 2:42:16 6:46min/km
7 3 361 ΟΣΕΠΑΣΒΙΛΗ ΓΙΏΡΓΟΣ 24χ Ανδ. 30-39 AKTION CLYB 2:43:05 6:48min/km
8 4 425 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 24χ Ανδ. 30-39 0 2:43:37 6:49min/km
9 5 341 ΚΟΥΜΠΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 24χ Ανδ. 30-39 Σ.Δ. ΒΕΡΟΙΑΣ - SPORTS TRAINING KARAGIANNIS 2:44:40 6:52min/km
10 5 327 ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 24χ Ανδ. 40-49 Baliotis Nature Trail 2:45:06 6:53min/km
11 6 363 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΊΟΥ ΕΛΕΥΘΈΡΙΟΣ 24χ Ανδ. 40-49 Σύλλογος Δρομέων Υγείας Νομού Λάρισας 2:46:47 6:57min/km
12 7 305 ΒΟΤΣΗΣ ΣΙΔΕΡΗΣ 24χ Ανδ. 40-49 0 2:53:59 7:15min/km
13 1 309 ΒΟΥΛΓΑΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 24χ Ανδ. 50-59 OΜΓ 2:53:59 7:15min/km
14 1 421 ΓΚΟΥΤΖΙΟΜΗΤΡΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 24χ Ανδ. 60+ ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 2:56:03 7:20min/km
15 8 7 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 24χ Ανδ. 40-49 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ.Σ.Φ.Π 2:56:31 7:21min/km
16 9 385 ΣΥΜΕΩΝΊΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΏΤΗΣ 24χ Ανδ. 40-49 0 2:57:12 7:23min/km
17 6 391 ΤΖΙΩΤΑΣ ΗΛΙΑΣ 24χ Ανδ. 30-39 0 2:57:17 7:23min/km
18 7 331 ΚΑΡΚΑΜΑΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 24χ Ανδ. 30-39 ΛΥΚΟΙ 2:59:14 7:28min/km
19 8 394 ΤΟΜΤΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 24χ Ανδ. 30-39 0 3:01:40 7:34min/km
20 10 310 ΓΑΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 24χ Ανδ. 40-49 J.T COACHING 3:02:11 7:35min/km
21 9 303 ΒΑΡΘΟΛΟΜΑΙΟΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ 24χ Ανδ. 30-39 West side city trail 3:03:20 7:38min/km
22 1 359 ΝΙΜΠΙΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 24χ Ανδ. 15-29 0 3:03:40 7:39min/km
23 10 336 ΚΙΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 24χ Ανδ. 30-39 Baliotis Nature Trail 3:04:31 7:41min/km
24 2 349 ΜΑΓΓΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 24χ Ανδ. 15-29 BALIOTIS NATURE TRAIL 3:07:23 7:48min/km
25 2 334 ΚΕΦΑΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 24χ Ανδ. 50-59 ΖΩΟΤΕΧΝΙΚΗ ΜΕΝΟΙΚΙΟΥ ΟΡΟΥΣ 3:11:26 7:59min/km
26 3 371 ΠΟΙΜΕΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 24χ Ανδ. 50-59 ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ "ΖΕΥΣ" 3:12:05 8:00min/km
27 4 337 ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 24χ Ανδ. 50-59 0 3:12:30 8:01min/km
28 11 402 ΦΡΑΓΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΑΒΡΙΗΛ 24χ Ανδ. 40-49 ΝΑΟΥΣΑ ΒΕΡΜΙΟ TRAIL 3:12:48 8:02min/km
29 2 415 ΝΕΣΤΟΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 24χ Ανδ. 60+ ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 3:13:35 8:04min/km
30 12 401 ΦΕΛΩΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 24χ Ανδ. 40-49 - 3:14:22 8:06min/km
31 5 355 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 24χ Ανδ. 50-59 ΟΜΑΔΑ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 3:14:31 8:06min/km
32 13 318 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 24χ Ανδ. 40-49 ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ "ΖΕΥΣ" 3:14:45 8:07min/km
33 11 403 ΦΥΤΙΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 24χ Ανδ. 30-39 0 3:15:58 8:10min/km
34 12 426 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 24χ Ανδ. 30-39 0 3:18:38 8:17min/km
35 14 412 ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 24χ Ανδ. 40-49 0 3:20:30 8:21min/km
36 6 423 ΡΟΔΟΣΝΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 24χ Ανδ. 50-59 0 3:21:21 8:23min/km
37 15 384 ΣΠΥΡΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 24χ Ανδ. 40-49 ΟΜΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ KOYRKOYRIKIS TRAINING GROUP 3:21:41 8:24min/km
38 1 379 ΣΙΩΖΙΟΥ ΓΕΩΡΓΊΑ 24χ Γυν. 40-49 Sky women running team 3:22:42 8:27min/km
39 16 364 ΠΑΠΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 24χ Ανδ. 40-49 ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗΣ ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΙΟΥ 3:24:26 8:31min/km
40 17 329 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 24χ Ανδ. 40-49 CAUCASIAN MOUNTAINEERS 3:27:25 8:39min/km
41 18 340 ΚΟΥΛΕΤΣΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 24χ Ανδ. 40-49 ΒΛΑΣΤΗ 3:27:26 8:39min/km
42 19 417 ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 24χ Ανδ. 40-49 BALIOTIS NATURE TRAIL 3:27:32 8:39min/km
43 7 419 ΠΑΤΟΥΛΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 24χ Ανδ. 50-59 ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 3:29:58 8:45min/km
44 20 376 ΣΙΑΚΚΑΣ ΑΝΕΣΤΗΣ 24χ Ανδ. 40-49 0 3:30:40 8:47min/km
45 8 397 ΤΣΑΠΑΡΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 24χ Ανδ. 50-59 ΣΔΥΘ ΣΤΡΕΜΠΕΝΙΩΤΕΣ 3:34:33 8:56min/km
46 13 346 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 24χ Ανδ. 30-39 0 3:35:44 8:59min/km
47 21 360 ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 24χ Ανδ. 40-49 ΣΔ ΒΕΡΟΙΑΣ SPORTSTRAINING KARAGIANNIS 3:39:00 9:08min/km
48 22 333 ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 24χ Ανδ. 40-49 ΚΑΜΙΑ 3:39:39 9:09min/km
49 9 373 ΡΟΡΡΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 24χ Ανδ. 50-59 0 3:40:47 9:12min/km
50 3 320 ΔΗΜΑΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 24χ Ανδ. 60+ ΣΎΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΈΩΝ ΒΈΡΟΙΑΣ 3:40:54 9:12min/km
51 14 335 ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 24χ Ανδ. 30-39 Kourkourikis training/ΣΔΥ ΑΛΜΩΠΙΑΣ 3:41:05 9:13min/km
52 1 352 ΜΑΤΖΕΡΙΔΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ 24χ Γυν. 30-39 Voras action - κόκκινο πιπέρι - ΣΔΥ ΑΛΜΩΠΙΑΣ 3:41:05 9:13min/km
53 10 325 ΔΡΟΣΑΚΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 24χ Ανδ. 50-59 Runners Edessa 3:41:52 9:15min/km
54 1 406 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ 24χ Γυν. 50+ ΣΔΥΘ ΣΤΡΕΜΠΕΝΙΩΤΕΣ 3:43:52 9:20min/km
55 15 358 ΜΠΟΥΛΑΣΙΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 24χ Ανδ. 30-39 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 3:43:58 9:20min/km
56 23 350 ΜΑΜΑΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 24χ Ανδ. 40-49 0 3:43:58 9:20min/km
57 4 413 ΟΥΖΟΥΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 24χ Ανδ. 60+ ΟΜΓ 3:48:29 9:31min/km
58 16 357 ΜΠΙΡΜΠΊΛΗΣ ΙΩΆΝΝΗΣ 24χ Ανδ. 30-39 SILVER HAWKS 3:48:30 9:31min/km
59 24 392 ΤΟΚΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 24χ Ανδ. 40-49 ΔΡΟΜΕΩΝ ΣΤΑΎΡΟΥ 3:48:54 9:32min/km
60 11 424 ΛΑΜΠΡΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 24χ Ανδ. 50-59 0 3:53:20 9:43min/km
61 25 342 ΚΟΥΣΚΟΥΡΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ 24χ Ανδ. 40-49 0 4:03:48 10:10min/km
62 17 351 ΜΑΡΚΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 24χ Ανδ. 30-39 0 4:04:52 10:12min/km
63 12 307 ΒΟΥΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 24χ Ανδ. 50-59 ΣΔΥΘ-NESPO 4:06:31 10:16min/km
64 26 356 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 24χ Ανδ. 40-49 Σ.Δ. ΒΕΡΟΙΑΣ 4:10:10 10:25min/km
65 27 326 ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 24χ Ανδ. 40-49 0 4:23:41 10:59min/km
66 13 396 ΤΡΟΧΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΚΟΣ 24χ Ανδ. 50-59 MARKOS TEAM 4:23:41 10:59min/km
67 28 400 ΤΣΟΝΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 24χ Ανδ. 40-49 - 4:32:10 11:20min/km
68 2 408 ΧΑΣΙΩΤΗ ΦΑΝΗ 24χ Γυν. 40-49 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 4:33:28 11:24min/km
69 5 500 ΓΚΑΝΤΟΣ ΔΡΟΣΟΣ 24χ Ανδ. 60+ AΡΚΤΟΣ TRAIL 4:34:39 11:27min/km
70 18 328 ΘΕΟΣΙΔΗΣ ΣΙΜΟΣ 24χ Ανδ. 30-39 Casper running team thessaloniki 4:35:04 11:28min/km
71 29 375 ΣΕΡΜΠΕΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 24χ Ανδ. 40-49 ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ 4:36:47 11:32min/km
72 30 338 ΚΟΥΚΕΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 24χ Ανδ. 40-49 0 4:38:26 11:36min/km
73 19 374 ΣΕΡΙΣΤΑΤΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 24χ Ανδ. 30-39 ΔΡΟΜΕΙΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 4:39:10 11:38min/km
74 31 313 ΓΕΩΡΓΑΙΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 24χ Ανδ. 40-49 0 4:40:16 11:41min/km
75 32 312 ΓΕΩΡΓΑΙΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 24χ Ανδ. 40-49 0 4:40:16 11:41min/km
76 14 367 ΠΕΝΤΟΎΣΗΣ ΔΗΜΉΤΡΗΣ 24χ Ανδ. 50-59 0 4:52:56 12:12min/km
77 33 369 ΠΕΤΑΛΩΤΉΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ 24χ Ανδ. 40-49 Σ.Δ.Υ.ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 4:52:56 12:12min/km
78 2 354 ΜΗΤΣΙΑΡΑ ΣΟΦΙΑ 24χ Γυν. 30-39 0 4:58:53 12:27min/km
79 2 389 ΤΖΕΒΕΛΕΚΗ ΒΟΥΛΑ 24χ Γυν. 50+ ΣΔΥΘ 4:58:55 12:27min/km
80 3 324 ΔΟΥΛΟΥ ΜΑΝΙΝΑ 24χ Γυν. 40-49 ΣΔΥΘ 5:14:29 13:06min/km
81   314 ΓΙΑΝΝΟΥΣΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ 24χ Ανδ. 50-59 SNOWLAND DNF

 

 

10χλμ

ΓΕΝ ΚΑΤ BIB ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΚΑΤ ΠΟΛΗ ΟΜΑΔΑ ΧΡΟΝΟΣ ΡΥΘΜΟΣ
1 1 189 ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 10χ Ανδ. 15-29 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 0:53:42 5:22min/km
2 1 117 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΑΜΒΡΟΣΙΟΣ 10χ Ανδ. 50-59 ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ ΣΔΥΒΟΛΟΥ 0:57:17 5:44min/km
3 1 205 ΣΚΛΑΒΕΝΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 10χ Ανδ. 30-39 ΛΕΥΚΑΔΑ Lefkas/FterNick_Sofoula 0:59:13 5:55min/km
4 2 204 ΠΟΑΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 10χ Ανδ. 15-29 ΙΩΑΝΝΙΝΑ Path to Ultra - ΕΟΣ Λάϊστας 0:59:17 5:56min/km
5 2 194 ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ 10χ Ανδ. 30-39 ΚΟΖΑΝΗ Β ΜΚ 1:01:14 6:07min/km
6 3 121 ΖΟΥΡΛΑΔΑΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 10χ Ανδ. 30-39 ΒΕΡΔΙΚΟΥΣΑ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ-MOUNTAIN ENDURO CAMP 1:01:16 6:08min/km
7 1 144 ΜΑΡΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 10χ Ανδ. 40-49 ΒΕΡΟΙΑ Sportstrainning-karagiannis,snowland 1:01:22 6:08min/km
8 4 210 ΚΑΝΤΖΙΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 10χ Ανδ. 30-39 0 0 1:01:22 6:08min/km
9 5 209 ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 10χ Ανδ. 30-39 0 0 1:01:22 6:08min/km
10 3 123 ΘΥΜΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 10χ Ανδ. 15-29 ΒΕΡΟΙΑ KASIMIS TRAINING 1:02:07 6:13min/km
11 4 212 ΚΟΣΜΑΡΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 10χ Ανδ. 15-29 0 0 1:03:27 6:21min/km
12 1 151 ΜΠΟΣΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 10χ Γυν. 15-29 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 1:03:47 6:23min/km
13 6 145 ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 10χ Ανδ. 30-39 ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ ΟΜΑΔΑ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ / 33 ΕΜΑ 1:05:11 6:31min/km
14 7 138 ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΕΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 10χ Ανδ. 30-39 ΒΟΛΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΒΟΛΟΥ 1:07:35 6:46min/km
15 2 182 ΤΣΑΡΤΣΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 10χ Ανδ. 40-49 ΒΕΡΟΙΑ P.Elias Vertical Runners 1:07:45 6:47min/km
16 2 154 ΝΙΜΠΙΤΗ ΓΩΓΩ 10χ Γυν. 15-29 ΝΑΟΥΣΑ 0 1:07:50 6:47min/km
17 5 115 ΓΡΟΥΜΠΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 10χ Ανδ. 15-29 ΝΑΟΥΣΑ 0 1:08:00 6:48min/km
18 2 216 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 10χ Ανδ. 50-59 0 0 1:09:27 6:57min/km
19 3 106 ΑΝΤΩΝΟΥΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 10χ Ανδ. 40-49 ΛΑΡΙΣΑ Σ.Μ.Ν.ΛΑΡΙΣΑΣ 1:10:09 7:01min/km
20 3 146 ΜΕΡΚΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 10χ Ανδ. 50-59 ΞΑΝΘΗ XANTHI RUNNERS 1:10:41 7:04min/km
21 1 162 ΠΑΡΙΖΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 10χ Ανδ. 60+ ΝΑΟΥΣΑ ΝΑΟΥΣΑ ΒΕΡΜΙΟ TRAIL 1:12:29 7:15min/km
22 2 185 ΤΣΙΡΙΠΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 10χ Ανδ. 60+ ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΣΔΥ ΔΡΑΜΑΣ 1:12:40 7:16min/km
23 8 119 ΖΕΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 10χ Ανδ. 30-39 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:13:19 7:20min/km
24 9 159 ΠΑΠΑΔΌΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 10χ Ανδ. 30-39 ΦΛΩΡΙΝΑ Ανεξάρτητος 1:15:38 7:34min/km
25 4 161 ΠΑΠΑΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 10χ Ανδ. 40-49 ΦΛΩΡΙΝΑ BODY ACTIVE GYM 1:15:38 7:34min/km
26 10 170 ΣΑΡΑΝΤΙΔΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ 10χ Ανδ. 30-39 ΚΟΥΦΑΛΙΑ Φ.Ο.Ο. ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 1:15:54 7:35min/km
27 4 202 ΚΙΣΣΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 10χ Ανδ. 50-59 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΙΟΥ 1:17:02 7:42min/km
28 11 139 ΚΡΟΝΤΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 10χ Ανδ. 30-39 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ - 1:17:07 7:43min/km
29 12 200 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 10χ Ανδ. 30-39 ΝΑΟΥΣΑ ΑΡΚΤΟΣ TRAIL 1:17:40 7:46min/km
30 6 186 ΤΣΟΡΜΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 10χ Ανδ. 15-29 ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ 0 1:18:13 7:49min/km
31 13 132 ΚΟΣΜΑΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 10χ Ανδ. 30-39 ΝΑΟΥΣΑ 0 1:18:28 7:51min/km
32 5 150 ΜΟΥΤΑΦΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 10χ Ανδ. 40-49 ΒΕΡΟΙΑ - 1:18:32 7:51min/km
33 3 198 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 10χ Ανδ. 60+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Σ.Δ.Υ. ΘΕΣ. 1:18:43 7:52min/km
34 6 164 ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 10χ Ανδ. 40-49 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ dyslexiacentersxarilaou 1:19:24 7:56min/km
35 1 163 ΠΑΡΧΑΡΙΔΟΥ ΒΑΣΙΑ 10χ Γυν. 30-39 ΝΑΟΥΣΑ 0 1:19:25 7:57min/km
36 14 112 ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 10χ Ανδ. 30-39 ΝΑΟΥΣΑ ΒΜΚ 1:19:37 7:58min/km
37 7 177 ΤΕΓΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 10χ Ανδ. 40-49 ΝΑΟΥΣΑ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ 1:21:07 8:07min/km
38 4 1 ΡΕΤΖΕΠΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 10χ Ανδ. 60+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΔΥΘ ΣΤΡΕΜΠΕΝΙΩΤΕΣ 1:21:10 8:07min/km
39 15 188 ΦΕΥΓΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 10χ Ανδ. 30-39 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ - 1:21:32 8:09min/km
40 5 203 ΠΑΠΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 10χ Ανδ. 50-59 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 1:21:59 8:12min/km
41 2 322 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 10χ Γυν. 30-39 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Casper running team thessaloniki 1:22:02 8:12min/km
42 8 199 ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 10χ Ανδ. 40-49 ΝΑΟΥΣΑ 0 1:23:15 8:20min/km
43 16 103 ΑΜΠΡΑΖΗΣ ΤΑΣΟΣ 10χ Ανδ. 30-39 ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ 0 1:24:06 8:25min/km
44 9 157 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 10χ Ανδ. 40-49 ΚΟΥΦΑΛΙΑ ΣΔΥΘ 1:24:30 8:27min/km
45 7 218 ΣΑΜΑΡΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ 10χ Ανδ. 15-29 0 ΑΡΚΤΟΣ TRAIL 1:24:33 8:27min/km
46 6 197 ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΛΟΥΚΑΣ 10χ Ανδ. 50-59 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΔΥΘ 1:24:47 8:29min/km
47 3 156 ΟΣΛΑΝΙΤΟΥ ΜΑΡΙΑ 10χ Γυν. 15-29 ΝΑΟΥΣΑ 0 1:25:15 8:32min/km
48 17 184 ΤΣΙΑΠΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 10χ Ανδ. 30-39 ΑΡΣΕΝΙ ΛΙΠΟΧΩΡΙ 1:25:18 8:32min/km
49 7 165 ΠΕΓΚΛΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 10χ Ανδ. 50-59 ΝΕΑ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑ Casper Running Thessaloniki 1:25:30 8:33min/km
50 5 206 ΤΑΞΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 10χ Ανδ. 60+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Kourkourikis Training Group 1:25:33 8:33min/km
51 1 153 ΝΙΚΟΛΑΙΔΟΥ ΕΦΗ 10χ Γυν. 40-49 ΑΡΙΔΑΙΑ ΣΔΥΑΛΜΩΠΙΑΣ 1:25:51 8:35min/km
52 4 129 ΚΑΦΑΡΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ 10χ Γυν. 15-29 ΝΑΟΥΣΑ 0 1:26:05 8:37min/km
53 10 158 ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ ΘΩΜΑΣ 10χ Ανδ. 40-49 ΝΕΑ ΜΑΛΓΑΡΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ 0 1:26:31 8:39min/km
54 11 147 ΜΗΤΥΛΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 10χ Ανδ. 40-49 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΑΤΟΜΙΚΟ 1:27:43 8:46min/km
55 6 166 ΡΑΝΤΖΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 10χ Ανδ. 60+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΝΑΟΥΣΑ ΒΕΡΜΙΟ TRAIL 1:28:12 8:49min/km
56 18 180 ΤΣΑΚΥΡΙΔΗΣ ΘΩΜΑΣ 10χ Ανδ. 30-39 ΒΕΡΟΙΑ ΒΜΚ 1:28:26 8:51min/km
57 8 211 ΟΦΛΙΔΗΣ ΣΥΜΕΩΝ 10χ Ανδ. 15-29 0 0 1:28:57 8:54min/km
58 19 215 ΞΥΝΟΓΑΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 10χ Ανδ. 30-39 0 0 1:29:27 8:57min/km
59 3 131 ΚΟΡΕΛΙΔΟΥ ΝΙΚΗ 10χ Γυν. 30-39 ΒΕΡΟΙΑ 0 1:29:34 8:57min/km
60 12 114 ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 10χ Ανδ. 40-49 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΔΥΘ 1:30:24 9:02min/km
61 1 172 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΗ 10χ Γυν.50+ ΒΕΡΟΙΑ sillogos dromeon verias 1:31:33 9:09min/km
62 20 130 ΚΙΣΚΙΝΗΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ 10χ Ανδ. 30-39 ΚΑΤΕΡΙΝΗ - 1:32:26 9:15min/km
63 13 152 ΜΠΟΥΖΔΡΑΚΗΣ ΦΙΛΩΤΑΣ 10χ Ανδ. 40-49 ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ ΝΒΤ 1:32:45 9:17min/km
64 8 101 ΑΒΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 10χ Ανδ. 50-59 ΚΟΥΦΑΛΙΑ ΑΡΙΩΝΑΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 1:35:19 9:32min/km
65 9 214 ΖΗΣΕΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 10χ Ανδ. 50-59 0 0 1:36:08 9:37min/km
66 10 217 ΕΥΦΡΑΙΜΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 10χ Ανδ. 50-59 0 0 1:36:21 9:38min/km
67 14 108 ΒΑΛΑΣΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 10χ Ανδ. 40-49 ΝΑΟΥΣΑ 0 1:37:40 9:46min/km
68 21 174 ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 10χ Ανδ. 30-39 ΝΑΟΥΣΑ 0 1:37:54 9:47min/km
69 11 160 ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 10χ Ανδ. 50-59 ΧΑΛΑΣΤΡΑ 0 1:38:07 9:49min/km
70 7 181 ΤΣΑΜΠΟΥΛΑΣ ΠΕΤΡΟΣ 10χ Ανδ. 60+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΔΥΘ ΣΤΡΕΜΠΕΝΙΩΤΕΣ 1:38:09 9:49min/km
71 22 134 ΚΟΥΖΛΑΚΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 10χ Ανδ. 30-39 ΝΑΟΥΣΑ 0 1:38:36 9:52min/km
72 2 116 ΔΑΜΤΣΙΟΥ ΓΙΩΤΑ 10χ Γυν. 40-49 ΝΑΟΥΣΑ ΝΑΟΥΣΑ ΒΕΡΜΙΟ TRAIL 1:38:40 9:52min/km
73 23 169 ΣΑΜΠΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 10χ Ανδ. 30-39 ΒΕΡΟΙΑ SARANTAPORO MOUNTAIN RUN 1:38:41 9:52min/km
74 8 183 ΤΣΙΑΓΚΑΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 10χ Ανδ. 60+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Σ,Δ,Υ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1:39:13 9:55min/km
75 9 128 ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 10χ Ανδ. 60+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΝΑΟΥΣΑ ΒΕΡΜΙΟ TRAIL 1:39:18 9:56min/km
76 24 107 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 10χ Ανδ. 30-39 ΜΑΚΡΟΧΩΡΙ 0 1:40:23 10:02min/km
77 2 196 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ 10χ Γυν.50+ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ 0 1:41:07 10:07min/km
78 3 173 ΣΝΑΙΝΤΕΡ ΚΟΝΝΗ 10χ Γυν. 40-49 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 1:45:03 10:30min/km
79 9 190 ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΗΛΙΑΣ 10χ Ανδ. 15-29 ΚΟΜΟΤΗΝΗ 0 1:47:06 10:43min/km
80 3 120 ΖΟΥΜΗ ΑΝΝΑ 10χ Γυν.50+ ΑΡΙΔΑΙΑ ΣΔΥ ΑΛΜΩΠΙΑΣ 1:48:01 10:48min/km
81 10 113 ΓΙΑΝΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 10χ Ανδ. 15-29 ΝΑΟΥΣΑ 0 1:48:26 10:51min/km
82 10 102 ΑΛΕΞΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 10χ Ανδ. 60+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΝΑΟΥΣΑ ΒΕΡΜΙΟ TRAIL 1:49:08 10:55min/km
83 4 213 ΜΟΥΣΚΕΤΟΥ ΑΒΟΡΙΤΣΑ 10χ Γυν.50+ 0 0 1:49:55 11:00min/km
84 4 100 ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 10χ Γυν. 40-49 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΔΥΘ 1:50:39 11:04min/km
85 5 362 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΊΝΗ 10χ Γυν. 15-29 ΚΟΖΑΝΗ ΔΡΟΜΕΙΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 1:50:39 11:04min/km
86 4 330 ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗ ΒΑΣΙΑ 10χ Γυν. 30-39 ΑΘΗΝΑ Active Monkeys 1:55:44 11:34min/km
87 11 149 ΜΟΥΡΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 10χ Ανδ. 60+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ CASPER RUNNING THE/KH 1:56:31 11:39min/km
88 15 414 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 10χ Ανδ. 40-49 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 1:56:31 11:39min/km
89 5 171 ΣΕΦΕΡΙΑΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 10χ Γυν.50+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1:56:31 11:39min/km
90 16 136 ΚΟΥΤΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 10χ Ανδ. 40-49 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:59:15 11:56min/km
91 5 208 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΒΑΪΑ 10χ Γυν. 30-39 ΛΑΡΙΣΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 2:14:12 13:25min/km
92 6 142 ΜΑΛΑΝΔΡΗ ΣΥΡΜΟΥΛΑ 10χ Γυν.50+ ΣΕΡΡΕΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 2:17:35 13:46min/km
93 6 155 ΝΤΟΒΑ ΕΥΜΟΡΦΙΑ 10χ Γυν. 30-39 ΒΟΛΟΣ ΣΔΥΒΟΛΟΥ 2:26:39 14:40min/km
94 12 176 ΤΑΟΥΛΑΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ 10χ Ανδ. 50-59 ΝΑΟΥΣΑ ΚΈΝΤΑΥΡΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ 2:33:38 15:22min/km
95 12 111 ΓΕΡΑΝΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 10χ Ανδ. 60+ ΑΡΣΕΝΙ ΑΡΣΕΝΙ 2:47:58 16:48min/km
96   193 ΧΑΣΑΠΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 10χ Ανδ. 40-49 ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF  
97   187 ΦΑΣΟΥΡΑΚΗΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ 10χ Ανδ. 50-59 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΔΥΘ DNF  
98   125 ΚΑΙΣΑΡΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 10χ Ανδ. 40-49 ΝΑΟΥΣΑ ΚΈΝΤΑΥΡΟΣ ΝΆΟΥΣΑΣ DNF  
99   126 ΚΑΜΑΤΕΡΗ ΔΩΡΑ 10χ Γυν. 30-39 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ dyslexiacentersxarilaou DNF  
100   118 ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΙΤΗ 10χ Γυν.50+ ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ DNF  
 

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΕΠΟΜΕΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ

Latest Tweets

Το Σαββατοκύριακο που άλλαξε τα δεδομένα στο αγώνισμα του μαραθωνίου δρόμου, ένα άρθρο - ανάλυση του Ιωάννη Δαγκόγλ… https://t.co/2uloNxeib5
@INEOS159 challenge: Θα καταφέρει ο Eliud Kipchoge να σπάσει το φράγμα των 2 ωρών στο μαραθώνιο; Άρθρο του Ιωάννη Δ… https://t.co/mHefpABskV
RT @Rout100miles: Preparations for the @Rout100miles 10 years anniversary. Reconstruction of the bridge at Agia Varvara check POINT #Ult…
Follow Advendure on Twitter

Post Gallery

X-Ultra Tihio Race, 10ος Rodopi Ultra Trail 100 miles: Ο νέος είναι ωραίος, ο παλιός όμως είναι αλλιώς!

Το Σαββατοκύριακο που άλλαξε τα δεδομένα στο αγώνισμα του μαραθωνίου δρόμου!

Γράφτηκε ιστορία με το 1:59:40 του Eliud Kipchoge στην Βιέννη!

INEOS 1:59 challenge: Θα καταφέρει ο Eliud Kipchoge να σπάσει το φράγμα  των 2 ωρών στο μαραθώνιο;

Κανόνες καλής συμπεριφοράς ...

ATR 2019, Άνδρος, ανεμογεννήτριες, αναρρίχηση και σχέδια για το μέλλον - Μια συζήτηση με την Αριάνα Μασέλου!

Μποτάκια πεζοπορίας SCARPA - SALEWA

O ασταμάτητος Kilian κοντά στην 3η ανάβασή του στο Έβερεστ!

FUTURELIGHT™, η τεχνολογία της The North Face που υπόσχεται ότι θα αλλάξει το μέλλον του outdoor ρουχισμού